Kolejne warsztaty

Dział dla wszystkich wybierających się na najbliższe warsztaty z Brucem Moenem.. Sprawy z nimi zwiazane.. Dla tych, ktorzy jadą po raz pierwszy, by znalezli informację i odpowiedzi na swoje pytania, możliwość wspólnej samoorganizacji, i nie tylko...

Moderator: Roxanne

Mano
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 13, 2006 10:18 am
Lokalizacja: Legnica

Kolejne warsztaty

Post autor: Mano » wt lis 14, 2006 12:25 am

Niestety termin warsztatow w wawie mi nie sprzyja, mam juz jakis czas temu zaplanowane szkolenie :/ Pozatym jak juz pisalem wczesniej na forum, potrzebuje sie jeszcze troche doczytac w spojrzeniu bruce'a :)

W kazdym razie czekam na info na temat najblizszych kolejnych warsztatow, super by bylo gdyby odbyly sie we wroclawiu lub krakowie, a gdzie sie uda to juz zobaczymy ;)
Czekam na info od organizatorow, mysle ze po warsztatach w wawie juz moze cosik bedziecie wiedziec :)

dreamer
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 19, 2009 7:03 pm

Post autor: dreamer » wt sie 04, 2009 7:11 pm

to samo. o przyjeździe bruce`a nie wiedziałem a interesuję się w warsztatach pierwszego stopnia, dla tych najbardziej zielonych w pracy z energią.
Na koncie mam około piedziedzieciu OBE i ze sto LDków, pracowałem trochę z wizualizacją ale żadnych sukcesów nie osiągnąłem więc... liczę na pomoc ekspertów ;>
pozdrawiam ;)
dreamer

ODPOWIEDZ

Wróć do „Najbliższe warsztaty”