warsztaty Bruca w Londynie?

Dział dla wszystkich wybierających się na najbliższe warsztaty z Brucem Moenem.. Sprawy z nimi zwiazane.. Dla tych, ktorzy jadą po raz pierwszy, by znalezli informację i odpowiedzi na swoje pytania, możliwość wspólnej samoorganizacji, i nie tylko...

Moderator: Roxanne

Kingi
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 5:16 pm

warsztaty Bruca w Londynie?

Post autor: Kingi » ndz sie 28, 2011 5:30 pm

Hej :) czy moze wiecie cos na temat warsztatow w londynie? Moze ktos zainteresowany zorganizowaniem?? Pozdrawiam serdecznie!!!

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pn sie 29, 2011 11:38 am

Raczej wątpię, że się znajdzie ktoś taki. Jedynie organizowane są warsztaty w Polsce. Jeszcze nie spotkałem się, aby ktoś z Polski organizował poza terytorium PL.

Radzę poszukać podobnego forum na brytyjskich serwerach (po angielsku).
Być może coś się znajdzie i coś o tych wspomnianych warsztatach.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Kingi
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 5:16 pm

Post autor: Kingi » pn sie 29, 2011 1:03 pm

Dziekuje poszukam po angielsku :) tak sobie pomyslalam ze moze jest na forum ktos z polski kto mieszka w londynie I moze bylby zainteresowany zorganizowaniem takich warsztatow.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt sie 30, 2011 12:23 pm

Czy ktoś jest na forum mieszkający w Londynie z Polski ?
Tutaj możliwe, że ktoś na pewno będzie.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » czw lis 10, 2011 8:46 pm

ja mieszkam w Londynie
bardzo chcialabym w takim warsztatach wziasc udzial..

smynio
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 23, 2011 7:05 pm

Post autor: smynio » pt gru 23, 2011 7:32 pm

Tez mieszkam w Londynie. Z checia bym sie spotkal.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz sty 12, 2014 11:47 am

warsztaty Brusa dobra rzecz. bylem na nich i powiem rewelacja. Kiedys na zlocie obe robilismy eksperymenty . Chcielismy podlaczyc sie do niego z grupa. Nagle , - mowi kolega sasiad, wylazla ze mnie Japonka. Tylko ja wiedzialem wtedy, iz Brus jest wlasnie w Japoni:)))

Ethrond76
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 05, 2014 12:28 pm

Post autor: Ethrond76 » pt gru 05, 2014 12:40 pm

Sam chętnie wybrałbym się ponownie na te warsztaty :)
________________________________
najlepszy laser frakcyjny

Ben Affleck
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 5:37 pm

Post autor: Ben Affleck » sob gru 06, 2014 1:37 am

Może wkrótce będzie okazja ;)

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » pn lut 16, 2015 11:33 am

Miałeś rację Benie :)

Ci, co o tym marzyli, i ci, co jeszcze nie zdążyli pomarzyć - doczekali się.
Bruce Moen przylatuje do Polski w maju.

Właśnie organizator, Paweł Byczuk dopiął szczegóły, a tu link do nich : http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... =vAQHozwmK

Tak się cieszę i tak chciałabym wszystkich o tym od razu powiadomić :) Mam nadzieję Benie, że wybaczysz mi, iż ominęłam zwyczajową procedurę wcześniejszego uzgadniania ogłoszeń z adminem. Pomyślałam także, że na forum, któremu Moen patronuje, może to być w tym przypadku zbyteczne :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich warsztatowiczów i fanów
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

Ben Affleck
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 5:37 pm

Post autor: Ben Affleck » śr lut 18, 2015 12:30 am

Grey Owl, przypominam, że regulamin dotyczy wszystkich uczestników bez wyjątku. Również tych, którzy mają podobnie jak ty zdjęte bany.

Paweł szykuje informację dla użytkowników forum i wkrótce podamy ją do wiadomości.

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » czw lut 19, 2015 10:18 am

Bardzo przepraszam Benie : jestem w stałym kontakcie z Pawłem, mówiłam mu, że powiadomię fora i portal fb poświęcone tematyce życia po życiu i OBE, te które znam - i które mu wymieniłam. Wymieniłam i Centrum Uzdrowień. Podziękował, ale nie powiedział, że sam się z administracją CUiO zechce skontaktować.

Tak przy okazji. Zauważyłam, że na forach zaczęli się rejestrować ostatnio ludzie tylko po to, by promować jakąś swoją działalność gospodarczą. Gdy weszłam teraz na CUiO by napisać o warsztatach, tu też to spostrzegłam. Także to, że są sobie bez reakcji już dobre parę dni. A że b. rzadko tu wchodzę, pomyślałam, że admin chwilowo nie ma możliwości tu zaglądać. Dlatego zrezygnowałam z uzgadniania mego wpisu zwyczajową drogą. Na wszelki wypadek jednak przeprosiłam, wiedząc, że rzecz można zmienić, gdy się pojawisz.
Radość moja, że Moen przylatuje jest tak wielka, że zniosę tę drobną przykrość od Ciebie bez szwanku :)
A jeśli wypominasz mi niegdysiejszego bana, czyli jest on dla Ciebie sprawą aktualną, to zapewniam, że jest to mój ostatni post :)

Pozdrawiam :)
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » ndz mar 01, 2015 5:45 pm

Ty to gdzie nie wejdziesz, zaraz robisz jakieś zadymy
Grey Owl pisze:zapewniam, że jest to mój ostatni post :)
jak miło

Ben Affleck
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 5:37 pm

Post autor: Ben Affleck » ndz mar 01, 2015 7:24 pm

Droga Jolu vel Sowo, masz chyba sporo wolnego czasu, tyle spostrzeżeń i założeń ;) resztę pozostawię bez komentarza.

Oficjalne info od organizatora przyjazdu Bruce'a jest już w ogłoszeniach. Na wszelki wypadek wklejam również w tym wątku i bardzo polecam spotkanie z Brucem.

Ben Affleck
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 5:37 pm

Post autor: Ben Affleck » ndz mar 01, 2015 7:24 pm

Obrazek

KLIKNIJ TUTAJ >>> http://moen.hemi-sync.com.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Najbliższe warsztaty”