Serdecznie zapraszam!

Relacje z niefizycznych podróży i obserwacji miejsc znajdujących się w naszym ziemskim, materialnym świecie.
Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Serdecznie zapraszam!

Post autor: Daltar » pn kwie 13, 2009 9:09 pm

Ponieważ jestem tu już chwilkę i powoli oswajam się z Wami i Waszymi możliwościami, pozwalam sobie zaprosić chętnych do siebie na mały rekonesans. Myślę, że może to być dosyć ciekawe doświadczenie, bowiem mam u siebie sporo bardzo nietypowych i niezwykle wyrazistych elementów, których przeznaczenia i kształtu po prostu nie sposób pomylić. Piszcie odważnie, nawet jeśli coś wyda wam się niedorzeczne ;). Jeśli ktoś podejmie się zabawy, oczywiście nie omieszkam dokładnie zweryfikować Waszych opisów.
Ach właśnie! Było by mi niezmiernie miło, gdyby ktoś zechciał mnie odwiedzić podczas moich zaciętych ćwiczeń związanych z poszerzaniem świadomości. Nie wiem jak się na to zapatrujecie, ale może ktoś życzliwy zerknął by, co się właściwie dzieje, czy pomocnicy są w pobliżu i jaki jest ich stosunek do moich starań. Na razie jestem "cienki" jak nitka jedwabna, pomimo nieprzepartej chęci przebicia się do świata niefizycznego i ogromnej tęsknoty już od lat dziecinnych za czymś nieokreślonym po tamtej stronie. Może komuś udało by się zamienić dwa słowa z moim opiekunem, którego obecność manifestowała się już nie jeden raz, a z którym nie mogę złapać przejrzystego kontaktu... Gdyby ktoś się zdecydował wpaść na chwilę a przy okazji zerknąć na to i owo, to będę ćwiczył o godzinie 21.00 w środę, czwartek i piątek tego tygodnia.

Pozdrawiam i zapraszam!
Było by mi niezmiernie miło Was gościć :)

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pn kwie 20, 2009 8:34 pm

Nie wiem, czy ktoś mnie już odwiedzał, ale wyraźnie wyczuwałem czyjąś obecność w domu około czwartku-piątku w godzinach wieczornych, kiedy siedziałem przed komputerem. Wczoraj natomiast ktoś pociągnął mnie delikatnie za piżamę z tyłu. Z początku myślałem, że to mój kot, ale okazało się, że jednak nie :) Jeśli ktoś dyskretnie mnie odwiedzał, to proszę o to, żeby o tym napisał. Jeśli nie chce tego zrobić publicznie, to niech po prostu wyśle mi pw. Miło było by wiedzieć, czy to ktoś z Was, czy może zupełnie inne byty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miejsca w świecie fizycznym”