Wyjasnienie związane z zarzutami dotyczacymi pomagających,

Jeśli straciłeś kogoś bliskiego, lub przeżywasz trudne chwile z innego powodu i potrzebujesz pocieszenia lub po prostu chciałbyś, aby ktoś Cię wysłuchał, możesz opowiedzieć swoją historię tutaj.
pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 09, 2011 2:27 pm

P.S czytając wasze posty zalewa mnie fala negatywnej energii. Nie wkładajcie tyle złości, nienawiści w swoje posty.. ,,

Rownie dobrze mogę to samo napisać o Tobie, Rocker .Kolejne czary mary z wyczuwaniem złej energii ? :D Z mojej strony nie ma mowy o zadnej nagonce na Włodka i sądzę ,że sianie nienawiści nie było celem reszty .Po prostu opisały swoje doświadczenia chcąc przestrzec innych .

Ja nie wiem dlaczego ludzie nie wyciągają wnioskow z krytyki tylko uparcie trwają przy swoim, często mylnym zdaniu ...Ponoć krytyka bywa budująca chyba ,że wyrażają ją głupcy :lol: :lol:

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » ndz sty 09, 2011 2:58 pm

Czytałam o Reiki :D

Nie kwestionuję wiedzy, jaką Włodek niewątpliwie posiada. Kwestionuję tylko jego moc i zwracam uwagę na to, że nie opiekuje się należycie osobami, które przyjmuje do swojej grupy.

Ja, osobiście nie chodziłabym na terapię do psychologa, który wylądował w zakładzie zamkniętym jako pacjent. Nie poszłabym do mistrza Reiki, który sam się nim obwołał. Nie korzystałabym z pomocy człowieka, który nie ma rozwiniętego "widzenia i czucia" a za takiego się podaje.

Nie posyłam Wam negatywnej energii :D a wręcz przeciwnie, chcę dać wam i innym do myślenia. Nie wszystko złoto co się świeci :D

Serdecznie pozdrawiam :D

Ps. może ktoś założy temat o podstawowym BHP przy kontaktach z światem astralnym?

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz sty 09, 2011 3:22 pm

Borysiak napisał-
"No racja nic ci nie zagraża bo Włodek by ci na pewno nie zaszkodził ani nikomu innemu " -Tak mnie nie,bo ja nie wierze w żadne jego moce,a z opisów pań wnioskuje,że popadł On w jakiś rodzaj psychozy-statki,rada 12 itd.Panie mają wrazliwe umysły i straszone jakimiś mitologicznymi czarnymi magami,wzieły sobie to za bardzo do siebie i skutki się pojawiły-i tyle

Wszystkich Pozdrawiam
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

DzikaJezyna
Posty: 47
Rejestracja: wt sty 04, 2011 12:22 am

Post autor: DzikaJezyna » ndz sty 09, 2011 3:50 pm

Oran, jakkolwiek lek dot. bycia zaatakowanym może ten atak przywołać (ale nie uroić) , tak można być tez zaatakowanym tak - o, z niespodzianki. Ja np.się totalnie nie spodziewałam tego, a tu ciach - atak w dniu w którym ogólnie poczułam osłabienie. Zapewniam cie ze to nie urojenia.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz sty 09, 2011 4:02 pm

Jerzynko,ja Ci wierzę,ale nie wierze w jakieś niesamowite zdlności mocy W.
Wiem,że mozna poprzez pewne nastawienia zaprosić do siebie szkodzące siły,enrgie,ale to co opisujecie wiążecie z mocami konkretnego człowieka w którą ja niewierze.Zapewne w ogromie wszechświat są byty złe,ale to wyłącznie my ulegając sugestją dajemy dostęp do siebie.
(na tej zasadzie sziała wu-du)
Pozdrawiam.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

DzikaJezyna
Posty: 47
Rejestracja: wt sty 04, 2011 12:22 am

Post autor: DzikaJezyna » ndz sty 09, 2011 4:19 pm

;) nie oskarzam o atak pana Wlodka, zastanawiam sie tylko nad bytami z ktorymi obcuje.

Borysiak

Post autor: Borysiak » ndz sty 09, 2011 4:36 pm

To przepraszam za fałszywe oskarżenia ;)

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz sty 09, 2011 4:47 pm

Kazdy z nas ma doświadczenie, swoje zdanie/opinie. Ok mamy do tego prawo...
Nic nam się nie stanie jak komuś coś doradzimy..... /zaproponujemy do przeczytania ..... / namówimy na ściąganie pozytywnych myśli / fluidów. itp itd. Możemy to wszystko uważnie przeczytać , ale nie musimy się zgadzać /zastosować tego w swym życiu.....

Ja osobiście jestem bardzo wdzięczna za każda radę / za słowa otuchy. I cieszy mnie to bardzo jeśli mogę wymieniać się doświadczeniami z wami / mamy okazje czegoś się nauczyć od siebie.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 09, 2011 5:43 pm

A pewnie ,bo żeby się uczyć musimy wymieniac opinie.Ja proponuję zakonczyc dyskusję ,tym bardziej ,ze sam zainteresowany milczy .Nie mowi się o nieobecnych ,jak Włodek chciałby coś wyjaśnić zrobiłby to ............ .

Borysiak

Post autor: Borysiak » ndz sty 09, 2011 6:03 pm

No to jest najlepsze rozwiązanie
przepraszam jeżeli kogoś uraziłem ;)

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt sty 14, 2011 4:07 pm

Prawdą jest że pewność siebie daje nam najlepszą ochronę i wiele ćwiczeń energetycznych w tym pomaga , bo jeśli absorbujemy energię i przy tym czujemy się coraz zdrowsi , mamy lepszy nastrój i nam się lepiej dzieje , to nasza pewność na tym zyskuje a jak tak się dzieje to znów sytuacja się powiela według schematu im lepiej tym lepiej.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

astonmartin

Post autor: astonmartin » czw sty 27, 2011 4:54 pm

Wlodek dlaczego odrzuciłes zaloty namali ? jest szczerbata ? czy ma w poprzek ?

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt sty 28, 2011 1:18 am

Argh, czyli prawdą jest że ludzie niezdecydowani są bardziej podatni na ataki z astrala ? Uu, będe musiał nad tym popracowac. Bo jesli trzeba sie szybko zdecydowac i zanim ja przemysle wszystkie za i przeciw to jest już zazwyczaj po ptokach. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy o trudnych chwilach”