Pytania kierowane od Was do Nas

PRZEJRZYJ ZANIM ZADASZ PYTANIE! Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, oraz objaśnienia podstawowych pojęć związanych z forum i naszymi eksploracjami..
za_mgłą

Pytania kierowane od Was do Nas

Post autor: za_mgłą » sob wrz 26, 2009 12:07 am

witam ,

ilosc pytan wyslanych do mnie na PW przysypala mnie cieplutkim kocem, za co serdecznie dziekuje. Odpowiedzialam mentalnie :)

chcialabym to jakos usprawnic, wiec prosze w tym temacie, zamieszczac sobie pytania ktore Was nurtuja dot Dusz, etyki, zycia po itd itd

My postaramy odpowiedziec na nie, w kazdej wolnej chwili.

Pozdrawiam i przytulam cieplo
za_mgla

ps. jezeli chodzi o rejestracje na forum, znikajace posty, prywatne wiadomosci - widmo, prosze kierowac zapytania do dzialu technicznego.
Daltar wszystko wytlumaczy :) ale wykrecilam sie :)

sputnik262
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 13, 2010 9:45 pm

materializowanie przedmiotów

Post autor: sputnik262 » wt gru 14, 2010 4:50 pm

Witam czy można się nauczyć materializować przedmioty i jak można się tego nauczyć pozdrawiam Piotrek
Witam mam na imię Piotr

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt gru 14, 2010 9:27 pm

Jak się dojdzie do poziomu Dalajlamy czy Sai Baby to można.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

M2000

Post autor: M2000 » wt gru 14, 2010 11:29 pm

na jakim poziomie jest Dalajlama, tj który focus?

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » śr gru 15, 2010 1:20 am

Gdzieś koło czterdziestego.
Troszkę pracy nas czeka aby tam dotrzeć.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

blindy
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 6:24 pm

Post autor: blindy » pt sty 14, 2011 11:39 am

ja mam pytanko...
przyszlam tu z hunowego forum i w szoku troche ostatnio jestem ...
tam wydaje sie być rzeczą oczywistą że każdy w 100% odpowiada za swoje życie... a tutaj obwinia sie za nieszczescia i niepowodzenia inne byty czy ludzi ...

moge prosic o rozjaśnienie tej kwestii?
Ja jestem super, więc wszystko dookoła mnie też jest super :)

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt sty 14, 2011 12:29 pm

To jest tylko rozwinięcie tematu.
Tak na prawdę odpowiadamy sami za to co nas spotyka, ale to nie znaczy że powinno się temu przyglądać biernie.
Jeśli się rozpoznaje reguły gry i zaczyna zauważać kto jakimi kartami gra, znaczonymi czy nie, to można zawsze zasiąść do takiego stolika gdzie są prawdziwe.
Jak się tego nie wie i zasiada beztrosko do stolika ze znaczonymi kartami to jaka jest szansa że nas nie ograją?
Samo to że się wie iż to my za wszystko odpowiadamy nie jest błędne ale też nie podnosi poziomu trafności naszych wyborów jeśli nie wiemy o innych możliwych.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

blindy
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 6:24 pm

Post autor: blindy » pt sty 14, 2011 1:38 pm

hmm...w sumie chodzilo mi o coś innego ...ale rozumiem co miales na mysli ...
jakkolwiek mam inne podejscie do "trafnosci decyzji", bo jak dla mnie wszystkie podjete decyzje są trafne i potrzebne, nawet jesli w danym momencie moze wydawac sie inaczej...

ale moze od innej strony zapytam ...
czy są ludzie ktorzy nie sa atakowani(badz atakowani bezskutecznie)? i chodzi mi tu o ludzi nieświadomych wogole możliwosci bycia atakowanym, nie stosujących świadomie ochronek zadnego rodzaju?
Ja jestem super, więc wszystko dookoła mnie też jest super :)

pijawka

Post autor: pijawka » pt sty 14, 2011 1:45 pm

Ja nie stosuję żadnych ochronek i nie jestem atakowana .Może to kwestia podejścia -niezbyt w to wierzę :)


pozdrawiam

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pt sty 14, 2011 1:56 pm

Jak będziemy sobie wmawiać,że coś lub ktoś nas atakuje,to zaczniemy dostrzegać iluzje ataku-ale to tylko moj punkt widzenia


Pozdrawiam.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

blindy
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 6:24 pm

Post autor: blindy » pt sty 14, 2011 2:06 pm

no wlasnie o to mi chodzilo ... "swiat jest taki jaki myslisz ze jest"
wiec obiektywna prawda o atakach nie istnieje ...?
Ja jestem super, więc wszystko dookoła mnie też jest super :)

pijawka

Post autor: pijawka » pt sty 14, 2011 3:48 pm

blindy pisze:no wlasnie o to mi chodzilo ... "swiat jest taki jaki myslisz ze jest"
wiec obiektywna prawda o atakach nie istnieje ...?


Tak mi się wydaje , ja z reguły podchodzę z wielką ostrożnoscią/duzym rozsądkiem do spraw ducha i w część po prostu nie wierzę. Zaznaczam,że to jest tylko moja opinia ,nigdy nie doświadczyłam takiego ataku ...


pozdrawiam

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt sty 14, 2011 4:37 pm

Jeśli by ktoś miał absolutną , niezachwianą pewność swojego bezpieczeństwa
To myślę że nie byłby atakowany.
Ale znów jak ktoś mimo że ma takową, wyjdzie wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę to i tak go to przed wypadkiem nie uchroni.
Tak ze wydaje mi się że pewność siebie to jedno a rozsądne postępowanie to uzupełnienie bezpieczeństwa.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » pt sty 14, 2011 9:58 pm

A ciężarówka ni jak się ma do atakow o których aż tłoczno w twoich postach włodek, wiec... rozprzestrzeniles na forum przekonanie, ktore jest u podstaw błędne, a znajdjesz dziwne wytlumaczenie tego "zjawiska" tyle by tylko ktos docenil, ze umiesz takie ataki zauwazyc czy cos z tym zrobic. szkoda slow... :-|

"tam wydaje sie być rzeczą oczywistą że każdy w 100% odpowiada za swoje życie... " i tak tez jest w istocie, bez zadnych ale.

pozdrawiam, magdalena.
jakiś podpis :)

blindy
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 6:24 pm

Post autor: blindy » sob sty 15, 2011 3:37 pm

mysle ze rozumiem Wlodka i sie z nim do pewnego stopnia zgadzam... bo optymizm i pewnosc siebie nie są w stanie niagiąć ogólnie obowiązujących "praw" ...
nawet jak bede pewna i optymistyczna to jak włoże głowe na godzine pod wode to sie utopie ... (i to nie jest pesymizm, a obowiązujące "prawo" ;))

ps. Madzia, superby było jakbyś założyła dla siebie i innych wątek o tym że wlodek jest be(i chyba sa juz tu takie watki). i tam wyladowala wszystkie negatywne emocje, a na wątkach w których dzielimy sie poglądami zostawila tylko swoje poglądy, bez niepotrzebnych osobistych uprzedzeń.
Ja jestem super, więc wszystko dookoła mnie też jest super :)

blindy
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 6:24 pm

Post autor: blindy » ndz sty 16, 2011 6:41 pm

ok, to kolejne pytanko mi sie nasuwa... skoro kazdy w 100% odpowiada za swoje życie-znaczy ze powód ewentualnego ataku jest naszą "winą"...

w jaki sposó taki pierwszy lepszy ludź(;)) , sobie zasłużył na to zeby cos nie z tego świata go zaczęło atakować?
co w jego postepowaniu,mysleniu powoduje ze staje sie celem ataku ?
Ja jestem super, więc wszystko dookoła mnie też jest super :)

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » ndz sty 16, 2011 8:23 pm

Może zacznę od tego że są dwa rodzaje wolnej woli :czynny i bierny szkodliwy i pozytywny.
Nie ma o tym za bardzo w literaturze wiec musiałem znaleźć jakieś określenia aby przedstawić mój punkt widzenia.
Czynny to nasze wyraźne decyzję , np nie zgadzam się , jest inaczej , chcę to czy tamto, inna sprawa czy są słuszne, ale nie o tym w tej chwili.
Bierny szkodliwy, to gdy ktoś umie w nas znajdywać wątpliwości, jakieś słabe strony , poglądy , widzi że coś mylnie oceniamy i wtedy nam kadzi , wyolbrzymia, chwali, dolewa oliwy do ognia a my to łykamy , nie sprzeciwiamy się temu i stopniowo przyjmujemy jako oczywistą prawdę.
Np mamy jakąś przelotną myśl że coś nas boli , ktoś to podsłuchał telepatycznie i podsyła : tak to jakaś poważna sprawa, to pewno rak , z tego się nie wyliżesz, oczywiście to trwa etapami , stopniowo aż coraz bardziej się martwimy i w rezultacie blokujemy zasilanie tego miejsca świeżą energią i nie usuwamy starej.
Po jakimś czasie w takim miejscu zaczynają obumierać tkanki, albo się błędnie odbudowywać bo z powodu zatrucia tego miejsca ciemną energią źle jest z czytywany kod genetyczny z danej komórki i powstają np dwie, albo jakaś koślawa i tak sobie zafundowaliśmy początki raka.
W ten sam sposób można nas do kogoś wrogo nastawić albo skłonić do samobójstwa, do anoreksji , i innych chorób i zachowań.
Weźmy anoreksję, tutaj jest bardzo łatwo bo przecież osoba sama się prosi , raz że nie umie swoich myśli trzymać przy sobie czyli głośno telepatycznie myśli , nawet na dziesiątki kilometrów to sama się ustawia jako ofiara.
Myśli tak , jestem za gruba i przydało by się z chudnąć trochę i słyszy tak ależ ty jesteś gruba jak beczka , no ale jest na to rada , właśnie przestań jeść i będziesz piękna , kochana , oblegana przez adoratorów i td.
Jak już biernie się zgodzi to sączenie się nasila aż osoba tak uwierzy w to tak mocno ze tak sobie obrzydzi jedzenie ze w końcu nawet może umrzeć z głodu bo jadłowstręt jet nie do opanowania.
Przełknięcie kęsa nawet jet nie realne.
Wtedy mamy już sytuację całkowitego zawładnięcia czyjaś wolną wolą bo biernie się zgadzał na to i nie zaprotestował kiedy mógł jeszcze.
Psychotropy mogą na jakiś czas osłabić naszą telepatię i słabiej słyszymy, już teraz rozkazy, nie sugestie,ale jak się do nich przyzwyczaimy to słyszymy znów lepiej.
Rada na to?
Zablokować tego który wysyła komunikaty i trzymać z daleka, są takie procedury i znaleźć np do współpracy dobrego otwartego na nowe psychologa aby na powrót przywrócił osobę na właściwe myślenie.
Pozytywna wolna wola to odwrotność szkodliwej, przekazywanie budujących treści zgodnie z maksymą im lepiej tym lepiej.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

blindy
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 6:24 pm

Post autor: blindy » pn sty 17, 2011 5:44 pm

czy podszepty mogą być tylko negatywne ?
jeśli nie, to czy jest tu jakaś równowaga?
i znowu(wracając do zalozenia ze odpowiadam za wszystko w 100%), jaki ja mam wpływ na to jaki podszept usłyszę ?
Ja jestem super, więc wszystko dookoła mnie też jest super :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ i Słowniczek”