Mateusz Żukowski

Są osoby, o których nie wiemy, czy nadal żyją, ponieważ zaginęły. Tutaj pomagamy w sprawdzeniu tego, jak również w ustaleniu ich miejsca pobytu..
paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » śr lut 02, 2011 7:44 pm

solasi30 pisze:witam serdecznie ponownie jest nowego w tej sprawie mamy jasnowidza który opisał sprawce dokładnie że szok że ma prawie 50 lat że ma kłopoty z mówieniem mieszka blisko torów i jeżdzi czarnym autem i mieszka w tych stronach co Andrzej tata Matusza i że jest pedofilem
Jestem bardzo ciekawy na ile prawdziwa będzie ta wizja jasnowidza.
Sami wiemy, że z wizjami to bywa różnie.

Mam nadzieję, że w końcu sprawa się wyjaśni, ale myślę, że warto też dać
sprawę do TVN do programu UWAGA....
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

pijawka

Post autor: pijawka » czw lut 03, 2011 5:58 pm

Ciekawe co powiedział ten kolejny jasnowidz, jakieś nowe informacje ?

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » pt lut 04, 2011 7:37 am

Witam Państwa

W wizji którą zrobiłem Mateusz przebywa w jakimś domku albo może to jest posiadłość otoczona wysokim żywopłotem,może to być rejon górski.Tak to są raczej jeszcze niewysokie góry .Mam takie wrażenie że zna osoby lub może raczej osobę z którą przebywa,ale niewątpliwie tęskni za domem.Widzę Mateusza już jakby bardziej poważnego chodzi raczej o charakter że staje się osobą dojrzałą.Jeżeli chodzi o rejon gdzie może teraz przebywać to samego miasta nie potrafię tak dokładnie określić ale jest to gdzieś na południowy-zachód Niemiec.Mam takie wrażenie że Matusz w momencie zaginięcia aż do tej pory ma przy sobie jakąś cenną dla niego zabawkę albo rzecz.Jest do niej przywiązany.Z całą pewnością Mateusz żyje.Jest to bardzo miałem miasto i może być położone bardzo blisko granicy francusko-belgijskiej.W tym miasteczku jest dużo plantacji winogron.

Wizja narazie pokazała tylko tyle ale jak tylko coś nowego mi pokaże się to zaraz dam znać,i proszę być ze mną w kontakcie.Postaram sie narysować to co Mateusz widzi swoimi oczami ale uprzedzam że nie jestem dobrym w rysowaniu.
Ostatnio zmieniony pt lut 04, 2011 7:44 am przez solasi30, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » pt lut 04, 2011 7:40 am

to jest wizja kolejnego jasnowidza Pana Waldemara dziękuje mu za nią pomylił imię wiec je zmieniłam proszę mi wybaczyć ale zamiast Mateusz pisał Bartek juz były takie przepowiednie podobne do tej
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » pt lut 04, 2011 9:43 am

odpowiedzcie mi na jedno pytanie JASNOWIDZE te moce które macie pochodzą od Boga tak czyli to są dobre moce które mają pomagać ludziom na przykład w takich sprawach jak ta powiedzcie czy moga byc jakieś złe moce celowo dające złe wizje i i cieszące sie z tego że ktoś cierpi :?
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » pt lut 04, 2011 9:51 am

Ja bym się zastanowiła, jaki jest sens porywania tak dużego dziecka? Do adopcji porywają maksymalnie do 4 roku życia, starsze - na organy, ale takie osoby są wybierane, śledzone od jakiegoś czasu - nie porywają bez sprawdzenia, czy grupa krwi się zgadza, czy jest to osoba zdrowa. Młode kobiety do domów publicznych, ...

Trochę to dziwne :|

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pt lut 04, 2011 9:59 am

Moim zdaniem,są to wwiększości przypadków,wytwory mózgów,widzenie mózgiem,choć zdarzają się przykłady,których w ten sposób nie sposób wytłumaczyć.
Gdyby te "kontakty" były rzeczywiste nie było by tyle nie pasujących elementów...a tłumaczenie rozbieżności,interpretatorem jest takie jak niektóre religie -tłumaczą coś szatanem...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » pt lut 04, 2011 3:15 pm

:[ ja juz on nic nie prosze i nie wierze juz w takie rzeczy wierze jedynie w Boga i prosze go żeby sprawa sie wyjaśnila
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pt lut 04, 2011 3:26 pm

Takie jest twoje zdanie w co wierzysz i to zostaje przez każdego z nas uszanowane. U mnie na przykład wróżby się sprawdziły która wróżka
wróżyła kiedyś, a na jesień w roku ubiegłym również się sprawdziło.

Jednak jak już wielu z nas mówiło Tobie wróżby nie zawsze się sprawdzają.
Nie możemy też ingerować czy kierować się tym co nam wróżbita wywróży.
Po prostu żyjmy tak jak żyjemy do tej pory, a sami w swoim czasie dowiemy
się czy się sprawdzi.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » pt lut 04, 2011 3:55 pm

mi nikt nie wróżył i nie mam zamiaru o to nigdy prosić może kieruje sie wiarą pytałam o Mateusza i juz nie zapytam porostu sie modle :)
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » pt lut 04, 2011 4:07 pm

prosił mnie o to jego tata
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

martynka
Posty: 37
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 1:41 pm
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: martynka » sob lut 05, 2011 6:30 pm

01.02.2011, nadodra@vp.pl <nadodra@vp.pl> napisał(a):
-
> Witam Państwa
> W wizji którą zrobiłem Mateusz przebywa w jakimś domku albo może to jest
> posiadłość otoczona wysokim żywopłotem,może to być rejon górski.Tak to są
> raczej jeszcze niewysokie góry .Mam takie wrażenie że zna osoby lub może
> raczej osobę z którą przebywa,ale niewątpliwie tęskni za domem.Widzę Mateusza
> już jakby bardziej poważnego chodzi raczej o charakter że staje się osobą
> dojrzałą.Jeżeli chodzi o rejon gdzie może teraz przebywać to samego miasta
> nie potrafię tak dokładnie określić ale jest to gdzieś na południowy-zachód
> Niemiec.Mam takie wrażenie że Mateusz w momencie zaginięcia aż do tej pory ma
> przy sobie jakąś cenną dla niego zabawkę albo rzecz.Jest do niej
> przywiązany.Z całą pewnością Mateusz żyje.Jest to bardzo miałem miasto i
> może być położone bardzo blisko granicy francusko-belgijskiej.W tym
> miasteczku jest dużo plantacji winogron.
> Wizja na razie pokazała tylko tyle ale jak tylko coś nowego mi pokaże się to
> zaraz dam znać,i proszę być ze mną w kontakcie.Postaram sie narysować to co
> Mateusz widzi swoimi oczami ale uprzedzam że nie jestem dobrym w rysowaniu.
> Proszę o odpowiedzi czy są jakieś punkty wspólne z tym co Państwo wiecie.
> Pozdrawiam Waldemar

BARDZO PROSZĘ O POLAKÓW Z TEGO REJONU NIEMIEC O SPRAWDZENIE POSIADŁOŚCI TEJ TAM PRZEBYWA MÓJ SYN MATEUSZ PROSZĘ O KONTAKT ZEMNĄ PODAJE MOJE TELEFONY 888764784 LUB 531786574 EMIL andrzej_zukowskiii1960@o2.pl andrzejzukowski1960@gmail.com SKYPE andrzej.zukowski48 gg 19604117

martynka
Posty: 37
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 1:41 pm
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: martynka » sob lut 05, 2011 6:46 pm

Witam co teraz mi powiecie o tej wiadomośći co dostałem od jasnowidza Wróżka z EZO potwierdziła tą wiadomość że dziecko żyje teraz kto mówi prawdę czy nie można oszaleć ale ja też wieże że żyje że go wywieżli za granicę .

Agnieszka Wdowczyk 3 lutego o 22:39 Zgłoś
Panie Andrzeju. Z tego co widzę to Mateusz powinien żyć, ja widzę tutaj energię życia. Zastanawia mnie, że to już 10 lat, a śladu po nim nie ma. W runach dużo więcej nie wyczytam, ale czy nie może być tak, że został porwany? Wywieziony gdzieś za granicę? Bo ja tak jak mówię, widzę energię życia przy nim. Czyli wskazywało by wszystko na to, że żyje i że jest zdrowy. Wiem Panie Andrzeju, że to ciężka sprawa, ale proszę być optymistom. Najważniejsze żeby był cały i zdrowy, a może przyjdzie taki dzień, kiedy się Państwo spotkacie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

martynka
Posty: 37
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 1:41 pm
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: martynka » sob lut 05, 2011 7:57 pm

Proszę Polaków przebywających w Franci oraz Belgi o sprawdzenie tej informacji proszę też wszystkich Francuzów oraz Belgów o pomoc .

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » wt lut 08, 2011 2:47 pm

witam ponownie znacie jakieś miasteczko na granicy francusko belgijskiej co zaczyna sie na s i ma litere w nazwie oz dwoma kropeczkami prosze pomóżcie
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

solasi30
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 24, 2011 6:20 pm

Post autor: solasi30 » wt lut 08, 2011 5:14 pm

Witam Państwa
Próbowałem w jakiś sposób zobaczyć miejscowość gdzie mógłby przebywać syn .Udało mi sie ale chyba tylko troche.W nazwie miejscowości są litery s oraz o z dwoma kropkami .To jest bardzo mała miejscowośc .Charakterystyczną rzeczą jest wąska i wysoka wieża małego kościoła o możliwej budowie w stylu meksykańskim.Jeżeli jest taka możliwość to policja powinna spróbować poszukać tam właśnie bo mam takie wrażenie że porwanie syna to tylko niewielka część sprawy.
Moim zdaniem to mieszkańcy domyślają sie czrgoś ale boją się o tym mówić.Lokalizację podałem Państwu i prosze sie skontaktować z policją może się tym zainteresują bliżej.
Pozdrawiam
Nie zgubić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie.

martynka
Posty: 37
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 1:41 pm
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: martynka » wt lut 08, 2011 6:19 pm

Proszę o pomoc morze ktoś kojarzy taki Kościół na Granicy Francusko Belgijskiej Kościół w stylu Meksykańskim ..


Antyaniol
Użytkownik

Postów: 535
Miejscowość: Christangle
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 31-08-2010 16:52 Cytuj
boka25 napisał/a:
antyanioł, zrobiłeś?


Mam spisaną wizję, ale już sobie nie dowierzam w tym względzie, może nie mam takiego talentu jak mama. To jest wizja wpół symboliczna i wpół dotycząca faktów. Raz, że pierwszy kadr tak mną wstrząsnął, że trudno mi w ogóle o tym pisać. Poza tym przez tą symboliczną wizję, opowiedzianą jakby przez dziecko zostałbym zaś oskarżony, że wypisuję bajki, że to nierealne, że się pastwię, że... itd.

W kosmogramie widać było rolę kobiety. Według wizji chodzi o zemstę za błąd z przeszłości ojca. Kobieta tym kierowała, ale zapłaciła jakiemuś typowi, aby Mateusza... skrzywdził. Według kart "ktoś się bawił (ojciec?) kiedy ktoś ciężko pracował (karta zabawy i karta ciężkiej pracy obok siebie). Dlaczego akurat to dziecko? Czy Mateusz zostawił na czymś ślady DNA w domu? Może chodzi o to, że Mateusz nie był biologicznym synem tego Pana. Tu zgadujemy, wizja nie pokazuje sensownego motywu, Mateusz nie chce o motywie mówić. O wielu rzeczach nie chce mówić. Ale twarze pamiętam do dziś.

Niemniej jednak pewne rzeczy mi się nie zgadzają, więc dlatego powątpiewam w wizję. Np. według wizji miał czerwony plecak. Rzeczywiście wyszedł z domu o porze, gdy szkoła już jest nieczynna. Chyba, że chodzi o to, że we śnie plecak zawsze oznacza długi karmiczne i NALEŻY plecaki i torby we śnie porzucać, wywalać, dać sobie ukraść. Może to chciał powiedzieć... że z tymi ludźmi miał długi karmiczne i "oni zabrali mu plecak" czyli ich się pozbyli.

W kartach potwierdza istnienie tej osoby "Fałszywa osoba". Według wizji ojciec tę kobietę znał. Według wizji miała długie do łopatek ciemnobrązowe włosy, proste, pojawiała się w płaszczu, miała mocne brwi, gniewnie zmarszczone czoło, jasne oczy, mocne kości policzkowe, ostre rysy twarzy, była dosyć młoda i dosyć ładna, bodaj owalna twarz, kolor skóry taki... taki... ciemniejszy, opalony? pomarańczowawy, w każdym razie nie blady, ale i nie wyglądała obco, ciemna ale nie za ciemna. Ale może nawet i to było tylko symbolem.

Kiedy pytałem, kim ona jest pokazał mi rurę białą wchodzącą z brzegu do rzeki. Innym razem określił ją symbolem klucza mechanicznego.
Zakłopotał się tym, czy ją zna i lubi. Nie chciał odpowiedzieć i spuszczał oczy. Ale wydaje mi się, że był to ktoś, kogo znał i komu być może (za)ufał.

Jeśli ktoś potrzebowałby więcej informacji to napiszcie. Nie chciałbym niepotrzebnie burzyć spokoju. Napisałem na podany e-mail z pytaniem, czy pewne rzeczy z wizji kojarzy, ale nie uzyskałem odpowiedzi, więc nie uwierzył albo nie sprawdziło się albo stary e-mail. Kto wie...

All things new are fought against
Even though their time has come
Stretch and reach to conscious mind
Seek defeat in those who fear

For we will not conform
We're ghosts in the machine
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Mateusz Żukowski
solasi30
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: tam gdzie jest cieplo
Data rejestracji: 10.10.10
Dodane dnia 10-10-2010 14:42


BARDZO PROSZĘ O POMOC .

Wanilia
Posty: 14
Rejestracja: sob lip 31, 2010 5:00 pm

Post autor: Wanilia » wt lut 08, 2011 8:25 pm

Hej, podaję linka do bardzo dokładnej mapy granicy Francji z Belgią, ja jeszcze nie znalazłam nic ale trzeba ją dokładnie przeanalizować a to wymaga trochę czasu.
http://pl.tixik.com/m/?id=2374087#sw=51 ... 17&zoom=19

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania osób zaginionych”