Flashe

Niejednokrotnie sami, bądź grupowo otrzymujemy niefizyczne sygnały o zdarzeniach małych i wielkich, niezwiązanych z odzyskaniami, które wkrótce potwierdzają się, lub w bardziej odległej przyszłości mogą zaistnieć w naszej rzeczywistości. Tu piszemy o nich i działamy na ich rzecz..
Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » wt sie 18, 2009 10:29 pm

To może ja jeszcze dodam co nieco. :)

Michael Newton, który świat dusz badał całe swoje życie, mając do dyspozycji "zeznania" ponad siedmiu tysięcy swoich pacjentów wprowadzonych w stan głębokiej hipnozy twierdzi, że dusze zwierzęce mają nieco inną konstrukcję energetyczną i nie następuje mieszanie inkarnacji pomiędzy człowiekiem na zwierzętami. Twierdzi, iż każde zwierzę przynależy do swej własnej, swoistej kategorii energii intelektualnej, dlatego ludzkie dusze nie poruszają się w górę i dół po drabinie bytów, od jednej formy do drugiej. Cząstki energii duchowej rozpościerają się od bardzo prostych do bardzo skomplikowanych struktur ( dajmy na to od rozwielitki do szympansa ). Pisze również, że pacjenci, którzy w świecie dusz (pomiędzy wcieleniami) utrzymują związki z rozmaitymi zwierzętami mówili, że po śmierci zwierząt ich energie egzystują w sferach innych niż te, w których zazwyczaj przebywają dusze ludzi.
Powiem szczerze, że takie postawienie sprawy przemawia do mnie najbardziej i właśnie dlatego przyjąłem je na chwilę obecną jako odpowiadające moim przekonaniom na ten temat. Moje wewnętrzne przeczucie potwierdza jakoby generalnie miało tak właśnie być. Zapewne istnieje wiele różnych odstępstw i "anomalii" od tych założeń, ale ta teoria zdaje się być dla mnie najbliższa wewnętrznej akceptacji.

Kiedy tylko nadarzy się okazja na głębsze zbadanie tego zagadnienia zarówno na polu teoretycznym jak i praktycznym, oczywiście nie omieszkam tego uczynić. To naprawdę interesujące.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Weryfikacje”