Co sie ze mna dzieje? :(

Jeśli straciłeś kogoś bliskiego, lub przeżywasz trudne chwile z innego powodu i potrzebujesz pocieszenia lub po prostu chciałbyś, aby ktoś Cię wysłuchał, możesz opowiedzieć swoją historię tutaj.
Cowboy
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 16, 2015 7:35 am

Co sie ze mna dzieje? :(

Post autor: Cowboy » pn lut 16, 2015 8:08 am

Czy ktos potrafi mi pomoc i powiedziec lub wytlumaczyc dlaczego tak sie dzieje? W ciagu ostatnich dwoch lat wszystko mi sie sypie w zyciu choc staram sie byc dobrym czlowiekiem bo wierze w karme to i tak wszystko jest nie tak jak powinno. Stracilem swoja dziewczyne z ktora bylem szesc lat, stracilem wspanialy warsztat samochodowy nawet ludzie, ktorym pomagalem bezinteresownie i bardzo czesto kosztem mojego zwiazku teraz nawet nie kupiliby mi chleba. Mieszkajac jeszcze w Polsce nigdy nie mialem problemow z narkottykami, alkoholem czy innymi uzywkami. Zawsze dobrze sie uczylem skonczylem studia wyjechalem do UK i po paru latach sie zaczelo wszystko walic a ja stoje i juz nie mam sily zeby dalej walczyc :( Nie jestem leniwym, czlowiekiem mam 33lata zawsze z checia pomoge w roznych sytuacjach i nie wazne, czy jest dzien czy srodek nocy, szanuje ludzi jak coz zawale to opuszczam glowe przyznaje sie do bledu i przepraszam. Kurde dlaczego moje zycie sie sypie czy ktos moze mi pomoc? :( Prosze

whiterose
Posty: 10
Rejestracja: czw sie 08, 2013 9:01 pm

Post autor: whiterose » ndz mar 29, 2015 2:07 pm

Sama tego doświadczyłam, przez okres kilkunastu miesięcy straciłam wszystko co było dla mnie ważne ale zrozumiałam dopiero, że nie doceniałam tego wcześniej. Po tych zmianach w moim życiu jestem zupełnie innym człowiekiem, już co innego stawiam na pierwszym miejscu, chociaż moja natura się czasem odzywa. To, że starasz się być dobrym człowiekiem przez czyny nie musi oznaczać tego samego co się dzieje w Twojej głowie, sam gest nie zmieni podejścia do Ciebie drugiego człowieka. Nie można też robić czegoś przeciwko sobie, bo będziesz tylko stłamszony przez życie i zadawalanie innych będzie Twoim priorytetem. Zrób coś dla siebie, żeby poczuć się szczęśliwym człowiekiem, bez względu na to jakie są oczekiwania innych. Pozdrawiam.

jowita23
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 10, 2015 2:32 pm

Post autor: jowita23 » sob wrz 19, 2015 5:31 pm

Właśnie bardzo ważne jest abyśmy doceniali to co mamy, ale również abyśmy zdawali sobie sprawę z tego co się dzieje. Widocznie tak musiało się potoczyć w twoim życiu abyś zrozumiał na co masz zwrócić uwagę i jakimi drogami teraz podążać. Moim daniem jeszcze wszystko przed tobą, musisz jedynie zastanowić się, dlatego tak się stało i jaką teraz drogę wybrać aby móc się podnieść.
fff

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy o trudnych chwilach”