Pomoc dla porwanej.

Są osoby, o których nie wiemy, czy nadal żyją, ponieważ zaginęły. Tutaj pomagamy w sprawdzeniu tego, jak również w ustaleniu ich miejsca pobytu..
Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Pomoc dla porwanej.

Post autor: Wlodek » wt sty 13, 2009 4:33 pm

Swego czasu jakby sama otworzyła się strona z prośbą o informacje o zaginionej młodej dziewczynie i dziewczyna ją będę nazywał, bo jej danych nie ujawnię.
Wspólnie ze znajoma postanowiliśmy jej poszukać.
Pokazał się budynek pomalowany na żółto , taki dosyć obszerny , piętrowy.
Po chwili dziewczyna.
Była porwana przez jakąś przestępczą organizację i siłą przetrzymywana w domu publicznym.
Jej psychika to kompletne załamanie i myśl żeby ze sobą skończyć.
Po przesłaniu jej energii bezwarunkowej miłości , stopniowo odstąpiła od myśli o samobójstwie.
Pojawiła się wola przetrwania i nadzieja że warto jest żyć i to była najpiękniejsza myśl jaką usłyszeliśmy. Nasze próby odczytania nazwy ulicy i nr domu spełzły na niczym.
tablice były widoczne , ale numery ukryte.
Natomiast przyszła myśl : jeśli podacie adres to wkroczy policja , padną strzały i zginą ludzie.
Nie martwcie się o dziewczynę bo zaistnieje taki splot wydarzeń że sama odzyska wolność.
Wy byliście potrzebni do przesłania jej nadziei aby to przetrwała.
Pozwolono nam tylko dowiedzieć się że to była dzielnica Hamburga.
Przy drugich odwiedzinach okazało się że jakoś sobie radzi , nie myśli o śmierci.
Trzecia wizyta i eureka , dziewczyna jest wolna , co prawda jest dalej w Niemczech ale mieszka jako wolny człowiek.
Widocznie taki był jej los , to miała przerobić i wyjść z tego z życiem.

danuta Borucka
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 11, 2008 2:43 pm

pomoc dla porwanej

Post autor: danuta Borucka » wt sty 27, 2009 1:43 pm

Witam

Jestem matką zaginionej Beaty, czy może tu o nią chodzi. Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt. Będę wdzięczna za każdą wiadomość.
Swego czasu jasnowidz p.Jackowski wypowiedział się, że Beata została uprowadzona do Niemiec.

pozdrawiam serdecznie
Danuta
danmar@autocom.pl
poszukuję córki Beaty Boruckiej zaginionej w 1987 roku

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » wt sty 27, 2009 2:01 pm

Pani Danusiu,raczej to nie o Beatę chodziło. Ta dziewczyna jest już wolna,więc jak by to była Beata,to pewnie dawno by już wróciła.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

danuta Borucka
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 11, 2008 2:43 pm

zaginiona Beata

Post autor: danuta Borucka » wt sty 27, 2009 2:32 pm

Dzięki

Nie wiem dlaczego, ale coś mi zaświtało, że może tu chodzić o Beatę.

pozdrawiam
poszukuję córki Beaty Boruckiej zaginionej w 1987 roku

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt sty 27, 2009 2:36 pm

Witam !

Rozmawialam przed chwila z Wlodkiem na Skypie. Prosze o troche cierpliwosci w czekaniu na odpowiedz. Wlodek musial jechac, a jak wroci to jeszcze musi poszukac danych w komputerze. Mial odtwarzany niedawno program i troche potrwa zanim dogrzebie sie do archiwalnych danych dziewczyny.

danuta Borucka
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 11, 2008 2:43 pm

Post autor: danuta Borucka » wt sty 27, 2009 3:27 pm

Bardzo serdecznie dziękuję. Oczywiście będę cierpliwie czekać. Być może chodzi tu o moją córkę.

pozdrawiam
danuta
poszukuję córki Beaty Boruckiej zaginionej w 1987 roku

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » wt sty 27, 2009 3:41 pm

Czytałam pare dni temu w gazecie,ze w Austrii uwolnili po 40 latach kobiete!!!
Więziona była w wysokich Alpach,w leśniczówce. Porwana została jako małe dziecko. Rok temu tez pewnie pamiętacie głośna sprawe uwolnienie młodej kopiety,po chyba 8 latach.
Potworność.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt sty 27, 2009 4:09 pm

A niby niewolnictwo juz dawno zniesione. I jacy dumni jestesmy z tego powodu !

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt sty 27, 2009 7:37 pm

ewa.fortuna1 pisze:Czytałam pare dni temu w gazecie,ze w Austrii uwolnili po 40 latach kobiete!!!
Więziona była w wysokich Alpach,w leśniczówce. Porwana została jako małe dziecko. Rok temu tez pewnie pamiętacie głośna sprawe uwolnienie młodej kopiety,po chyba 8 latach.
Potworność.
Szok nigdy nie słyszałem o tym by kobietę uwolniono po 40 latach.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » czw sty 29, 2009 3:38 pm

Pani Danusiu !

Przed chwila wyslalam Pani pocieszajaca wiadomosc PW, ze wspolnej wyprawy dokonanej przedwczoraj. Rozwiazanie sytuacji wymaga jednak wielu stopniowanych w czasie, uwaznych posuniec i umiejetnosci. I o tym wlasnie to PW. Prosimy zagladnac na skrzynke.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn maja 11, 2009 10:33 am

Witam serdecznie !

Prosze zalogowac Pani Danusiu i zagladnac do skrzynki w obiecana kolejna PW.

Przepraszam za opoznienie.
Przytulam.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt maja 15, 2009 9:06 am

Witam Pani Danusiu !

Dzis przekazuje dodatkowe wyjasnienia o ktore Pani prosila.
Prosze spojrzec w PW.

Gdyby w najblizszych dwoch miesiacach potrzebowalaby Pani pilnej pomocy, prosze liczyc na pozostalych, ktorym Pani zaufala.
W sobote jade do pracy gdzie dostep do internetu mam bardzo niepewny i krotki. A jeszcze przez laptop, ktory jest bardzo wolowaty i czesto ginie sygnal.

Z calego serca zycze znalezienia ukojenia dla Pani serca i dzielnosci w kontynuowaniu podrozy wyobrazni. Przytulam jak mama mame. Jola

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania osób zaginionych”