Cześć wszystkim!

Jesteś nowy? Dopiero zajrzałeś do naszego Centrum i nie bardzo wiesz, jak zacząć? Tu możesz przywitać się i podzielić pierwszymi wrażeniami :-)
mrkriss
Administrator
Posty: 166
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Cześć wszystkim!

Post autor: mrkriss » wt lis 07, 2006 7:32 pm

Witajcie!

jestem Krzychu i brałem swego czasu udział w warsztatach Bruce'a I i II stopnia.

Odzyskania robię okazjonalnie. Ostatnio znów zainteresowało mnie oobe. Moje relacje (z oobe i odzyskań) znajdziecie na mojej stronie www w profilu.

Cieszę się, że Bruce wreszcie ma swoje Forum!

Pozdrawiam wszystkich!

PS. nie dopisałem, że mam na myśli oczywiście polskie forum :)
Ostatnio zmieniony śr lis 08, 2006 7:15 am przez mrkriss, łącznie zmieniany 2 razy.

BB
Posty: 182
Rejestracja: czw paź 26, 2006 9:18 pm

Post autor: BB » wt lis 07, 2006 7:47 pm

Witaj :)

Jestes pierwszym, ktory sie odezwal, a juz mialem do tego zechecac!
krzysztof pisze:Cieszę się, że Bruce wreszcie ma swoje Forum!
Bruce juz je ma od 1996 - to jest tylko nasza skromna, polska edycja pod jego patronatem ;)

mrkriss
Administrator
Posty: 166
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrkriss » wt lis 07, 2006 9:51 pm

h-a-r-v pisze:(...) to jest tylko nasza skromna, polska edycja pod jego patronatem ;)
Myślę, że brakowało czegoś takiego w polskim necie i że Forum odniesie wielki sukces a to m.in. za sprawą bardzo przekonujących technik jakich naucza Bruce.

Pozdrawiam!

BB
Posty: 182
Rejestracja: czw paź 26, 2006 9:18 pm

Post autor: BB » wt lis 07, 2006 10:04 pm

Tak sie tylko wyrazilem, bo oczywiscie, ze tego brakowalo i wiem, ze wiele osob pytalo wciaz o forum, poniewaz pomysl padl juz w kwietniu (wroclawskie warsztaty), i podjalem sie wtedy go zrealizowac. W maju, w Krakowie, Bruce oficjalnie to oglosil, ale czas na to dojrzal dopiero teraz ;)

Ale historia forum moze zajmie pozniej swoje wlasciwsze miejsce. Tu sie witamy i raz jeszcze, milo ze jestes :)

Salwa
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 09, 2015 1:55 pm

Post autor: Salwa » czw kwie 09, 2015 1:57 pm

Udało mi się wielokrotnie, opuszczać ciało i pozbyć wątpliwości,że 'mi się to wydaje" a zebrany materiał analizować w celu weryfikacji.

Alibaba
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 20, 2015 6:33 pm

Post autor: Alibaba » pn kwie 20, 2015 6:34 pm

Czesc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”