Feniks

Tutaj opisujemy swoje doświadczenia związane z odzyskiwaniem i odwiedzaniem osób będących już po tamtej stronie, których dokonaliśmy na własną rękę i dyskutujemy o nich..
Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt wrz 24, 2013 4:02 pm

Chcemy się dowiedzieć ! :P.

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » wt wrz 24, 2013 4:20 pm

Rocker to trzeba:
1. pokory
2. matury
3. wolnej woli
4. chęci nauki
5. zwracania się do właściwych nauczycieli

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt wrz 24, 2013 4:27 pm

Hmm mogła byś troszkę ten temacik rozwinąć? Tutaj bądź na PW? :)
Ostatnio po głowie chodzą mi studia psychologiczne: rozwój osobisty a później specjalizacja: Coaching
I taki temat ogromnie mnie ciekawi, w sumie wszystko co związane z ludzką psychiką jest ciekawe :).

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » wt wrz 24, 2013 4:36 pm

klasyczna psychologia raczej robi wode z mózgu a nie rozwija

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt wrz 24, 2013 8:50 pm

Czyli będziesz milczała jak grób ?

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » wt wrz 24, 2013 9:00 pm

napisalam ci tyle, że aż się boje co ty z tym zrobisz jesli zechcesz to dzwignac
może zacznij po prostu od matury a potem sie zobaczy

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » wt wrz 24, 2013 9:01 pm

kaiula na kogo tak szczerzysz ząbki?

szeptu że oni wierzą i myślą że prawda jest taka że maryja urodziła dziecko będąc dziewicą, że wujek NOE zbudował łódkę która pomieściła wszystkich ludzi, wszystkie zwierzęta i wszystkie gatunki roślin :) Chcecie wasze dzieci uczyć takich rzeczy? Dzieci nie zasługują na to... :( :( :(

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt wrz 24, 2013 9:02 pm

No nie wiem.. nic mi w sumie nie powiedziałaś.
A maturka w tym roku (szkolnym) mnie czeka ;c

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » wt wrz 24, 2013 10:45 pm

Hoho ,to widzę,że sprzeczacie się dalej...nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać,ponadto Pijawka wykreśla swoje posty więc nie wiem co pisze...ale powiem wam tak, nie warto kłócić się o wyznawaną religię,niech każdy po prostu wierzy tak jak uważa i tyle...dla mnie na przykład instytucja kk to jedna z największych organizacji przestępczych...w swojej historii wyrżneli miliony ludzi a póżniej niektórych ogłosili świętymi...dalej ogłupiają ludzi,strasząc piekłem,bezsensu,Bóg miłości za jedno krótkie życie skarze grzeszników na wieczne męki ...temat tak długi,że nie do opisania w krótkim poście....Asiula piszesz Jehowa a czy nie wiesz,że Twój Bóg,Biblijny ma właśnie takie imię ?Dokładnie w zapisie jest JHWH i tylko ze względu na to,że nie wiemy jakich samogłosek używano do wypowiedzenia tetragramu wymawiamy je obecnie Jehowa lub Jahwe....
Przez to,że główne nurty religijne opierające się na dogmatach "jedynie prawdziwych" mamy wojny na ziemi....ludzie pomieszali pojęcia i z Absolutu uczynili sobie człowieka i tak Go opisują....
Nie warto się dochodzić "prawd" bo nasz punkt widzenia jest bardzo ograniczony i jedynie wierzenia otwarte nie dogmatyczne mogą doprowadzić do pokoju na ziemi i szacunku dla innych...........................................................
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » wt wrz 24, 2013 10:51 pm

bosz, nastepna Jehowa ...

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » wt wrz 24, 2013 10:58 pm

kaiula pisze:bosz, nastepna Jehowa ...
i co to znaczy ???
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » wt wrz 24, 2013 11:05 pm

westchnelam

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr wrz 25, 2013 7:30 am

szeptu pisze:
pijawa pisze: proponuje ci nowy nick - Charbella

Po pierwsze : stronę świetego sama wysłałaś mi na FB i dzięki Tobie poznałam bliżej tego mnicha,po drugie Twoja opinia na jakim forum zamierzam przebywać gówno mnie interesi.Tylko Hrabia nabrał się na ten Twój negatywny stosunek do KK i księży,bo to własnie mnie prosiłaś aby znany ksiądz modlił się w Twej intencji.Nie wiem w co sobie pogrywasz,ale akurat to ja i Ty wiemy gdzie leży prawda.Piszesz non stop o swojej inteligencji,krzyczysz o tym w kółko,a widzisz tego nie osiąga się wyzywaniem innych.Nie tak. Teraz wezmą Cię za pajaca,człowiek inteligentny zachowuje się zupełnie inaczej,a jego mądrość wypływa z treści jego przekazu.

Ben,co mi się udało poczyściłam i teraz proszę uprzejmie o likwidację nicka ( w wolnym czasie oczywiście)
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » śr wrz 25, 2013 9:54 am

pewnie jest niedowartościowana

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr wrz 25, 2013 11:54 am

naprawde dziwie sie że kościoły jeszcze nie sa całkiem puste

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/13-lat ... 56748.html
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » śr wrz 25, 2013 1:48 pm

pijawa ja nie muszę nic się nabierać że szeptu jest inna w rzeczywistości niż piszę na forum, tak na prawdę co mnie to? Ja uważam tak każdy kto jest spod znaku krzyża powinien zostać stracony...

Ja gdy coś napiszę na KK to wy zaraz "ej hrabia spójrz na szepta" Co mnie szeptu interesuje w kwestii że nie jest sobą? Że się męczy? Boi się powiedzieć "Nie wierzę w waszego boga i dobrze mi z tym"
A ty kaiula w co ty grasz? Rockerowi takie bzdury piszesz że głowa boli, prowokujesz ludzi do brzydkich postów, a sama piszesz jałowe posty nic nie warte jak osoba która jest przez nie reprezentowana.
A ty pijawa już skończ z humorami w stylu "kasujcie mego nicka bo nie wytrzymam" :D :D :D

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » śr wrz 25, 2013 2:04 pm

hrabia, prosciej byloby gdybys ty zostal stracony
nie musialbys uprawiac tych swoich krucjat nie meczylbys sie

bo Rocker sie jeszcze pomeczy i u niego to przyniesie owoce

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr wrz 25, 2013 2:10 pm

czytanie tego upewnia mnie w przekonaniu, że ludzkość to wyjątkowo nieudany eksperyment
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”