OK, to kiedy następne NAJBLIŻSZE?

Dział dla wszystkich wybierających się na najbliższe warsztaty z Brucem Moenem.. Sprawy z nimi zwiazane.. Dla tych, ktorzy jadą po raz pierwszy, by znalezli informację i odpowiedzi na swoje pytania, możliwość wspólnej samoorganizacji, i nie tylko...

Moderator: Roxanne

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » wt lip 08, 2008 9:36 am

A czy nie można by zrobić najpierw 1go stopnia? Po prostu rozdielić to na raty, taniej by wyszlo. A i czasowo nie każdy może w jednym kawałku póswięcić ponad tydzień.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

mazur.foto
Posty: 111
Rejestracja: śr cze 06, 2007 11:20 am

Post autor: mazur.foto » śr lip 09, 2008 9:52 pm

Wiesz, pierwsza i druga część warsztatów powinny być raczej powiązane (chociaż ja robiłem najperw jedynkę, a za parę miesięcy dwójkę, bo z przyczyn losowych musiałem przerwać i wrócić do domu). I tak wszystkie części warsztatów powinny odbyć się za jednym przylotem Bruce'a, żeby nie generowac dodatkowych kosztów, a więc w przedziale około dwóch, trzech tygodni, jeśli oczywiście byłby skłonny tyle siedzieć w Polsce.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt sie 05, 2008 8:01 am

Piotrze ! I i II st. da sie jeszcze polaczyc, ale III musi byc osobno. Wiedzy i przezyc jest tak duzo, ze musi sie to ulezec. Mozna przepalic przewody. Sam Bruce zaliczal kolejne stopnie u Monroe`a z dluzszymi przerwami czasowymi i widzial to za sluszne. Pozdrawiam.

Te czesc tekstu uporzadkowalam, gdyz namieszalam w nim dopisujac kolejno zdobywane wiadomosci.
Sprawa wyglada tak.
W tej chwili nikt nie informuje o planach zaproszenia Bruce`a do Polski.
Natomiast Szkola Wiedzy Antycznej ZRODLO planuje swoje kolejne warsztaty Hemi Sync wszystkich III stopni. W III stopniu laczy przekazywanie wiedzy z warsztatow Bruce`a uzupelnione o kompatybilna wiedze z wlasnych materialow. Jak z nizszymi stopniami, trzeba przedzwonic. Przejscie na strony Centrum Informacyjnego podala Monika na str.1.
Organizatorzy, Grazyna i Adam Byczuk, maja certyfikat na przekazywanie technik Hemi Sync z Instytutu Monroe`a. Byli pierwszymi, ktorzy zaprosli Bruce`a do Polski na Kongres Zycia po Zyciu w Szczecinie, w maju 2004. Przywiezli Go osobiscie z Niemiec, gdzie mial warsztaty. Oni tez zorganizowali pierwsze wasztaty Bruce`a I-go (2-4.06.2004 - Swinoujscie) i II-go (17-21.06.2006 - Poznan) stopnia w Polsce. Jako swietna tlumaczka debiutowala tam Joanna. Grazyna Byczuk zaliczyla wszystkie III st.

Jolu, edytuję Twojego posta jedynie, aby uściślić informacje. Z Grażyną Byczukową, z która jesteśmy w stałym kontakcie. III stopień hemi-sync przez organizwany i prowadzony przez nią i jej syna Pawła jest to czyste hemi-sync. Nie ma tu mowy o posługiwaniu się autorskim programem Bruce'a. Jakiś czaś temu padł jednak pomysł stworzenia wspólnego programu i połączenia obu technik być może jeszcze w tym roku taki program opracujemy i wykorzystamy w nim moje ćwiczenia z III stopnia kursu Bruce'a oraz też ćwiczenia Bruce'a, jeśli oczywiście wyrazi na to zgodę.

Bardzo Ci dziekuję za dobre słowa a propos mojego tłumaczenia.:-) Chcę jednak uściślić, że pierwsze warsztaty Bruce'a jakie tłumaczyłam odbyły sie w stopadzie 2004 roku w Warszwie. Wspomniany kurs z 2004 roku odbył sę w Międzyzdrojach i wspaniale przetłumaczyła go Elwira. Niestety nie znam jej nazwiska.

Dziekuję też za to, iż przypomniałaś, że to właśnie Grażyna i Źródło byli inicjatorami pierwszej wizyty Bruce'a u nas. Jest wiele sprzecznych informacji na ten temat i tym bardziej cennym jest, jeśli ktoś pamięta jak było naprawdę i dzieli się tym. Błędne informacje dotyczące osoby Bruce'a, jego kursów znacznie utrudniaja nam pracę i szerzenie tej wiedzy, kilka osób próbuje zadowolić własne ambicje uzurpując sobie prawo do nauczania jego programu (choć on sam pisał do nich z prośba o zaprzestanie).

Pozdrawiam :-)

Roxanne
Ostatnio zmieniony pt sie 08, 2008 11:53 pm przez Grey Owl, łącznie zmieniany 3 razy.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt sie 05, 2008 1:35 pm

Jak to jest z tymi stopniami ??
Często spotykam tu na forum gdzie podane są stopnie.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt sie 05, 2008 3:57 pm

Dzien dobry ! Zakres okreslonej wiedzy i umiejetnosci, ktore przekazuje Bruce, podzielony zostal na trzy czesci. Kazda z nich nazwana zostala stopniem I, II i III. III st. zawiera najwiecej materialu teoretycznego i praktycznego. Czasem forumowicze informuja ile stopni warsztatow maja za soba. Mysle, ze nie ma to nic wspolnego z osiagnieciem wyzszej rangi jak np.u Masonow, bo znaczyloby to, ze warsztatowicz powinien zostac oblany jako zadny wladzy czy zaszczytow.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr sie 06, 2008 7:44 am

Nie są to też stopnie umiejętności :)

Bruce po porstu podzielił przekazywanąprzez siebie widzę na części:
I - samodzielne eksploracje i odzyskania
II - grupowe odzyskania, eksploracje, które zapewniają szybką weryfikację
II - odzyskania swoich aspektów i eksploracje w siebie (według mnie III stopień najciekawszy).

Kolejność więc jest nieprzypadkowa: najpierw uczysz się sam co i jak, potem to samo z partnerami (można dokładnie zaobserwować jak działa interpretator, uzyskać weryfikacje i w ogóle zrozumieć lepiej cały proces) i na koniec uzdrawianie siebie samego i zdobywanie wiedzy o sobie. Po całej serii można już badać wszystko.

Bez warsztatów oczywiście też, np. ucząc sięz książki, ale w grupie z przewodnikiem jest łatwiej - po prostu widać jak to wszystko działa...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Monika
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 21, 2008 7:31 pm

Post autor: Monika » sob sie 09, 2008 5:04 pm

"Monika,
I too am looking forward to my next trip to Poland. So far I am still working to make arrangements with a new host.

As soon as it is scheduled I will put an announcement on the English version website. I hope it is soon.

Love,

Bruce"

Tak niedawno napisal mi Bruce. Wiec zagladam na forum "Afterlife Knowledge Conversation Board" . Zobaczymy moze juz ktos sie tym zajal zeby sciagnac tutaj Bruce'a.
Pozdrawiam :)
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

Monika
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 21, 2008 7:31 pm

Post autor: Monika » pt wrz 05, 2008 12:27 pm

Czesc Wam!!!
Sluchajcie moze ktos mi/nam pomoze. Otoz dostalam maila od Bruce'a z pytaniem czy znam/pamietam Kaz(ika) ktory byl na warsztatach we Wroclawiu i niedaleko Poznania. Czy ktos moglby mi pomoc z wynalezieniem/ odnalezieniem e-maila do niego? A nizej e-mail od Bruce'a:

"Monika,

Do you remember a guy named Kaz who was in a workshop in Wroclaw and also in the one in the countryside near Poznan? I am trying to locate his email address.

Bruce"

Dajcie znac jakbyscie cos sobie przypomnieli albo gdzies odgrzebali. Bardzo bede wdzieczne.
Pozdrawiam :)
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

r-e-n-a-t-a
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 25, 2008 9:26 pm

Post autor: r-e-n-a-t-a » sob wrz 20, 2008 9:20 pm

też chętnie zapisałabym się na te warsztaty, najlepiej dla mnie we Wrocławiu - jeżeli można podac miejsce. Jeżeli będzie coś wiadomo, to dajcie znać, pozdrawiam :)
"najpierw uzdrowiona jest dusza, potem ciało"...

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » ndz wrz 21, 2008 4:27 pm

Witam :)

Ile kosztują warsztaty ?? :)
Na pewno nie są tanie... Co mi z tego jak się i tak nie zapiszę po 1-sze za daleko,a po 2 -gie za drogie :( jak dla mnie...

Pozdrawiam wszystkich ;)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz wrz 21, 2008 7:46 pm

Paul nie bądź takim pesymistą:-)
W najbliższej przyszłości Bruce nie planuje co prawda przyjazdu do nas, jednak już od kilku lat zachęcał mnie do poprowadzenia szkolenia wg jego programu (jeśli chodzi o III stopień to jestem współautorką ćwiczeń oraz całego zamysłu). Tak się składa, że mamy obecnie kilka osób, które już od dłuższego czasu proszą o poprowadzenie kursu, więc niedługo podamy termin. Na pewno cena będzie co najmniej o połowę niższa od kursu prowadzonego przez Bruce'a (odpadają koszta biletu lotniczego, utrzymania i noclegów Bruce'a oraz tłumaczenia).
Najprawdopodobniej odbyłby się we Wrocławiu.
Chętnych proszę o wiadomość na priv. Niedługo podamy info w ogłoszeniach.

Pozdrawiam
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

r-e-n-a-t-a
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 25, 2008 9:26 pm

Post autor: r-e-n-a-t-a » ndz wrz 21, 2008 9:55 pm

jaki byłby koszt, program i ilość dni

Pozdrawiam
"najpierw uzdrowiona jest dusza, potem ciało"...

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz wrz 21, 2008 10:13 pm

Dokładny koszt możemy ustalić dopiero przy wstępnym określeniu ilości uczestników (to najtańsza opcja). Jeśli odbędą się one we Wrocławiu, będzie to około 350-400 zł, wyjazdowe z noclegiem o 100 zł drożej.
1 i 2 stopień razem trwa 3 dni (w wykonaniu Bruce'a 5 dni, jednak oszczędzamy czas na tłumaczeniu). Oczywiście pomiędzy 3 stopniem będzie przerwa.

Natomiast wszelkie szczegóły dotyczące programu znajdziesz tutaj:
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/i ... &Itemid=20

Pozdrawiam,

Roxanne
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz wrz 21, 2008 11:24 pm

zupełnie zapomniałam, jeśli chodzi o program, to na moich zajęciach poszerzam go o to, czym zajmuję się od lat i co jest mi najbliższe, a mianowicie szamańskie metody wywodzące się z tradycji hawajskiej. Wbrew pozorom Bruce miał z tym tez coś wspólnego.
Jak wielokrotnie podkreślałam Wahunka to nic innego tylko punkt Kumu, który umożliwia nie tylko kontakty z wymiarami niefizycznymi, ale również wyciszenie wewnętrzne. Więc będziemy ćwiczyć szamańskie techniki wykorzystania Wahunki (czy, jak kto woli, punktu Kumu).
Poza tym opowiemy sobie trochę o świątyni śnienia Moe Uhane. Będzie trochę o projektowaniu swojej rzeczywistości tymi metodami.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

naj najnaj

Post autor: Zbyszek. » pt wrz 26, 2008 7:44 pm

Super Roxana. cena do zniesienia na przeciętna kieszeń. W grupowych ćwiczeniach ludzie uczą się szybciej, efekty są leprze i w wszystko naj najnaj.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » sob paź 04, 2008 8:09 am

szukałem tej Wahunki,czy punktu Kumu i jakoś sobie nie poradziłem. Znalazłem za to ducha często wychodzącego przez głowę. Wypiera się przez to miejsce , czoło, ponieważ prawie wszyscy wyobrażają sobie siebie w okolicy oczu. Na przeciw siebie.
Zmuszają tym samym ducha do wyjścia lub wystrzelenia swojej substancji- świadomej sondy, tym miejscem. Pewnie to to samo , inaczej tylko nazwane.Wystrzal na wprost, tam gdzie uwaga jest skoncentrowana, spowodowało historyjki związane z 3 okiem.
Kiedyś wyginałem sobie głowy niefizyczne w rożnych kierunkach i znalazłem parę ćwiczeń na rozbudzanie postrzegania tego zjawiska. Dotyczą one jednak postrzegania wszelkiego ruchu w nas. To coś co znalazłem, nazwałem percepcja stanu atmicznego, będącego podstaw naszego patrzenia w ogóle.
Umieszczałem siebie już całkiem świadomie w brzuchu a nawet utknąłem raz w środku oka. Przyglądałem się wtedy ludziom z rożnej perspektyw. Raz byli wielcy a innym razem maleli , gdy rosłem do 3 metrów, rozciągając moje bazowe cialo na taka wysokość.. :)))

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt paź 21, 2008 4:00 pm

Informacje o najbliższych warsztatach wstawiłam tutaj
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... .php?t=705

pozdrawiam :-)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Magdalena
Posty: 72
Rejestracja: pt lut 01, 2008 4:26 pm

Czy jedzie ktoś z Warszawy na warsztaty 7-8.11.2008 ?

Post autor: Magdalena » czw paź 23, 2008 1:15 pm

Czy jedzie ktoś z Warszawy na warsztaty 7-8.11.2008 do Wrocławia?
Z chęcią sie przyłączę a podróż minie znacznie ciekawiej!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Najbliższe warsztaty”