Pytania kierowane od Was do Nas

PRZEJRZYJ ZANIM ZADASZ PYTANIE! Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, oraz objaśnienia podstawowych pojęć związanych z forum i naszymi eksploracjami..
Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz kwie 28, 2013 12:38 pm

W zasadzie Opiekun i Anioł Stróż to to samo, aczkolwiek inni rozdzielają te istoty. Aniołem Stróżem nazywają cząstke naszej własnej istoty zwanej Wyższą Jaźnią/Nadświadomością, natomiast Opiekun to odrębny byt nie będący cząstką nas(oddzielna dusza).
Hmm mistrza? po co Ci mistrz? Mistrzowie często wprowadzają duży mętlik w naszych głowach.. nie polecam szukania "mistrza".
Hmm według mnie OOBE jest dość ciężkie do osiągnięcia, przynajmniej w moim przypadku.
Pierwsze powinieneś się nauczyć relaksacji i skupiania świadomości na konkretnej czynności. Jak próbujesz OOBE to czekaj aż poczujesz że ciało fizyczne śpi i jest jakby sparaliżowane :) Jak dojdziesz do tego momętu to jesteś w fokusie 10/12. Możesz bawić się wtedy za pomocą umysłu i badać ten stan świadomości, różne wizualizacje, prace z energią, uzyskiwanie informacji są dość ułatwione i spotęgowane.

LuketheSkywalker
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 11:35 pm

Post autor: LuketheSkywalker » ndz kwie 28, 2013 12:51 pm

Dzięki Rocker za szybką odpowiedź. A co to jest focus? :P Jak to zrobić, żeby ciało fizyczne usnęło a ty, żebyś zachował świadomość? To trochę dziwne. ;P Może po prostu nie mam do tego predyspozycji... ;)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz kwie 28, 2013 1:44 pm

Nie znasz podstaw i sie burzysz z powodu nieudanego wyjścia..
Podstawą jest zaśnięcie ciała przy trzeźwym, rozbudzonym umyśle.

http://www.afterlife-knowledge.com.pl/i ... 7&Itemid=8

Jak przeczytasz to nadole kliknij w nastepny artykuł i tam bd opis poszczególnych fokusów :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ i Słowniczek”