opiekunowie znaki obecnosc

Co jakiś czas, ktoś z nas natrafia na błyskotliwe odkrycia - w wyniku swej pracy naukowej, badawczej, intelektualnej, etc. Tutaj szerzej będziemy o nich pisać..
mitpio
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 10:03 am

opiekunowie znaki obecnosc

Post autor: mitpio » ndz mar 23, 2014 10:24 am

wiele lat temu moje spostrzeganie swiata zmienilo sie tak przez zdarzenia jak i swego rodzaju "popychanie" mnie przez opiekuna (opiekunów) duchowego (aniola stroza) jednym z wielu tyakich znakow, podpowiedzi jest cyfra ,to 24 wzielo sie to spostrzezenie stąd ze opuscila mnie moja narzeczona i zaczynajac wtedy moja droge duchowa powiedzialem sobie ze dzien w ktorym wroci bedzie pelnym 24 godzinnym dniem radosci ,teraz wiem ze to byla ze strony opiekuna wiadomosc dla mnie zebym zobaczyl swiat z innej strony niz zwykle potem przez wiekszosc zycia dostalem wiele innych informacji o tej cyfrze. Niektórzy uwazaja za zla cyfre 13 a w moim swiecie jest to odwrotnosc cyfry 24 czylio 42 i wiele na mto wskazuje ze tak jest ,nie spotkalem sie jeszcze z nikim kto potwierdzalby moje spostrzezenia ,ale ja zauwazylem ze przy wielu okazjach cyfry te symbolizuja to co znacza ,samo to ze doba ziemska ma 24 godziny w wielu sytuacjach np. na filmach pokoje w ktorych jest lub ma sie cos zlego wydarzyc na drzwiach jest numer 42 lub 24 i sa one adekwatne do tego co sie w nich dzieje . To cyfra a naglowki gazet w ktorych wylapuje sie rozne podpowiedzi od opiekuna afisze na miescie reklamy w telewizji sposob komunikacji jest roznoraki nie tylko poprzez sen, mialem rowniez sytuacje w ktorych opiekun przychodzil do mnie wtedy lzy same leca z oczu i czuc jego obecnosc fizycznie innym razem przybiera postac ludzka daje to sie wychwycic kiedy jest to aniol a nie zwykly czlowiek . Obecnosc tak zwanych aniolow ciemnosci tez nie jest mi obca tylko czy to sa faktycznie te istoty czy zwykle duchy nie wiem . Jestem ciekaw czy ktos z was tez ma podobne wydarzenia w zyciu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze odkrycia”