Czy jesteśmy w stanie snu?

Tutaj opisujemy swoje doświadczenia związane z odzyskiwaniem i odwiedzaniem osób będących już po tamtej stronie, których dokonaliśmy na własną rękę i dyskutujemy o nich..
Szawełło
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 25, 2012 8:21 am

Post autor: Szawełło » śr sty 30, 2013 7:21 pm

Wybaczam Ci hrabio, albowiem nie wiesz co mówisz...
Oto człowiek, który za nas....
http://www.youtube.com/watch?v=LDQiKRNdQHY
Czy tu w upokorzeniu, upodleniu widzisz w nim życie? A on właśnie - ten człowiek jest drogą, prawdą i życiem.....
Szukam prawdy

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr sty 30, 2013 7:42 pm

Byłem na tym w kinie :)

Tylko że on jest twoją drogą, prawdą i życiem, a nie moją. Jeszcze jakbyś znał go osobiście to może bym cię uznał za osobę rozsądną... A jeśli wierzysz tym którzy o nim pisali to może po prostu jest ponad twoje siły umysłowe... Tak czy inaczej wierz sobie w co chcesz... w biblie nowe i stare testamenty w jezusa. Ale nigdy w mojej obecności nie pisz że to jest nasza droga że to człowiek który za nas umarł, spróbuj nie wypowiadać się za innych bo to może być twoja droga, prawda i życie lecz nie moja i pewnie wielu innych... Ja nie piszę że mój bóg z głową kozła którego czcze jest drogą, prawdą i życiem i to on umarł za nas... Manipulacja na współczucie? Dawaj coś mocniejszego :)
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » śr sty 30, 2013 7:45 pm

Hrabio być może, masz błędny obraz człowieka szczęśliwego i wolnego. Dlatego widzisz w nim tylko "warzywo".
Spokój ducha to też emocja. Emocje, to wszystko czego doświadczamy.
Najpierw wiara, później dowód.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr sty 30, 2013 8:59 pm

hrabia na katolicki bulgot nie ma mocnych
maja tak sprane możdżki ze nawet elektrowstrząsy nie pomogą
a Mirek ma w dodatku rydzykowa teściową i musi z nia dziennie wieczorem odmawiać pacierz w piżamie bez slipek pod karą batów
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr sty 30, 2013 9:09 pm

Osobom które zostały wychowywane w ortodoksyjnych rodzinach jest trudniej od doktryn się uwolnić, można... Ale trzeba mieć do tego charakter i nie ulegać presji...

Nie martwcie się... Mam coś dla was przyjaciele KRK

http://www.youtube.com/watch?v=PKodI-wE7Do
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Szawełło
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 25, 2012 8:21 am

Post autor: Szawełło » śr sty 30, 2013 9:38 pm

Gwoli ścisłości, nie należę do społeczności KRK, ani też św. Jehowy, czy innych kościołów, religii.Nie pochodzę też z ortodoksyjnej, lecz z ateistycznej rodziny Nie jestem zakładnikiem żadnej religii,lecz nie są mi obce pewne uniwersalne wartości stanowiące fundament chrześcijaństwa, w której to kulturze urodziłem się i wychowałem oraz żyję. Przesłanie Chrystusa,niezależnie od tego czy istniał czy nie (istnieje pogląd,że nie istniał fizycznie), jest mi bliskie. To,że ktoś powołuje się na tę postać, nie oznacza przynależności do KRK, gdyż nie jest to ich własność, lecz tak jak np. Budda, czy inni oświeceni - całej ludzkości.
Generalnie Wnioski Wasze co do mnie są błędne. W kwestii Twojej - szeptu wypowiedzi , nie przypuszczałem,że zejdziesz do poziomu obrażania człowieka, który ma inne niż Ty zdanie. To postawa niegodna, żałosna, jak też będąca świadectwem prymitywnego, uproszczonego postrzegania rzeczywistości. Nawet jeśli błądzę - nie mam racji, to też jest ludzkie,to też jest moje prawo. Ciekaw jestem jak poczujesz się lecący do jasności hrabio, kiedy Ty zostaniesz oceniony poprzez wygląd i nie tak jak oczekiwałeś? Do Ciebie szeptu też wróci dokładnie ta sama energia, która Ty przesyłasz innym. Powiedział Wam to bliski półwiecza człowiek, który szuka prawdy, nie chodzi co tydzień do Kościoła (bywa tam od okazji wielkiej na okoliczność pogrzebów lub ślubów) i nie przynależy do żadnej z religii. Nie spodziewałem się na tym forum takiego poziomu jak Wasz.
Szukam prawdy

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr sty 30, 2013 9:49 pm

szaweł wez wyluzuj, nie oreintujesz sie w temacie a bulgoczesz....pomiedzy mna a Mirkiem jest dłuższa historia której nie śledzisz, Miras podaje sie za katolika a wypisuje takie rzeczy jak ta powyżej mn.in. i tak jest od zawsze, miłe , gładkie słowa nie świadczą o człowieku ...
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr sty 30, 2013 9:52 pm

Szawełło,bardzo lubię czytać Twoje posty,niepotrzebnie się unosisz,bo nasza para-Szeptu i Mirek tak się lubią,że aż czubią-jesteśmy do tego przyzwyczajeni-poza tym wydaje mi się,że o KRK,to nie było do Ciebie :) Prawda,Szeptu ? :D
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr sty 30, 2013 10:06 pm

Szawełło pisze:Wybaczam Ci hrabio, albowiem nie wiesz co mówisz...
Oto człowiek, który za nas....
http://www.youtube.com/watch?v=LDQiKRNdQHY
Czy tu w upokorzeniu, upodleniu widzisz w nim życie? A on właśnie - ten człowiek jest
drogą, prawdą i życiem.....
Po pierwsze ten post jest nietaktowny, nie interesuje mnie czy jesteś katolem czy nie... Napisałem o tej rodzinie ogólnie że tak jest.
Spójrz na powyższy post co on w ogóle ma znaczyć? Jak dla mnie jest nawet bezczelny "Wybaczam ci, albowiem nie wiesz co mówisz" A ty wiesz co ty mówisz? Takie stwierdzenie jest aroganckie mało tego jest obłudne... Branie ludzi na litość dajesz mi tutaj jakieś żydka który umiera na krzyżu za mnie? A skąd możesz wiedzieć że on umierał za mnie czy za kogoś innego. Na czym wyciągasz te wnioski? Ostatnio rozmawiałem ze znajomym o początkach chrześcijaństwa i o jezusie itp. Mówił że nie wszyscy religioznawcy i historycy się mylą co do powstania tej cuchnącej religii. Ale pomyśl rozsądnie kto wiedział za co jezus umiera? Kto stworzył jezusa? Nawet jeśli żył na prawdę lub nie? Stworzyli go zwycięscy ci którzy przy jego boku wtedy byli niby Rzymianie... Kościół Rzymsko-Katolicki. Tylko oni mogli znać prawdę i co za tym idzie, mogli ją modyfikować do własnych potrzeb i jak widać zrobili tak. Jezus mógł być kompletnie inny a ty nadal wierzysz w ich historie? Powiedz teraz jak mój znajomy "Ale przecież było wielu historyków i religioznawców" Oczywiście było... A czy oni byli przy tym? Czy znali go osobiście? Czy byli obecni w jego życiu? Są na to dowody? BRAK... Więc kopiowali prawdę, urozmaicali, wzbogacali swe pisma, tak jak robi się to dzisiaj...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » śr sty 30, 2013 10:49 pm

szeptu pisze:hrabia na katolicki bulgot nie ma mocnych
maja tak sprane możdżki ze nawet elektrowstrząsy nie pomogą
a Mirek ma w dodatku rydzykowa teściową i musi z nia dziennie wieczorem odmawiać pacierz w piżamie bez slipek pod karą batów
Twoja nadwaga i te parę miesięcy spędzonych jako bezdomna w Angli, do tego mąż gej sprawiają, że jesteś taka a nie inna. Rozumiem szeptu twoją flustracje i przewrotność. Dlatego Ci wybacza te wszystkie próby obrażania mnie.
Mam nadzieję, że wkońcu zrzucisz te 40 zbędnych kilogramów i pozbedziesz się traumatycznej nadwagi oraz problemy rodzinne Cię opuszczą.
Najpierw wiara, później dowód.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » śr sty 30, 2013 10:56 pm

krótko mówiąc to wielka sympatia. miedzy Mirusiem a Szepcikiem,ale piszcie,fajnie się Was czyta :)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr sty 30, 2013 11:03 pm

@Willmaster, Skąd moje tezy? Z nie logicznych pism kto może pisać o czymś przy czym nie był? Mało tego żył w innej erze? To tak samo jak ja bym był historykiem i pisał o ostatnich wypowiedzianych słowach przez samego jezusa :)
@Mirek1 Nigdy nie pisz w taki sposób o bezdomnych w hrabiego obecności bo cię zrówna z ziemią.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » śr sty 30, 2013 11:09 pm

O których historykach mowa?
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr sty 30, 2013 11:46 pm

O tych którzy bezmyślnie kopiowali cudzą prawdę.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » śr sty 30, 2013 11:55 pm

Aha, taka odpowiedz wyczerpuje temat. :roll:
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw sty 31, 2013 12:02 am

W takim temacie oczekuje się rozmyślnej odpowiedzi, lecz nawet najprostsza odpowiedz może być najwłaściwsza...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » czw sty 31, 2013 12:44 am

Mirek1 pisze:
szeptu pisze:hrabia na katolicki bulgot nie ma mocnych
maja tak sprane możdżki ze nawet elektrowstrząsy nie pomogą
a Mirek ma w dodatku rydzykowa teściową i musi z nia dziennie wieczorem odmawiać pacierz w piżamie bez slipek pod karą batów
Twoja nadwaga i te parę miesięcy spędzonych jako bezdomna w Angli, do tego mąż gej sprawiają, że jesteś taka a nie inna. Rozumiem szeptu twoją flustracje i przewrotność. Dlatego Ci wybacza te wszystkie próby obrażania mnie.
Mam nadzieję, że wkońcu zrzucisz te 40 zbędnych kilogramów i pozbedziesz się traumatycznej nadwagi oraz problemy rodzinne Cię opuszczą.
słaba wena widze....
to wszystko przez to że nie możesz dojść z teściową bo sie boisz że żona nadejdzie...
może do sanatorium ją wyślij? :roll:
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » czw sty 31, 2013 12:47 am

dla Mirka jełopa :
w UK spedziłam 10 lat pracując z autystycznymi dziecmi i studiując prawo (dziennie)....
a teraz możesz kontunuowac czytanie żydowskich wypocin
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”