Odzyskiwanie i odwiedzanie

Tutaj opisujemy swoje doświadczenia związane z odzyskiwaniem i odwiedzaniem osób będących już po tamtej stronie, których dokonaliśmy na własną rękę i dyskutujemy o nich..
ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Odzyskiwanie i odwiedzanie

Post autor: ewa.fortuna1 » śr lis 15, 2006 8:59 pm

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.
Dwa dni zastanawialam sie czy mam opisac moje doswiadczenia zwiazane z tematem odzyskiwań i owiedziin,poniewaz mam dysgrafie i dysortografie. Z powodu tej dokuczliwej "przypadłosci"unikam pisania na forach.,a pisanie ze słowniczkiem zajęło by mi mnustwo czasu. Moderator sam zadecyduje,czy pisanie z błędami na Forum jest dopuszczalne.
Na warsztatach Bruce Moena,miałam możliwosc cztery razy nawiazac kontakt ze zmarłymi, zaprowadzic ich do Focusa 27 i dostac potwierdzenie,ze to co widziałam,to nie jest wymysł mojej wyobrazni,ale prawda.
Piewsze odzyskiwanie.
Dostalam karteczke z imieniem i nazwiskiem zmarłej osoby.Była to kobieta.Oczywiście nic wiecej na jej temat nie wiedzialm.
Po przygotowaniach wstepnych ,czyli gromadzeniu energi,udaniu sie do kryształu,nawiazaniu kontaktu z pomocnikiem,udalam sie w podróż.
Zobaczylłm kobiete w wieku 30-35 lat,w niebieskiej letniej sukience.nie pamietam już dokładnie o czym rozmawiałysmy,bo to juz było ze 3- lata temu.Pamietam,ze zapytałam sie czy wie,że nie żyje...chyba nie była tego świadoma.Poprosiłam ja żeby opowiedzial mi coś ze swojego życia,coś co będzie potwierdzeniem,że to wszystko co widze i słysze jest prawdą.
Zobaczylam dom,do którego wchodziło sie po schodach.Po prawej stronie korytarza był duży pokój.Były tam cięzkie brazowe meble.Na srodku stal okrągly stół,przykryty koronkową serwetą.Zapytalam tej kobiety czy ma dzieci?.Zobaczylam chlopca i dziewczynke,pojawił sie równiez męża.Pamietam,ze chlopczyk byl troche starszy od dziewczynki.Zapytalam również,,czy moze mi jeszcze cos pokazac ze swojego życia,co bedzie weryfikacją? I znowu pojawił mi sie obraz.Zobaczyłam piękną starą zastawe stołową.Potem zadalam pytanie, z jakiego powodu zmarła.Znalazłam sie w sypialni,na dużym łożku lezała Ona,,była już staruszką.W tej chwili nie pamietam juz na co zmarla [wiem,ze w tedy trafilam] ale pojawila mi sie jakas data...potem jak sie okazało,to była data śmierci tej kobiety.Po dokonaniu doswiadczenia,rozmawialam z osobą od której dostałam karteczke z imieniem i nazwiskiem tej zmarlej....wszystko sie zgadzalo. )
Po paru takich udanych doświadczeniach bardzo sie rozochociłam i postanowiłam nawiazywac kontakt z żywymi osobami.Dostawałam imie,czasem nazwisko i próbowałam zobaczyc jak najwiecej z życia tej osoby.Potwierzenia tych osób, ich zaskoczenie przechodziły nasze najśmielsze oczekiwania.
Gdyby nie warsztaty Bruce Mona,to nigdy bym nie pomyślała,że posiadam jakiekolwiek zdolnosci.
Po chwilach eufori,ogromnego zadowolenia jednak nastąpił" powrót"na ziemie.Im częściej przeprowadzałam takie doświadczena,tym marniejsze miałam osiagniecia.
Po paru tygodniach przerwy,uspokojeniu emocji,znowu mogłam przystapic do udanej próby. :)
Pozdrawiam

:!: Prosze Was, nazywajcie swoje tematy w miare unikalnie. Bedziecie jeszcze przeciez z czasem dodawac inne i co wtedy? Kazda opowiesc dotyczy kogos/czegos, mozna to uwzglednic w nazwie, jak np. juz podane: "Odzyskanie Basia i Michal" - wiadomo, ze chodzi o odsyzkanie i wiadomo o kogo konkretnie, nawet jesli to fikcyjne imiona, temat sie wyroznia i raczej sie nie powtorzy (a teraz mamy juz prawie 2 takie same nazwy w 2 roznych tematach). Mozna rowniez stosowac daty, i in. Prosze o wyedytowanie nazwy tematu.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”