Zaginęła IWONA WIECZOREK

Są osoby, o których nie wiemy, czy nadal żyją, ponieważ zaginęły. Tutaj pomagamy w sprawdzeniu tego, jak również w ustaleniu ich miejsca pobytu..
Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pt gru 28, 2012 7:07 pm

Zdolności różdżkarzy zostały obalone w eksperymencie, ich prognozy są równe zgadywaniu.
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pt gru 28, 2012 7:08 pm

Vell pisze:Ojj tam,ojj tam: jasnowidz czy czarnowidz-ważne,że dość skuteczny. A o Iwonie nadal cisza...
jest to istotna różnica, bo ten pan nigdy nie odnalazł żywej osoby...
miałam z nim do czynienia na jednej z dużych imprez, w przed dzień nagrywaliśmy z przyjaciółmi medytację, która miała być tematem przewodnim imprezy...i wszyscy jakoś nie czuliśmy jego tam obecności i siania negatywnych wizji świata...

zrobiliśmy więc wspólna medytację, posyłając mu światło, w intencji, żeby trochę wyluzował i przestał straszyć ludzi (pamiętajmy, że kilkaset osób zebranych w jednej sali i poddawanych praniu mózgu przyczynia się do zwiększenia masy krytycznej i zasilania lęku).

Nazajutrz rano okazało się że ów pan nie dojechał, za to był puszczany przez tel. a na telabimach waliły po oczach wycinki z superexpressu przedstawiające go jako wieszcza tysiąclecia etc. co jeszcze bardziej skupiło uwagę publiczności na nim...

krzyczał do audytorium tka mniej więcej: "co wam się wydaje, że macie na coś w ogóle wpływ? nic nie macie!...po czym przepowiadał tragedie na 2012...

chwała wielkiemu duchowi, 2012 już prawie minął i jego wizje się nie sprawdziły...
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Vell
Posty: 142
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 8:27 pm

Post autor: Vell » pt gru 28, 2012 7:38 pm

Willmaster pisze:Zdolności różdżkarzy zostały obalone w eksperymencie, ich prognozy są równe zgadywaniu.
Ale wszyscy różdżkarze świata nie brali udziału w eksperymencie,zawsze może znaleźć się wyjątek od reguły ;)
Myślę,że skoro ktoś próbuje i stara się rozwikłać tę sprawę,poświęca swój czas,to warto sprawdzić trop,lepsze to niż nic nie robienie i krytykowanie wszystkiego i wszystkich.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt gru 28, 2012 8:48 pm

Vell pisze:
Willmaster pisze:Zdolności różdżkarzy zostały obalone w eksperymencie, ich prognozy są równe zgadywaniu.
Ale wszyscy różdżkarze świata nie brali udziału w eksperymencie,zawsze może znaleźć się wyjątek od reguły ;)
Myślę,że skoro ktoś próbuje i stara się rozwikłać tę sprawę,poświęca swój czas,to warto sprawdzić trop,lepsze to niż nic nie robienie i krytykowanie wszystkiego i wszystkich.
Właśnie
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pt gru 28, 2012 9:04 pm

a ja myślę, że zamiast podniecać się tym, to lepiej coś zrobić dla społeczności, żeby np. zapobiec temu, co się może komuś przydarzyć...ale to wymaga czegoś więcej niż siedzenia na 4 literach i stukanie w klawię ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Vell
Posty: 142
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 8:27 pm

Post autor: Vell » pt gru 28, 2012 9:16 pm

Nie sądzę,by ktoś się tym podniecał. To jakie masz propozycje oprócz oczywistych czyli używanie mózgu,zachowywanie ostrożności,uczulanie bliskich przed niebezpieczeństwami itp? Całkowicie zapobiec się nie da.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt gru 28, 2012 9:31 pm

Roxanne pisze:a ja myślę, że zamiast podniecać się tym, to lepiej coś zrobić dla społeczności, żeby np. zapobiec temu, co się może komuś przydarzyć...ale to wymaga czegoś więcej niż siedzenia na 4 literach i stukanie w klawię ;)
Widzę że wzięłaś do serca moje niechlubne słowa wypowiedziane w stronę szapta :)
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pt gru 28, 2012 10:15 pm

hrabia pisze:
Widzę że wzięłaś do serca moje niechlubne słowa wypowiedziane w stronę szapta :)
a kto to jest szapt? nie wiem co do niego pisałeś, bo nie czytałam :P

Vell, mi zupełnie nie o to chodzi ;) jak uczulasz bliskich, to uważaj, żebyś nie wyprojektowała czegoś przy okazji...

są po prostu bardziej pozyteczne rzeczy, niż podniecanie się takimi sprawami, ale każdy zasila co chce, jego wybór...
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pt gru 28, 2012 11:30 pm

@Vell
Gdyby naprawdę byli tacy ludzi, to byliby bogatsi o milion dolarów, wystarczy udowodnić swoje zdolności. Dlaczego miałbym nie krytykować nierealnych rzeczy (spadnę w jakiejś waszej wyimaginowanej skali duchowej?), mam powróżyć z wnętrzności ryb? :lol:
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

Vell
Posty: 142
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 8:27 pm

Post autor: Vell » sob gru 29, 2012 5:08 pm

Są tacy ludzie,ale widocznie nie każdy ma potrzebę coś komuś udowadniać :lol: Każdy wierzy w co chce, dla mnie liczą się fakty, a akurat spotkałam na swojej drodze ludzi,którzy można powiedzieć udowodnili mi swe zdolności,więc wiem o czym mówię,ale nikogo przekonywać nie będę do swoich racji-każdy ma swój czas przebudzenia ;)
O jaką skalę ci chodzi,to nie mam pojęcia,bo takiej nie posiadam i nie używam,więc nawet szerzej nie skomentuję..

Bez przesady z tymi projektowaniem,ja nie mam dzieci,żeby ich uczulać,a chyba każdy dorosły człowiek powinien pamiętać o zachowaniu pewnych środków ostrożności. Nie uważam,żebym się tym podniecała,a nawet jeśli wesprę jakoś pozytywnie swoja myślą tę sprawę i faktycznie Iwona się odnajdzie,to pozostanie tylko mi się cieszyć.
Każdy ma swoją hierarchię wartości,zatem proszę bardzo,śmiało skupiaj się na swoich pożytecznych sprawach
:)

kelly1980
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 9:11 pm

Post autor: kelly1980 » pt lip 12, 2013 8:59 am

Odnawiam nieco temat. Czy czytaliście dzisiaj tę informację na onecie dot. Iwony Wieczorek? Podaję linka: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/tr ... omosc.html
Może jednak żyje?

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » pt lip 12, 2013 9:50 am

czytałam i mam nadzieję,że jednak żyje
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob lip 13, 2013 7:53 am

Pozostaje nam czekać na nowe wieści
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Vell
Posty: 142
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 8:27 pm

Post autor: Vell » pt sie 02, 2013 10:21 pm

A ja tej nadziei od dawna nie mam...

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » sob sie 03, 2013 2:02 pm

biedna....:(
ciekawe jak sie tam ma teraz
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » pn sie 19, 2013 9:07 pm

według mie to ona zyje tylko jest uwieziona w jakiejś Piwnicy w Sopocie i musi tam uslugiwać

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn sie 26, 2013 6:34 pm


pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » wt sie 27, 2013 5:11 am

wczoraj właśnie czytałam,współczuję rodzinie,sprawa ciągnie się tyle czasu i efektów nie ma,ta niepewność jest najgorsza,a mama Iwony mowiła ostatnio,że chciałaby znać choćby najgorszą prawdę

Nie ma większej tragedii od straty dziecka,a jakim dramatem jest nie wiedzieć co się z tym dzieckiem dzieje .Straszne
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania osób zaginionych”