słońce, runy i znak słońca

Co jakiś czas, ktoś z nas natrafia na błyskotliwe odkrycia - w wyniku swej pracy naukowej, badawczej, intelektualnej, etc. Tutaj szerzej będziemy o nich pisać..
szaryprorok
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 06, 2009 12:41 am

słońce, runy i znak słońca

Post autor: szaryprorok » czw gru 10, 2009 12:35 am

Leżę sobie wczoraj i nakładam na czakrę splotu słonecznego runę sowelo.. i ciągle mi się coś kićka i zamiast niej widzę eihwaz... więc zacząłem sobie rysować w przestrzeni jak jest jedna i druga bo coś mi nie szło... najpierw odkryłem że w zasadzie sowelo to jest eihwaz obrócona o 90 stopni - co jest ciekawym moim odkryciem gdyż ma to sens (runy jak i karty tarota mają odwrotne znaczenie gdy są obracane o 180 stopni ...natomiast obrót w bok w przypadku run musi nieść znaczenie innego symbolu) tak czy siak, nagle zdałem sobie sprawę czym jest połączenie tych znaków...to jest znak słońca .. :)

[eihwaz] klucze : cis, Drzewo Świata (te, na którym wisiał Odyn, gdy otrzymał runy), Yggdrasil, zjednoczenie życia ze śmiercią, łuk i strzała, uświęcenie, wytrzymałość

[sowelo] klucze : słońce, wola, zwycięstwo, światło, energia, oświecenie


narysowałem w paincie tak by łatwiej to zobaczyć :]




Obrazek



No i od razu wróciła mi myśl dotycząca tego co tam jest za słońcem... Wiem że ten temat był poruszany, ale zapytam jeszcze raz i może coś więcej dopytam.

-czy można tam bezpiecznie polecieć i wrócić tu?
-czy ktoś tam był...? i może coś powiedzieć...:)

ja wiem że gdy ostatnio o tym było na forum...to potem w nocy przed snem pamiętam że pomyślałem: - jej to musi być mega hardkor tam się wybrać i ryzyko i w ogóle totalny kosmos ... potem zasnąłem...i pamiętam tylko potem jak będąc poza ciałem zobaczyłem słońce i wleciałem w nie klik.....

cokolwiek tam było nie mam dostępu do tych wspomnień co tam widziałem... :( widać póki co tak ma być:)


zamierzam używać teraz tego połączenia znaków.... skoro tak czułem że się lepią... :)

dobranoc :)
stajemy się coraz bardziej sobą..przyszłość rysuje się piękna :)

szaryprorok
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 06, 2009 12:41 am

Post autor: szaryprorok » czw gru 10, 2009 4:19 pm

może to też przyjąć taką formę :

Obrazek
stajemy się coraz bardziej sobą..przyszłość rysuje się piękna :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze odkrycia”