Energia z miejsca wypadku

Nasze codzienne życie dostarcza nam sytuacji, które często skłaniają nas do wewnętrznej refleksji nad sobą i światem. Tutaj piszemy o takich chwilach i naszych refleksjach na ich temat.
Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Energia z miejsca wypadku

Post autor: Miaune » czw wrz 16, 2010 8:16 pm

W poniedziałek około południa na skrzyżowaniu w pobliżu miejsca mojego zamieszkania był wypadek. Jest to duże skrzyżowanie z linią tramwajową i bardzo często były na nim wypadki. Można powiedzieć, że nie było dnia, żeby nie było wypadku. To miejsce było już uwalniane i przez jakiś czas był spokój.
Ja weszłam na skrzyżowanie już jakąś chwilę po wypadku. Właśnie podjechała karetka i wyjmowano z samochodu młodą kobietę. Ale nie o to chodzi.
W momencie kiedy weszłam na skrzyżowanie uderzyła we mnie energia tego co się wydarzyło z taką siłą, że się zachwiałam i musiałam przytrzymać słupa. W głowie zaczęło mi się kręcić jak na karuzeli z zamkniętymi oczami. Przytrafiło mi się to po raz pierwszy. Opuściłam to skrzyżowanie na miękkich nogach z uczuciem totalnego zamętu w głowie.
Dopiero po kilku godzinach poszłam na tą ulicę aby uwolnić to miejsce od emocji, bólu i gniewu. :[ ;[ :/
Myślę, że na jakiś czas będzie spokój. :roll:
Pozdrawiam Miaune.
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

An
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 27, 2011 12:50 pm

Post autor: An » sob lip 02, 2011 10:21 pm

Miaune ty masz taką aurę ze dech zapiera .Jestes jedyną swietlista duszą na tym forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Doświadczam!”