Czy jesteśmy w stanie snu?

Tutaj opisujemy swoje doświadczenia związane z odzyskiwaniem i odwiedzaniem osób będących już po tamtej stronie, których dokonaliśmy na własną rękę i dyskutujemy o nich..
Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » czw sty 31, 2013 6:14 am

szeptu pisze:dla Mirka jełopa :
w UK spedziłam 10 lat pracując z autystycznymi dziecmi i studiując prawo (dziennie)....
a teraz możesz kontunuowac czytanie żydowskich wypocin
Zapomnialaş dodać "chciałam pracować".
Wiesz to z doświadczenia? To teraz wszystko jasne dlaczego nie możesz zajść. Powinnaś uświadomić męża że z obcowania z Twoją matką nic nie będzie. Ona już za stara jest.
Nic się nie chwaliłaś, że tak blisko Ci do Żydów. Teraz rozumiem dlaczego chodzisz do kościoła. Nie chcesz aby sąsiedzi dowiedzieli się, że żydówką jesteś.
No cóż nie masz lekko żyć w takim antysemickim środowisku. Bardzo Ci współczuję :(
Najpierw wiara, później dowód.

Szawełło
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 25, 2012 8:21 am

Post autor: Szawełło » czw sty 31, 2013 8:07 am

Założyłem, poruszyłem konkretny temat - zdałem co do niego ogólne na forum pytanie.
W mojej ocenie teamt nie jest absurdalny,w kontekście natury rzeczywistości i naszego życia tutaj, nie jest wykluczone, że tak naprawdę funkcjonujemy w iluzji.
Nie interesują mnie publiczne - na forum przepychanki danych osób. Nie jest to do tego miejsce.W kwestii Jezusa Chrystusa. Wychodząc z koncepcji wiedzy zmysłowej, nie wiem czy był taki człowiek, bo nie widziałem gotaksamo jak milionów innych ludzi w tym np. Alekasandra Macdońskiego czy Juliusza Cezara. Wg przekazów historycznych były takie postaci. W kwestii Chrystusa, sprawą wtórną jest czy żył, istotne jest przesłanie, które jest z nim związane. Stanowi ono czy to sie komus podoba czy nie, fundamet cywilizacji europejskiej. Trzeba szanowac poglądy innych ludzi - każdy ma bowiem prawo do swojego poszukiwania prawdy, swoich wartości, swojej drogi.
Szukam prawdy

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw sty 31, 2013 10:13 am

@Mirek1, a tak apropo skąd wiesz ile szeptu waży?

@Szawełło, Jeśli idziesz drogą jezusa to dlaczego przeszkadzają ci wpisy nie na temat? Jeśli ja wierze w szatana i nie mam z tym problemu to oznacza że mój bóg jest silniejszy? Czy droga jezusowa jest dla słabych którym wszystko przeszkadza?
"fundamet cywilizacji europejskiej" Taki stary... teraz wiem że inteligencja nie przekłada się na wiek. Wróć dziadek do książek zobacz jakie religie od zawsze panowały w Europie.... Kościół zabijał naszych potomków palił nasze miejsca kultu i niszczył wszystko na swojej drodze. Ale jesteś za bardzo ignorantem żeby to wiedzieć i miłujesz ludzi którzy zniszczyli naszą kulturę. Z tym żebyś wrócił do książek to nie do końca chciałem cię obrazić, poważnie zrób to...
Masz tu temat choć uważam że może cię on przytłoczyć jeśli nie znasz elementów które m. in. wymieniłem wyżej...
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... php?t=2570
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » czw sty 31, 2013 10:30 am

To tajemnica. :), Niech dalej wierzy, że nic o niej nie wiem.

http://www.youtube.com/watch?v=ONJqF8bECc4

http://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M
Najpierw wiara, później dowód.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Re: Czy jesteśmy w stanie snu?

Post autor: Rocker » czw sty 31, 2013 11:34 am

Szawełło pisze:Jest całkiem możliwe,że nasza rzeczywistość jest iluzją - tak naprawde jest fikcją - snem w którym jesteśmy, a z którego budzimy się...po śmierci ciała fizycznego. Wówczas zaczynamy tak naprawdę żyć, gdyż jesteśmy świadomą energią- duszą zamkniętą w materialnej formie, z którą tymczasowo się utożsamiamy. Wszystko wskazuje na to,że zmarli są obudzeni ze snu i świadomi kim są ( w tym, kim fizycznie byli - poprzednie inkarnacje), a my jesteśmy legendarnymi śpiącymi - human - ponoć jednymi z najciekawszych istot we wszechświecie, też ponoć pełnym życia w różnych formach fizycznych i niefizycznych. W sumie interesujące jest to po co tu przychodzimy - inkarnujemy się? Zdumiewające jest też,że ponoć po to aby doświadczać i uczyć się, co więcej sami wybieramy sobie kim chcemy być, i przed przyjściem tu (urodzeniem się), wszystko jako dusza wiemy co zdarzy się w danym wybranym przez nas życiu - przerabiamy lekcję. Czyzby nasze życie tu było jak gra, która kończy się z chwilą smierci?
A jak Wy myślicie?
Coś w tym jest Szawełło :).
Od dziecka miałem baardzo silne przeczucie że jestem w śnie, "to nie może być prawdziwe, przecież rzeczywistość jest całkiem inna". Nieraz płakałem po nocach bo wiedziałem że coś nie tak jest z tym wszystkim.(kolo 6 lat miałem). Kolo 10 lat doszło do tego że juz sie zastanawiałem czy może jestem w śpiączce? Tak sobie tłumaczyłem wtedy to silne odczucie iluzji, snu. Z biegiem lat opuściło mnie to i już tego nie odczuwam za bardzo. :?

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » czw sty 31, 2013 2:57 pm

Mirek1 pisze:To tajemnica. :), Niech dalej wierzy, że nic o niej nie wiem.

http://www.youtube.com/watch?v=ONJqF8bECc4

http://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

idiota
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw sty 31, 2013 3:17 pm

szeptu to ile ważysz?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Szawełło
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 25, 2012 8:21 am

Post autor: Szawełło » czw sty 31, 2013 3:21 pm

Nigdy hrabio nie twierdziłem,że mam wszelką i jedynie słuszną wiedzę, czy monopol na prawdę. Moja pasja szukania odpowiedzi, a w zasadzie najpierw stawiania pytań, trwa od niedawna - ok 2 lat. Wbrew Twojej ocenie, mam sporą wiedzę i historyczną i ezoteryczną. Np. samo pojęcie historia wywodzi się od ksiegi żydowskiej - Tory ( z tory - history, historia). Oczywiście znany mi jest wpływ instytucjonalnej religii rzymskokatlolickiej (catholic - powszechny) na destrukcję kultury słowiańskiej, czyli naszej m.in. polskiej przed ok. 1000 rokiem n.e. Wiem także o tym, że Chrystus jako człowiek lub koncepcja filozoficzna przyszedł wyłącznie do plemion Izraela (Izis - Ra - El) - ich ratować z sytuacji w której się znależli. Wiem też kim są/byli Słowianie i skąd jest ta nazwa. Co ciekawe w językach anglosaskich wyraz slave -Słowianin oznacza ...niewolnika.
Muszę się jeszcze dużo nauczyć, bowiem mam śwaidomość niewiedzy. Prosze jednak o kulturę dyskusji, nie obrażanie mnie, czy innych, nie obrażanie poglądów innych niż jedynie słuszne wg danego forumowicza. Kończąc - trzeba odróżniać instytucjionalny kościół rzymski, od pięknego przesłania pozostawionego nam przez m.in. Chrystusa. gwoli ścisłosci wskazłem na zwoje z Nag Hammadi,których ręka, wola, cesarza Konstantyna nie tknęła. Dziekuję Rockerowi za ciepłe słowo i ciekawe linki Mirek1.
Szukam prawdy

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw sty 31, 2013 4:09 pm

Niewolnik? Też tak słyszałem również słyszałem o Słowie i wielu innych znaczeniach.
A co dokładnie zostawił ci twój bóg? Jakie on słowa zapisał?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » czw sty 31, 2013 4:23 pm

szeptu pisze:
Mirek1 pisze:To tajemnica. :), Niech dalej wierzy, że nic o niej nie wiem.

http://www.youtube.com/watch?v=ONJqF8bECc4

http://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

idiota
Miło mi, Mirek jestem. :)
Najpierw wiara, później dowód.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » czw sty 31, 2013 7:45 pm

hrabia pisze:szeptu to ile ważysz?
:|

ha
ha
ha
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Szawełło
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 25, 2012 8:21 am

Post autor: Szawełło » czw sty 31, 2013 9:32 pm

http://www.youtube.com/watch?v=grLZIhx-Di8

Podzielam ten pogląd. Jesteśmy zahipnotyzowani i w śnie zyjemy w matriksie.
Szukam prawdy

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » czw sty 31, 2013 11:06 pm

co za pierdoły
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Szawełło
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 25, 2012 8:21 am

Post autor: Szawełło » pt lut 01, 2013 7:08 am

No cóz szeptu - jak zwykle wypowiedż Twoja jest pełna treści, a polemika na wysokim interesującym poziomie merytorycznym. Stanisław Lem spogladając na internet i wypowiedzi ludzi sformułował jednak słuszny wniosek.
Szukam prawdy

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » pt lut 01, 2013 8:47 am

Szawełło pisze:http://www.youtube.com/watch?v=grLZIhx-Di8

Podzielam ten pogląd. Jesteśmy zahipnotyzowani i w śnie zyjemy w matriksie.

nie wydaje mi się,moim zdaniem kolejna rewelacja
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt lut 01, 2013 10:02 am

Szawełło pisze:No cóz szeptu - jak zwykle wypowiedż Twoja jest pełna treści, a polemika na wysokim interesującym poziomie merytorycznym. Stanisław Lem spogladając na internet i wypowiedzi ludzi sformułował jednak słuszny wniosek.
jaka treść taka polemika panie Szawle :diabel:
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt lut 01, 2013 10:26 am

szeptu jesteś jak diabeł w ludzkiej skórze
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » pt lut 01, 2013 10:46 am

hahahaha,Hrabia,dałeś czadu z tą stopką :D
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”