Mateusz Żukowski

Są osoby, o których nie wiemy, czy nadal żyją, ponieważ zaginęły. Tutaj pomagamy w sprawdzeniu tego, jak również w ustaleniu ich miejsca pobytu..
Wanilia
Posty: 14
Rejestracja: sob lip 31, 2010 5:00 pm

Post autor: Wanilia » wt lut 08, 2011 9:48 pm

w Belgii i Francji nie ma literki "o" z kropeczkami u góry, może to mała pomyłka, nie znalazłam ani jednej takiej nazwy przy tej granicy, natomiast przy granicy francusko niemieckiej znalazłam Solingen i Schonbach (obie nazwy pisane przez o z kropeczkami).

pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 09, 2011 8:47 am

Ja też szukałam bez skutku, jeszcze dzisiaj powtórzę, bo może coś przeoczyłam.


Wanilia
Posty: 14
Rejestracja: sob lip 31, 2010 5:00 pm

Post autor: Wanilia » sob lut 12, 2011 6:18 pm

kościół w schonbach ( o z dwoma kropeczkami)
http://mapa.nocowanie.pl/austria/schonb ... /11693175/
kościół w solingen (o z dwoma kropeczkami
http://www.trivago.pl/solingen-15489/ko ... 4963/fotki

martynka
Posty: 37
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 1:41 pm
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: martynka » wt lut 15, 2011 12:22 am

Witam wszystkich macie zdolnośći jasnowidzenia pomóżcie mi odszukać mojego syna żeby to już się w końcu zakończyło bardzo waz proszę o pomoc .
Morze to chodziło o ten kościół ktoś mi przysłał proszę sprawdzić .

http://mapa.nocowanie.pl/austria/schonb ... /11693175/

http://www.trivago.pl/solingen-15489/ko ... 4963/fotki

Morze ktoś go tu wyczuwa proszę sprawdzić


Andrzej Żukowski

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt lut 18, 2011 6:18 pm

panie Zukowski czy niesądzi pan ze to banda szarlatanow ktorzy nic niepotrafią i oszukują ludzi ? niech sie pan zwroci do kogos z darem a nie do tych pustogłow bo widzi pan ze zaden nie napisal gdzie jest syn pański

martynka
Posty: 37
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 1:41 pm
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: martynka » pt lut 18, 2011 10:35 pm

Nie wiem sam do kogo mam się zwrucić o pomoc tyle jest ludzi o zdolnościach a nikt nie morze kokretnie powiedzieć nie żyje jest w tym i tym miejscu wtedy bym go pochował i by był spokój a nie jeden mówi że w jakieś studni drugi mówi że jest zakopany koło domu 3 mówi że jest w lesie 4 że wodzie 5 że jest zagranico komu teraz uwierzyć miałem różne informacje a nikt nie powiedział i nie skazał miejsca więc proszę dalej o pomoc Andrzej Żukowski czekam na wasze odpowiedzi pozdrawiam wszystkich . :placze:

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » ndz lut 27, 2011 4:27 pm

witam wszystkich ponownie a mam do Was takie pytanie może jakiś miły jasnowidz albo wróżbita ktory zajmuje sie takimi sprawami przyjechał by do Pana Andrzeja i może cos wiecej zobaczy Pan Andrzej nie ma nic przeciwko temu prosimy was :? [/quote][/b]
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » pn lut 28, 2011 3:22 pm

Raczej pan Andrzej powinien się pofatygować. Takie osoby nie maja czasu na podróże. Są osobami bardzo zajętymi.
Najpierw wiara, później dowód.

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

wydaje mi sie

Post autor: solasi30 » pn lut 28, 2011 6:16 pm

wydaje mi sie jak taki człowiek przyjedzie na miejsce tragedi to moze wiecej zobaczyc poczuje a Pan Andrzej nie ma pieniedzy zeby gdzie kolwiek jezdzic i po co ma jechać do kogos zeby pogadać wielu jasnowidzów przyjezdza na miejsce wydarzenia i bardzo pomaga teraz rozumiesz Panie Mirku pozdrawiam
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » pn lut 28, 2011 6:34 pm

Jest pewna kobieta w Jaryszowie k/ Ujazdu śląskiego woj. Opolskie. Mogłaby pomóc, jednak nie wchodzi w grę aby ona się mogła pofatygować. Kiedy pan Andrzej się z nią spotka sam zobaczy o czym wcześniej mówiłem.
Jeżeli p. Andrzej nie ma pieniędzy, to skoro chcesz mu pomóc, sfinalizuj mu podróż.
Najpierw wiara, później dowód.

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

wydaje mi sie

Post autor: solasi30 » pn lut 28, 2011 8:46 pm

jak ty jestes taki mądry i pyskaty to ty mu daj kase nawet nie potrafiles dac adresu tej Pani tylko piszesz tu jakies bzdury nie trzymjace sie kupy po to sie tu logowales prosil cie ktos o wyraznie swoich nie potrzebnych mysli po co zasmiecasz to forum prosilismy cie o cos ;[nie cierpie takich ludzi pisza aby pisac swoje dziwne mysli
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pn lut 28, 2011 10:21 pm

Wiesz co Mirek,ktoś tu na forum napisał o Tobie,że mądry z Ciebie człowiek,mnie bardziej pasowało by do Ciebie PRZEMĄDRZAŁEK,który kilka ksiązek przeczytał i kreuje się na guru i głupstwa do poważnych ludzi wypisuje.
Nie da się nie zareagować na taką ignorancję.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Re: wydaje mi sie

Post autor: Mirek1 » wt mar 01, 2011 8:04 am

solasi30 pisze:jak ty jestes taki mądry i pyskaty to ty mu daj kase nawet nie potrafiles dac adresu tej Pani tylko piszesz tu jakies bzdury nie trzymjace sie kupy po to sie tu logowales prosil cie ktos o wyraznie swoich nie potrzebnych mysli po co zasmiecasz to forum prosilismy cie o cos ;[nie cierpie takich ludzi pisza aby pisac swoje dziwne mysli
Gdybym był osobiście u tej pani to bym dał dokładny adres. Wieś jest tak mała, a pani tak znana, że każdy mieszkaniec o niej wie i powie gdzie mieszka.
Wiesz każdy sądzi po sobie. Ty piszesz, że chcesz komuś pomóc ale najlepiej rękoma innych. Więc się zastanów czy Twoja pomoc nie jest tylko pomocą Tobie aby Twoje sumienie poczuło się dobrze.
Gdybym był na Twoim miejscu nie miał bym obiekcji aby sfinansować taką podróż. Zastanawiam się czy p. Andrzej rzeczywiście chce Twojej pomocy.
Najpierw wiara, później dowód.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » wt mar 01, 2011 8:07 am

ORAN pisze:Wiesz co Mirek,ktoś tu na forum napisał o Tobie,że mądry z Ciebie człowiek,mnie bardziej pasowało by do Ciebie PRZEMĄDRZAŁEK,który kilka ksiązek przeczytał i kreuje się na guru i głupstwa do poważnych ludzi wypisuje.
Nie da się nie zareagować na taką ignorancję.
To jest Twoje odczucie. Masz wolną wolę i masz prawo wyrażać swoje zdanie.
Zauważyłem, że Tobie bardzo łatwo przychodzi osądzanie innych.
Najpierw wiara, później dowód.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

odp.

Post autor: ORAN » wt mar 01, 2011 9:34 am

Nie osądzanie, a reakcje na ignorancje,której nie sposób nie zauważyć i "przejść" obojętnie.....

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

szkoda

Post autor: solasi30 » wt mar 01, 2011 10:13 am

szkoda wogole siły tracić na ciebie Mirek bzdury piszesz nie znając sprawy narazie
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Re: odp.

Post autor: Mirek1 » wt mar 01, 2011 11:57 am

ORAN pisze:Nie osądzanie, a reakcje na ignorancje,której nie sposób nie zauważyć i "przejść" obojętnie.....
Wytłumacz mi gdzieś się tu dopatrzył ignorancji z mojej strony.
Najpierw wiara, później dowód.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania osób zaginionych”