kto uleczy duszę mą...

Jeśli straciłeś kogoś bliskiego, lub przeżywasz trudne chwile z innego powodu i potrzebujesz pocieszenia lub po prostu chciałbyś, aby ktoś Cię wysłuchał, możesz opowiedzieć swoją historię tutaj.
mazur.foto
Posty: 111
Rejestracja: śr cze 06, 2007 11:20 am

Post autor: mazur.foto » pn paź 20, 2008 8:51 am

Ciesze się Reniu, że jesteś w troszkę lepszej formie.
Jak mniemam jest to, poniekąd, zasługa Joli i długiej z Nią wymiany korespondencji. Wprawdzie forum ma spore ograniczenia i nie są to dlugie, przegadane noce (może i przepłakane w rękaw) twarzą w twarz, ale najważniejsze, że troszkę Cię podbudowały te mądre listy od Niej.

Tak na marginesie ( tu mówię szptem, żeby Jola nie usłyszała ;) ) lubię czytać jej posty i lisciki. Są takie.... cieplutkie i milusie. Takie matczyne, a może nawet babcine w odbiorze (nie ma to nic wspólnego z wiekiem :) )

Pozdrawiam Cię ciepło i z miłością!

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » pn paź 20, 2008 9:37 am

To ja też coś szepnę. Jolcia jest po prostu " starą ,doświadczoną duszą". A miłosci w Niej tyle ,że starczy dla nas wszystkich.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn paź 20, 2008 11:03 am

Tak. I jako "stara doswiadczona dusza" potrzebowalam czerech lat wegetacji i pozaru, by wyjsc na prosta z zalobnej zapasci.
Bron wiec Panie Boze, bys wziela ze mnie przyklad w Twojej zalobie !

Podobnie bylo wczesniej z "najwieksza miloscia mojego zycia". Dopiero wydarzenia z zewnatrz uswiadomily mi, ze sa to "mile zlego poczatki".

Wszyscy stworzeni zostalismy w tej samej chwili...milion lat temu, moze wczesniej...

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pn paź 20, 2008 10:03 pm

Jolanta Niemczuk pisze:
Wszyscy stworzeni zostalismy w tej samej chwili...milion lat temu, moze wczesniej...


..... i normalnie za to co wyzej napisane, stokrotne trzepniecie skrzydel z rozswietlajacymi dookola ciemnosc...... az gluta mam do pasa..... tnie sie przestrzen.....eh.... tesknota... tesknota.... tesknota... rozwianą sie stala.... niech spiewa glosniej.....niech spiewa ciszej.... niech wstanie.... nich leci.....niech daje swiatlo.....niech tak bedzie....pochylam glowe....male krople Milosci..... budza.....dziekuje......

http://pl.youtube.com/watch?v=1xpkRj99F ... re=related

demios
Posty: 89
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 3:08 pm

Post autor: demios » wt paź 21, 2008 6:16 pm

Niesamowita muzyka, zwłaszcza skomponowana do filmu "Gladiator" :)

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt paź 21, 2008 10:48 pm

Witaj Reniu !

Pisalas, ze Tobie nie dziala podany Ci przez Conchite link do ksiazki Mello.
Sprobuj tak : wejdz w Galerie Conchity. Masz tam po prawej stronie Kategorie, Archiwa i Linki. W linkach jest temat "polecam" i tam w poz. 5 jest de Mello.
U mnie to dziala. Powodzenia !

demios
Posty: 89
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 3:08 pm

Post autor: demios » śr paź 22, 2008 6:52 am

lub wpisujemy w googlach Anthony de Mello - klikamy Anthony de Mello Wikipedia, potem Twórczość i niebieski link Przebudzenie

r-e-n-a-t-a
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 25, 2008 9:26 pm

Post autor: r-e-n-a-t-a » śr paź 22, 2008 8:15 am

w/w link już u mnie działa, wcześniej wyskakiwała jakiś błąd.
Jestem w trakcie czytania tej książki - świetna pozycja.

No i cieszę się, że zaczynają się już warsztaty I stopnia "Swiadome podróże w niefizyczne światy"

pozdrawiam
"najpierw uzdrowiona jest dusza, potem ciało"...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy o trudnych chwilach”