2.sesja z Wlodkiem

Relacje z grupowych eksperymentów ze świadomymi snami, OBE, Wahunką oraz innych niefizycznych przeżyć będących naszym udziałem.
Grey Owl

2.sesja z Wlodkiem

Post autor: Grey Owl » pn sty 12, 2009 3:14 pm

Zgodnie z postanowieniem, 08.01.09 zaczelismy druga sesje. Tym razem juz przez Skype`a , ze sluchawkami na uszach. Cel ten sam.
Wlodek popracowal nade mna i po jakims czasie znalazlam sie w trojwymiarowej czerni. Powiadomilam Go, ze dziecka nie widze, ale czuje obecnosc.

W. zwrocil sie do dziewczynki : Otocze cie pieknymi kolorowymi swiatlami. One cie wzmocnia. Ty z kolei musisz przestac sie tak zloscic. To ci szkodzi, zabiera energie potrzebna do zdrowienia.
Staraj sie zyc samodzielniej.
J : slysze krzyk > nie potrafie !! <
W : Wykorzystaj ta energie, ktora uzywasz, by sie zloscic. Zacznij od prostych czynnosci. Pomoz mamie np. zmywac, posprzatac. Rob po jednym stopniu. Co dzien po trochu w gore po tych schodach. Wszyscy tak robimy.
Jola, widzisz jakiegos Opiekuna, moje Wieksze Ja ?
J : Nie zobaczylam nikogo, ale dostalam rote :
" Zrob pierwszy krok...wstan...zrob krok za prog...nawet najdalsza droga zaczyna sie od kroku na progu...jutro zrobisz drugi...droga daleka...mloda jestes, zdazysz...masz duzo czasu...duzo krokow do dyspozycji..."
Poczulam ciarki, glos byl zwielokrotniony jak echem w duzej przestrzeni.

Co chwile gubilam slad mimo pomocy energetycznej Wlodka. Uswiadomilam sobie i Wlodkowi, ze rozpraszaja mnie czekajace obowiazki i obawa, ze zanim nie spisze poprzedniej sesji, to mi sie pomieszaja, a czesc zapomne.
Skonczylismy, postanawiajac wstepnie powiadomic Mame i zapytac, czy nie dostrzegla jakichs zmian w sobie, w corce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”