Odprowadzanie poprzednich wcieleń duszy. Modlitwa

Tutaj mówimy o naszych doświadczeniach z pracą z własnymi aspektami, a także o uzdrowieniach, których dokonaliśmy na innych..
Sławomir Majda
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 04, 2012 7:17 pm

Odprowadzanie poprzednich wcieleń duszy. Modlitwa

Post autor: Sławomir Majda » czw sty 05, 2012 8:02 pm

Odprowadzanie poprzednich wcieleń duszy.
Dowiedziałem się że można odprowadzać poprzednie wcielenia duszy. Dlaczego by nie? Kiedyś sporo osób widziało we mnie np. mnicha buddyjskiego. Usilną pracą pozbyłem się prawie (lub chyba) wszystkiego, co mnie z tybetem łączyło. Czyli owo wcielenie zostało odprowadzone do Boga.
To jedno wcielenie odprowadzałem 11 lat. A Może da się krócej? Może tylko trzeba o to poprosić?
Możliwe są silne wzruszenia.


Boże otwórz teraz moje serce oraz moją duszę.
Proszę o całkowitą boską opiekę i ochronę dla mnie i dla mojej duszy.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy, związane z promowaniem bałwochwalstwa, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z moją chorobą (o nazwie …...,) ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z osobą......, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z biedą, nędzą, ubóstwem, bezrobociem, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z prostytucją, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z wojskiem, żołnierzami, zabijaniem, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z Tybetem, buddyzmem, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z satanizmem i wibracjami lucyferańskimi, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z wężami astralnymi z jaszczurami astralnymi, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z praktykami inicjacyjnymi, z grupą Beliala i z grupami szkodliwych istot astralnych, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z moją obecną rodziną(wymieć osoby), ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z inkarnacjami zwierzęcymi i hybryd zwierzęcych, ich złe wibracje, ich wszystkie złe skutki, jakie nas blokowały.
Boże proszę wypełnij Światłością to wszystko co odchodzi i wypełnij Światłością całe poczucie pustki, żalu po tym co odchodzi.

Ancik
Posty: 137
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 10:58 pm

Post autor: Ancik » czw sty 05, 2012 10:15 pm

Nie wiem, co inni na to, ale dla mnie to "nieco" skomplikowana wersja odprowadzania. Co rzuciło mi się w oczy? Ano to, że dużo mówisz o złych wibracjach, pustce, żalu i się powtarzasz.

Myślę, że nie potrzeba aż 11 lat, żeby odprowadzić wcielenie. Zwykle wystarcza tydzień, a wprawionym udaje się w znacznie krótszym czasie.

Coś mi tu nie pasuje...

Chyba, że chodzi o wszystkie poprzednie wcielenia, nie o jedno, jak piszesz we wstępie.

Sławomir Majda
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 04, 2012 7:17 pm

Post autor: Sławomir Majda » czw sty 05, 2012 10:21 pm

Przywykłem do cudzych wątpliwości. Porównaj nasze energetyki, otwartość serc na światłość.
Z każdym zdaniem coś się uwolni -to w czym masz problem?
11 lat puszczałem wcielenie z tybetu i to na pełnym gazie, że tak powiem. Ciągle coś wyłaziło. Kilka innych poszło szybciutko.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt sty 06, 2012 2:49 pm

Buuu....
Boże dawco życia, proszę odprowadź i bezpowrotnie skasuj wszystkie szkodliwe dawniejsze wcielenia mojej duszy związane z fanatyzmem, dogmatyzmem i lękami.....

Współczuję, że tak ciężko ci szło z wyrzucaniem czegoś co było widocznie częścią ciebie...

Bóg ci kasował wcielenia?

Sam wymyśliłeś tą "modlitwę"?

O matko, jak dobrze, że nie muszę babrać się w takich przekonaniach i prowadzić wojny ze sobą po to by mnie skasowano.... Nie muszę się też z nikim porównywać, bo i po co? To nie konkurs piękności. Prawdziwa miłość akceptuje, daje zrozumienie dlaczego było coś tak a nie inaczej, a nie odrzuca i wyrusza na święte wojny...

PS. Zastanawiam się, czy nie jesteś trollem internetowym...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie aspektów”