Dwa umysly ?

Relacje z grupowych eksperymentów ze świadomymi snami, OBE, Wahunką oraz innych niefizycznych przeżyć będących naszym udziałem.
stozek
Posty: 109
Rejestracja: wt gru 01, 2009 8:46 pm

Dwa umysly ?

Post autor: stozek » sob gru 12, 2009 10:38 am

mam pytanie, otoz podczas kiedy spie i snie jakis sen zdaza mi sie ze moja swiadomosc na chwile sie przebudzi w faktycznym miejscu w ktorym sie znajduje, znaczy sie poza cialem u Opiekuna na przyklad lub w jakims miejscu, czasem natomiast oba wydarzenia sie przenikaja , czesc pochodzi ze snu , na przyklad scenografia wyglad osob a czesc z faktycznych zajec ktorymi sie zajmuje "moja dusza" kiedy cialo spi jak na przyklad odczucia wydarzenia.

zastanawiam sie jak to sie dzieje, ze ja bedac poza cialem i oddalony od niego o jakas odleglosc podczas snu kozystam z umyslu i jednoczesnie umysl "wygenerowuje" jak by dla czesci swiadomosci w ciele, nie wiem jak to nazwac jakis sen.

hmmm, czy wy jak wychodzicie ze swojego ciala i spogladacie na nie to widzicie ze ono sni ? pytam z ciekawosci , gdyz nie wiele wiem na ten temat :)

wyglada to mniej wiecej tak ze "ogladam" sobie sen podczas snu ;) i nie wiem co robi moja "dusza", sni sie ten sen, sni, ale kiedy dzieje sie cos niespodziewanego z moja "dusza" umysl w ciele jak by zaczynal sie zakrecac i na szybko wymysla jakies sceny do odczuc ktore odbieram zeby sen byl dalej w miare spojny, moze mu sie troche udac, chyba ze sytuacja mojej "duszy" sie pogarsza wtedy umysl w ciele wymysla zeczy juz jakby nie ze snu i zaczyna sie gubic, jak sytuacja sie unormuje to snie sen dalej a jak nie to wydazenia zaczynaja sie przenikac az do obudzenia swiadomosci poza cialem.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz gru 13, 2009 12:12 pm

Ja generalnie takie efekty tłumaczę sobie ciałami niefizycznymi i związanymi z tym różnymi poziomami świadomości...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

szaryprorok
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 06, 2009 12:41 am

Post autor: szaryprorok » pt gru 18, 2009 1:34 pm

ja wiem że da się być poza ciałem i w ciele naraz...udało mi się to kilka razy...widać świadomość nie jest skupiona tylko w jednym miejscu, jest bardziej holograficzna...
stajemy się coraz bardziej sobą..przyszłość rysuje się piękna :)

curieroy
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 04, 2015 4:39 pm

Post autor: curieroy » śr mar 04, 2015 5:16 pm

ja wiem że da się być poza ciałem i w ciele naraz...udało mi się to kilka razy...widać świadomość nie jest skupiona tylko w jednym miejscu, jest bardziej holograficzna...
______________________
Sign up with Testking citrix certification for getting incredible online cisco certification. We also provide best artinstitutesmiami and Florida Institute of Technology with guaranteed success.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”