OK, to kiedy następne NAJBLIŻSZE?

Dział dla wszystkich wybierających się na najbliższe warsztaty z Brucem Moenem.. Sprawy z nimi zwiazane.. Dla tych, ktorzy jadą po raz pierwszy, by znalezli informację i odpowiedzi na swoje pytania, możliwość wspólnej samoorganizacji, i nie tylko...

Moderator: Roxanne

pik33
Posty: 27
Rejestracja: pn mar 19, 2007 8:49 am

OK, to kiedy następne NAJBLIŻSZE?

Post autor: pik33 » śr sty 16, 2008 10:31 am

Bo te. które już były, to były... i jeszcze pytanie: jakiej wielkości grupę należałoby zebrać żeby takowe ewentualnie zorganizować?

JotEm
Posty: 31
Rejestracja: wt maja 08, 2007 8:24 am

Post autor: JotEm » wt kwie 08, 2008 11:18 am

Hop! hop! jest tutaj ktoś?
Czy to jest oficjalna strona Bruce Moena?
To kiedy będą następne warsztaty?
Hop! hop!
JM

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt kwie 08, 2008 6:13 pm

Następne warsztaty odbędą zapewne wtedy, gdy znajdzie się ktoś, kto je zorganizuje.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Monika
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 21, 2008 7:31 pm

Post autor: Monika » czw cze 05, 2008 5:59 pm

Czesc Wam!
Ja tez czatuje na warsztaty i wyczytalam ze pierwszego stopnia odbeda sie teraz w czercwcu potem w pazdzierniku, drugiego stopnia w lipcu, i trzeciego stopnia w listopadzie. http://www.hemi-sync.com.pl/terminy.php
"Prowadzimy również zajęcia poza wyznaczonymi terminami dla grup już zorganizowanych - organizator grupy bierze udział w warsztatach za darmo." : moze wartoby bylo zwolac kilka osob i nie czekac na Centrum Informacji Hemi-Sync® az skompletuja chetnych :). Ja jestem w Polsce od 15 czerwca :) i jestem za (tak jakby cos). Pozdrawiam!!!
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

ksiezycowa dama
Posty: 48
Rejestracja: sob cze 02, 2007 12:04 pm

Post autor: ksiezycowa dama » czw cze 05, 2008 8:04 pm

No tak, Moniczko, ale warsztaty, o ktorych piszesz, to warsztaty hemi-sync. Natomiast JotEm pytal o warsztaty Bruce'a Moena.

Pozdrawiam:)

Monika
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 21, 2008 7:31 pm

Post autor: Monika » czw cze 05, 2008 8:20 pm

No to zapraszam do Virginii :)
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

Szymon
Posty: 62
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 5:17 pm

Post autor: Szymon » ndz cze 08, 2008 10:07 am

Czy Moen planuje swoje warsztaty z dużym wyprzedzeniem? Gdzie można znaleźć ich terminarz? Sądzę, że nie tylko ja z niecierpliwością czekam na jego nauki. :P

Sprawdzałem też podane przez Monikę warsztaty hemi-sync - wiecie nie pociągają mnie takie wynalazki.
Obrazek

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » ndz cze 08, 2008 11:15 am

Ponieważ Moen jest zalogowany na naszym forum, 2 mies. temu wysłałam mu PW z zapytaniem czy planuje jakieś Warsztaty ( 1 go stopnia) w Polsce. Do tej pory nie odebrał tej wiadomości. Czyli w ogóle tu nie zagląda :(
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » ndz cze 08, 2008 1:18 pm

A skąd wiesz ,że Moen jest na forum?
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » ndz cze 08, 2008 2:53 pm

Wejdź w Użytkowników, pozycja 282.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

Monika
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 21, 2008 7:31 pm

Post autor: Monika » czw cze 12, 2008 4:02 am

Hejasy!
Prawie tydzien temu wyslalam e-mail z zapytaniem o jakies terminy kursow w Polsce niestety jak na razie bez odzewu ;( . Zalogowalam sie tez na Afterlife Knowledge Conversation Board. Wyslalam priva do moderatora, ktorym jest (jesli wierzyc temu co napisane) Bruce. Mam nadzieje ze nadejdzie jakas informacja :) wszyscy juz przeciez trzemy pietami zeby wreszcie sie tutaj znowu pojawil :) . Widzialam zapowiedzi warsztatow w Georgii, Tokyo, Tajlandia... :)
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

Monika
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 21, 2008 7:31 pm

Post autor: Monika » czw cze 12, 2008 5:15 am

"I go to any location on earth that someone organizes and hosts a workshop with enough participants to cover the host's costs."
To co napisal Bruce (to samo napisal jakiemus gostkowi z Michigan) Chyba wiec musi znalezc sie ktos kto zbierze wszystkich zainteresowanych do kupy (ze tak sie wyraze) i zorganizuje warsztaty. No to kupa Mosci Panowie (i Panie)... :)
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

Monika
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 21, 2008 7:31 pm

Post autor: Monika » czw cze 12, 2008 5:23 pm

Hejasy!
Dzisiaj dostalam e-mail'a od Bruce'a :) :

"Monika,

I am presently working toward putting together a schedule that would include my next trip to Poland.

Please email me again in about two weeks to remind me to send you the latest news.

Love,

Bruce"

Super!!! Mam nadzieje ze bedzie to jeszcze w tym roku!! Hip hip hura!! :)
Pozdrowionka
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

Szymon
Posty: 62
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 5:17 pm

Post autor: Szymon » czw cze 12, 2008 6:32 pm

To ja walne tłumaczonko maila Bruce'a:

"Aktualnie pracuję nad opracowaniem harmonogramu warsztatów z uwzględnieniem mojej następnej wizyty w Polsce.
Proszę napisz do mnie znów za około 2 tygodnie i przypomnij abym wysłał Tobie najnowsze wieści.

Pozdrawiam
Bruce"
Obrazek

mazur.foto
Posty: 111
Rejestracja: śr cze 06, 2007 11:20 am

Post autor: mazur.foto » pn lip 07, 2008 9:54 am

Kochani, z tego, co mi jest wiadomo,niestety Bruce odwiedza dany kraj tylko na czyjeś zaproszenie, bo sam nie organizuje warsztatów. Nie są to male koszty (sam przylot, to koszt około 8 tys.). Na razie brakuje chyba odważnego, aby podjąć tak spory trud dopięcia wszystkiego (ukłony i całuski dla Joanny w tym miejscu). Może uda mi się z grupą przyjaciół zorganizować takowe, ale na razie są to tylko nasze plany i nie kontaktowaliśmy się jeszcze z Brucem. Pracujemy nad tym, aby odpłatność była zminimalizowana i aby odpadły np. koszty za wynajem sali, za tłumacza i noclegi. Myślę, że damy radę w przyszłym roku dopiero, tym bardziej, że z tego, co czytam, to Bruce też ma swoje terminy.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pn lip 07, 2008 12:15 pm

Witam :) Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na zorganizowanie warsztatów było by przeprowadzenie zbiórki pieniężnej. A następnie przykładowo wprowadzić bilety za wstęp byle by były tanie. Jestem ciekaw co Wy myślicie o moim zdaniu ;) :)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

mazur.foto
Posty: 111
Rejestracja: śr cze 06, 2007 11:20 am

Post autor: mazur.foto » pn lip 07, 2008 10:25 pm

Warsztaty nie były raczej tanią inwestycją, ale mimo to, myślę, że lepsza byłaby jednak forma odpłatności stosowana do tej pory, tzn. w miarę rozsądne pieniądze, ale nie prawie ze free. Pieniądze stanowią jednak pewną barierę i można mieć pewność, że na warsztaty trafią rzeczywiście ci, którym bardzo na tym zależy. Jednocześnie mam świadomość, że to właśnie pieniądze są dla niektórych, bardzo pragnących uczestniczyć w warsztztach, barierą nie do pokonania. Jaka Waszym zdaniem powinnna być wysokość za warsztaty (2 dni pierwszy stopień, 3 dni drugi i 4,5 dni trzeci)?
Kto miałby Twoim zdaniem zrzucić się na warsztaty? Czy każdy, kto dołożyłby się do nich miałby prawo w nich uczestniczyć?

Szymon
Posty: 62
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 5:17 pm

Post autor: Szymon » wt lip 08, 2008 9:27 am

Zapytajcie Brucea o dokładne koszty i warunki jakie muszą być spełnione, żeby przyjechał, a potem będziemy kombinować!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Najbliższe warsztaty”