Temat testowy - rozwijanie osobowości .

Relacje z grupowych eksperymentów ze świadomymi snami, OBE, Wahunką oraz innych niefizycznych przeżyć będących naszym udziałem.
sorrow
Posty: 58
Rejestracja: pn lis 02, 2009 2:52 pm

Temat testowy - rozwijanie osobowości .

Post autor: sorrow » ndz sty 30, 2011 1:46 pm

Pomyślałem ,że warto by założyć testowy temat w którym można by wrzucać nasze odczucia odnośnie innych userów - osób, które znamy tylko z forum . Powiedzmy , po wejściu w stan alfa , podczas medytacji , lub na podstawie własnych spontanicznych odczuć opisać danego usera . Chodzi mi o nie tylko o cechy fizyczne, ale przede wszystkim takie dane , jak naładowanie energią, aura , osobowość , stan zdrowia , nastawienie psychiczne ... może też uda się odkryć uzależnienia ;) . Temat potraktować można jak test swoich możliwości , ale zdarzyć się może ,że kogoś przed czymś ostrzeżemy . Są na forum ludzie mocno rozwinięci w tej materii , ale może i początkujący dzięki testowi pomogą sobie w dalszym rozwoju .Guru z forum bardzo mile widziani :) i proszeni o wpisy i komentarze . Zapraszam serdecznie .

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 30, 2011 2:22 pm

:D
Ostatnio zmieniony śr cze 01, 2011 7:58 am przez pijawka, łącznie zmieniany 1 raz.

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » ndz sty 30, 2011 3:10 pm

Odradzalabym prowadzenie tego eksperymentu od razu w tak otwartej formie.
Wspomniales np. uzaleznienia... lecz nie o to tylko tu chodzi...
Ryzykuje sie naruszenie sfery prywatnej, wystawia sie ja na widok publiczny absolutnie przypadkowych, nieznanych osob tu zagladajacych...

Gdy zajmuje sie czyimis sprawami i problemami prywatnymi, osobistymi - to najpierw trzeba o tym pisac w PW. Dopiero, gdy osoba zainteresowana po przeczytaniu wyrazi zgode na publikacje calosci, lub moze jedynie czesci - to bedzie wszystko OK 8)

Pozdrawiam
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 30, 2011 3:15 pm

To może umówmy się tak ,że bardzo osobiste opisujemy na P.W. i jesli ktoś wyrazi zgodę umieszczamy je w temacie ?

Jeśli o mnie chodzi ,nie ma problemu aby pisać o nich na forum :)

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz sty 30, 2011 5:27 pm

sorrow-świetny pomysł,ja w przeciwieństwie do Pijawki,zgadzam się na otwarty "przegląd" na forum !!!!! POPIERAM.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 30, 2011 5:31 pm

Andrzej ,napisałam powyżej ,że mnie to też nie przeszkadza :) A na P.W. niech piszą Ci wszyscy ,którzy sobie tego nie życzą :D
Ostatnio zmieniony śr cze 01, 2011 7:58 am przez pijawka, łącznie zmieniany 6 razy.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz sty 30, 2011 5:31 pm

A czemu Ty Jolu pesymistycznie odnosisz się do takiego świetnego pomysłu ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

sorrow
Posty: 58
Rejestracja: pn lis 02, 2009 2:52 pm

Post autor: sorrow » ndz sty 30, 2011 5:39 pm

To może sam fakt wpisania się w tym temacie informuje o przystąpieniu do ćwiczenia i zaakceptowaniu ewentualnych konsekwencji ( choć nie wiem jakich- istniejemy tu pod pseudonimami ).

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 30, 2011 5:41 pm

Właśnie ,w gruncie rzeczy jesteśmy anonimowi :) Ja wyraziłam chęć ,możecie przystąpić do działania.Czekam z niecierpliwością :)

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz sty 30, 2011 5:43 pm

Zapraszam chętne osoby do zdiagnozowanie mojej osoby ,może dzięki temu przekonam się ,że nie wszystko bywa mylne ,przy okazji będzie to dla mnie lekcja pokory ,a Wy sprawdzicie swoje możliwości . -też się pod tym podpisuje !
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » pn sty 31, 2011 12:45 am

Nie Andrzeju, nie pesymistycznie. Bralam i bede brala udzial w takich eksperymentach. Slad po nich znalezc tu mozesz w postach sprzed roku.
Mnie chodzilo tylko o zwrocenie uwagi na tematyke tego eksperymentu. By nie narazac swej sfery prywatnej na ataki kogos o zlej woli.
Mozna ograniczyc sie do prob opisu najblizszego otoczenia, wyczucia upodoban, czy nawet jakichs dolegliwosci zdrowotnych... Ale grzebac w psychice komus ? To juz nie !
Nigdy tego nie robilam i nie bede. Psychike czyjas oceniam tylko po owocach.
Ale to tylko takie rady ochronne ciotki, mozna wysluchac, a ... zrobic swoje :lol:

Ale w tej chwili nie wejde w te przygode.
Mam za duzo prosb o zrobienie kontaktu i innych obowiazkow, ktorych sie juz wczesniej podjelam tu i na innym forum.
A jeszcze w sprawach podstawowobytowych czeka mnie za pare dni dluzsza podroz, kiedy moj dostep do internetu bedzie sporadyczny i krotki.
Tak wiec podganiam co tylko moge z juz rozpoczetych spraw...
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

pijawka

Post autor: pijawka » pn sty 31, 2011 7:59 am

I co ? Nie ma chętnych ?
Ostatnio zmieniony śr cze 01, 2011 7:59 am przez pijawka, łącznie zmieniany 1 raz.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pn sty 31, 2011 8:04 am

Cóż, to jest weryfikowalne,a slogany nie :!:

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pn sty 31, 2011 8:30 am

Jolu to ja chyba przewiduję przyszłość,bo tak właśnie jak napisałaś,napisałem wcześniej do kogoś.
Pewien człowiek,który podaje,że" ma takie możliwości wglądu",gdy nie wychodziło powiedział,że moja energia go blokuje-czyli zawsze można jakoś wytłumaczyć,porażkę.
A teraz pomyśl,gdyby np.na forum dało się wykazać,że coś takiego jest naprawdę możliwe,to czytający to ludzie wzmocnili by bardzo chęć rozwoju własnego,co spowodowało by rozwój,czyli coś co w zamierzeniu miał i Monro i Moen.
Serdeczniutko Pozdrawiam
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » pn sty 31, 2011 12:10 pm

Dzien dobry Andrzeju,

gdybys nie czytal mojego ostatniego postu pobieznie, tylko pod Twoja z gory zalozona teze ("chyba przewiduje przyszlosc"), to zauwazylbys ze mowilam, iz TERAZ w tym nie wezme udzialu. Z powodow, ktore tez przytoczylam, a ktore informuja, ze szykujac sie do podrozy - nie mam teraz czasu na nowe zobowiazania.

Powtarzasz czesto, ze na tym forum nie widzisz dowodow.
Bo nie szukasz. Juz pisalam, ze w starych postach mozna znalezc fascynujaca relacje ze zbiorowej wyprawy do Wieliczki zainicjowanej przez Zbyszka. Ludzie z trzech forow wzieli w tym udzial. Moze jednak poszukasz zamiast tylko narzekac ;) :idea: :?:

A w przyszlosci, chetnie wzielabym kolejny raz udzial w takiej przygodzie, ale tez nie w kazdej.
Bo nie tylko Ty mozesz twierdzic, ze odczuwasz jakies moje emocje w poscie - jednoczesnie o innych wyrazajac sie kpiaco gdy mowia, ze od Ciebie jakies tam blokujace energie poczuli.
Do takich eksperymentow potrzebna jest atmosfera zyczliwosci, wzajemnej sympatii.
Ingo Swann (Jego ksiazka dostepna na polskim rynku to np."Penetracja"), ktory wraz z inna grupa wyselekcjonowanych ludzi bral udzial w eksperymentach NASA, gdzie liczone byly glowice atomowe w ukrytych rosyjskich silosach - opisuje jak niezyczliwosc grona obserwatorow wplywala na pogorszenie wynikow.

Do takich eksperymentow potrzebne jest tez wzajemne zaufanie. Kilkakrotnie juz wypowiadales sie, ze nie masz m.in. i do mnie zaufania.
Wzajemne zaufanie...
Czy nie pomyslales, ze czyjes zaufanie do Ciebie moze tez malec ?
Gdy Ci np. powiem cos o cechach Twojej osobowosci, psychiki, a co bedzie Ci niemile poczytac na otwartym forum (a nawet i na PW) - kto moze mnie zapewnic, ze Twoje zaprzeczenia beda prawdziwe ? Ty ? I ze Twoja znikoma sympatia do mnie juz calkiem nie legnie wtedy w gruzach ?

Uzywamy przewaznie tylko nickow. To faktycznie w jakis sposob zabezpiecza (jak pisze Pijaweczka) przed energia zlosliwych komentarzy. Ale zabezpiecza tez przed konsekwencjami wlasnych niemilych wycieczek osobistych, czy nieprawdziwych wlasnych zaprzeczen, gdy ktos odczyta jakies nasze minusy... Co z tego, ze wczesniej sami o to prosilismy sie ?

Piszesz : "Serdeczniutko Pozdrawiam". Jest w tym kpina zmieszana z subtelnym poczuciem wyzszosci. Serdecznosci nie ma ani centa.

Ktos Ci napisal : "Twoja energia blokuje" - to takie wyrazenie branzowe.
A ja Ci powiem, ze po powrocie z wyjazdu, wezme udzial w kolejnym eksperymencie tylko w gronie, w ktorym panuje znamionowa otwartosc na zjawisko zdalnego widzenia. Na inne niz taki eksperyment - moge nie miec ochoty. Naciskanie nic nie da.
Naciski, sa jedna z twarzy przymusu. Nie akceptuje bycia w takich sytuacjach, bo czuje sie wolna.
Jest pare forow, na ktorych ludzie sie tym ineresuja. Wiec to nie musi byc akurat OBECNE forum Moena.
Moge Cie natomiast z checia powiadomic po powrocie, w jakim organizowanym wlasnie podobnym eksperymencie bede chciala wziac udzial i Ciebie do niego zaprosic. Na jednym z forow, na ktorym ktorym zbiorowa atmosfera tworzona przez kandydatow na eksperymentatorow jest mieszanina : wstepnej przychylnosci, ciekawosci dla nieznanego, przygody i checi wspolnej zabawy.
Dzieci tez najlepiej ucza sie podczas zabawy :)

Wyjatkowo czesto powtarza sie w radach madrych Ziemian i przekazach duchowych stwierdzenie ze : "Podstawa wiekszosci ziemskich nieszczesc jest poczucie przymusu udowodnienia swojej racji innym ZA WSZELKA CENE."
Przerabialam to wraz z innymi takze i tu, na tym forum.
I pojelam w koncu.
NIE MUSZE Ci niczego udowadniac zbyt dlugo, uparcie.
Jest to ostatni post, ktory napisalam w tym temacie.

Dobrego dnia dla Ciebie i dla mnie, mimo roznicy zdan :)
zyczy Jola :o
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

pijawka

Post autor: pijawka » pn sty 31, 2011 1:14 pm

:)
Ostatnio zmieniony śr cze 01, 2011 7:59 am przez pijawka, łącznie zmieniany 1 raz.

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » pn sty 31, 2011 1:35 pm

pijawka, jestes troche niechlujna ;p rozwalasz rzeczy po mieszkaniu.

a co do testu, to nie raczej na jakies rozwijanie "widzenia" czy "slyszenia" tylko na spostrzegawczosc jak sie jakas osoba zachowuje na forum ;)
pozdr.

ORAN, prowadzis zuporzadkowane zycie, ale brakuje ci rozrywki, tak jakos dziwnie przeciwnie, prawie w kostke skladasz kazde ubranie.

hihi to tyle na moich prob w spostrzegawczosc, pozdr. :D
jakiś podpis :)

pijawka

Post autor: pijawka » pn sty 31, 2011 2:00 pm

:lol:
Ostatnio zmieniony śr cze 01, 2011 7:59 am przez pijawka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”