SURA

Niejednokrotnie sami, bądź grupowo otrzymujemy niefizyczne sygnały o zdarzeniach małych i wielkich, niezwiązanych z odzyskaniami, które wkrótce potwierdzają się, lub w bardziej odległej przyszłości mogą zaistnieć w naszej rzeczywistości. Tu piszemy o nich i działamy na ich rzecz..
Błękitna
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 08, 2009 12:30 pm

SURA

Post autor: Błękitna » ndz sie 09, 2009 5:42 pm

Nie mam zwyczaju zapisywania swoich snów, dlatego tym bardziej zdziwiło mnie zdarzenie z dzisiejszej nocy. Ok. godz 3.00, sen przerwał mi płacz jednej z moich bliźniaczej, gdy wstałam, pamiętałam co mi się śniło i wszystko było takie oczywiste, na kartce zapisałam jedno słowo, które było szczególnie ważne. Poszłam do córeczki, później położyłam się spać. Jak się obudziłam rano oczywiście nie pamiętałam snu ale przypomniałam sobie, że miałam o czymś pamiętać, spojrzałam na kartkę a tam "sura", zdziwiłam się, bo nie miałam pojęcia co to jest? A przecież w nocy znaczenie tego słowa było dla mnie oczywiste i byłam pewna, że będę je pamiętać, tylko dla świętego spokoju, zapisuję. Pierwsze co zrobiłam rano sprawdziłam w googlach i co SURA:(kilka znaczeń) - 1.rozdział Koranu, 2. miasto w Babilonii, 3. rzeka lub osiedle w Rosji :?
... Ta noc w ogóle była jakaś dziwna, mój monitor sam się uruchamiał, ja go wyłączałam a on po chwili się włączał i tak kilka razy,........ może to sprawka księżyca w pełni :roll:
A jak już mnie tak naszło w weryfikacjach, od pewnego czasu jak jeżdżę sama samochodem czuję obecność kogoś na siedzeniu obok, czuję pierwiastek męski i raczej pozytywny, taki spokojny. Ponieważ w tym temacie, jeszcze nie mam wiedzy, wszystko opieram na subiektywnych odczuciach ale czy wiedza potrafi wszystko zweryfikować?
Może ktoś ma jakiś pomysł?

Asteraki
Posty: 152
Rejestracja: śr lip 29, 2009 10:05 pm

Post autor: Asteraki » ndz sie 09, 2009 6:24 pm

Sura to może być imię, nawet ładne.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » ndz sie 09, 2009 7:14 pm

http://zahid.fm.interia.pl/pliki/koran_ ... athir.html

http://www.e-islam.pl/portal/index2.php ... df=1&id=28


itd do sura5, a dalej tp juz nie mam czasu czytac


spojrzalam bym, z innej perspektywy
z czasu i momentu szukania zrodla, pochodzenia siebie samej.

Sura skojarzyla mi sie z NOWINĄ,
ale to jest juz moja wolna interpretacja
szukaj, a znajdziesz :)

pozdrawiam
Ewka

Refeberyts
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 24, 2016 8:20 am

Post autor: Refeberyts » śr sie 24, 2016 8:21 am

Może przyda ci się taki kurs całościowy psychoterapii warto się przejść to podobno idzie nawet zapanować nad snami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Weryfikacje”