NASZE UCZYNKI A KARMA W OPARCCIU O RELACJE Z ODPROWAQDZANIA

Tutaj opisujemy swoje doświadczenia związane z odzyskiwaniem i odwiedzaniem osób będących już po tamtej stronie, których dokonaliśmy na własną rękę i dyskutujemy o nich..
Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

NASZE UCZYNKI A KARMA W OPARCCIU O RELACJE Z ODPROWAQDZANIA

Post autor: Wlodek » ndz lip 10, 2011 8:46 am

Prawo karmy, przyczyny i skutku. prawo Boskie czy jak by je nie nazwać jest takie same dla wszystkich istot we wszechświecie i nie ma wyjątków.
Gdy działamy w ciemną stronę to zbieramy ciemną energię która nas oblepia i ściąga do niższych fokusów.
Ponieważ mamy wolną wolę to mamy prawo wybierać pomiędzy dobrem a złem ale musimy się liczyć z konsekwencjami naszych wyborów.
Każda dusza gdy tu przychodzi jest dokładnie instruowana w tym względzie i nie przychodzi tu nieświadoma tego prawa, wiec nie może powiedzieć że :ja nie wiedziałam.
Jednymi z bardzo wielkich odstępstw od drogi światła jest ściąganie młodych rozwijających się duchowo ludzi z ich ścieżki rozwoju duchowego.
Robi się to wywierając bardzo silną presję telepatyczną i energetyczną , której młodzi ludzie nie są w stanie się przeciwstawić ponieważ jeszcze nie mają w pełni wyrobionej woli, pewności siebie w drodze do miłości.
Tracą wtedy swoją wolną wolę i są zmuszane do przyjęcia obcego , negatywnego światopoglądu . Przykładem tego jest los kilku młodych osób które z ufnością i zapałem dążyli do Boga , ale na swej drodze spotkali kilka przedsiębiorczych doświadczonych w ciemnej ezoteryce pań , dla których zmanipulowanie ich nie było wielkim problemem.
Skorzystały ze swojego prawa wolnej woli nie licząc się z wolą innych i podeptały ich prawo do samostanowienia o sobie.
Jak w takich sprawach działa prawo karmy może opowiem na przykładzie odprowadzonego wczoraj wcielenia -duszy pewnej kobiety.
Za życia miała miała dar jasnowidzenia i duże możliwości pracy z energią.
Mogła to wykorzystać do niesienia pomocy innym, uzdrawiania , nauczania jak iść w stronę światła ,odprowadzania duszyczek do nieba.
Ale skusiły ją pieniądze , władza , zaszczyty i zaczęła za pieniądze zsyłać na ludzi choroby , zdradzać innym ich sekrety, powodować śmierć inwentarza gospodarskiego i wiele innych.
Działa złym okiem, rzucała tzw uroki.
Następstwo karmiczne to 800 lat pobytu w bardzo niskim astralu i niewyobrażalnych cierpień, które praktycznie nie możliwe jest opisać.
Gdy do niej dotarłem to powiedziała mi coś takiego: myślałam że jestem już na wieki potępiona , że się z tond już nigdy nie wydostanę , że tutaj zginę.
Wiem że źle robiłam i nigdy bym już tego nie powtórzyła , teraz gdy to zrozumiałam będę pomagać
ludziom skrzywdzonym przez takie osoby jaką ja byłam.
Dusza tej kobiety była tak słaba że prawie przeźroczysta, krańcowo wyczerpana.
Upłynie sporo czasu zanim się wzmocni , oczyści i będzie mogła spełnić swoja obietnicę , ale wierze jej całkowicie że będzie robiła to co postanowiła i obiecała.
Po tak niewyobrażalnych cierpieniach zrozumiała aż za dobrze do czego prowadzi szkodzenie innym i wykorzystywanie Bożych darów nie zgodnie z ich przeznaczeniem.
Ona nie ściągała na szczęście ludzi ze ścieżki rozwoju duchowego , nie łapała dusz i nie przekazywała ich demonom , czy jak ich tam zwą a jaką naukę musiała przejść aby zrozumieć czym jest zło.
Poproszę Opiekunów aby dane mi było odprowadzenie duszy która działała według tego gorszego scenariusza i może to opisze tutaj.
Niestety kilka odwiedzających forum osób swoje Boskie dary używają do uniemożliwiania rozwoju duchowego innym oraz łapią i przekazują dusze ciemnym mocom zamiast je odprowadzać do nieba.
Ponieważ ziemia przechodzi transformację w stronę światła to i prawo karmy działa szybciej bo szybszy jest obieg energii.
Kilka osób dosłownie w najbliższym czasie dostanie zaliczkę wypłaty karmicznej i to co mi pokazano w tym temacie trudno jet opisać.
Swego czasu oglądałem horrory ale gdyby komuś się udało nakręcić coś takiego to by ludzie uciekali z kina.
Może któraś z tych osób się nawróci i sama opisze to ,aby przestrzec innych.
Co będzie z tymi młodymi zmanipulowanymi ludźmi trudno powiedzieć.
Prawo wolnej woli nie przewiduje samowolnego usuwania negatywnych treści z czyjejś podświadomości mimo iż te zostały wpisane siłą.
Mam nadzieje że gdy ustanie dalsza ingerencja negatywnych osób w umysły tych młodych ludzi to się jakoś pozbierają i nauczą że nie nie powinno się otwierać na podobne manipulacje.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”