Wiam wszystkich serdecznie

Jesteś nowy? Dopiero zajrzałeś do naszego Centrum i nie bardzo wiesz, jak zacząć? Tu możesz przywitać się i podzielić pierwszymi wrażeniami :-)
agnes77
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 28, 2013 8:28 am

Wiam wszystkich serdecznie

Post autor: agnes77 » czw mar 28, 2013 8:59 am

Nie znam sie za bardzo na korzystaniu z takich forum i z gory przepraszam za bledy
ortograficzne ale od dawna mieszkam za granica i ciezko jest mi pisac po polsku :(
Mam problem z moim 6-cio letnim synkiem. Od urodzenia jestnerwowy i boi sie sam spac, zadko zdaza sie aby przespal cala noc. Zrobilismy mu z mezem nowy pokoik, wszystko tak jam maly sobie wymarzyl-nic to nie dalo. Dalam pewnej kobiecie w polsce przelac wosk, wyczytala ze domalego przyczepil sie zmarly i nie wie czy to co ona robi tak szybko i w ogole pomoze (dziala na odleglosc majac osobista rzecz dziecka) . Nie wiem jak wy ale ja w takie rzeczy wierze poniewaz mialam juz w moim zyciu do czynienia z duchami i magia , wtedy dalam sobie sama rade. Nie wiem czy moge to nazwac darem czy jak ale na moich dwuch poprzednich mieszkaniach czulam zenie jestem sama. Musiala bym Wam opisac trzy przypadki ale tona pierwszy raz za duzo i teraz chodzi mi tylko o mojego synka. Czy ktos moze mi pomoc? :( D
ziekuje

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw mar 28, 2013 11:21 am

Witaj!
Oglądałem dokument jak profesor w czasie hipnozy rozmawiał z duchem który siedział w ciele jakiejś kobiety ta kobieta zachowywała się podobnie jak ten duch zza życia. Więc można spróbować się jakoś z nim skontaktować i wytłumaczyć że to co robi jest nie dobre dla dziecka i rani tym innych.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”