Wizja Centrum

Nasze codzienne życie dostarcza nam sytuacji, które często skłaniają nas do wewnętrznej refleksji nad sobą i światem. Tutaj piszemy o takich chwilach i naszych refleksjach na ich temat.
Shining Light

Post autor: Shining Light » pn lut 20, 2012 9:13 pm

Pik33,
te linki nie działają.
Pojawia się jedynie okno dialogowe zapraszające do rejestracji na forum Polana.
Jakoś nie mam na to ochoty.
Pozdrawiam

pik33
Posty: 27
Rejestracja: pn mar 19, 2007 8:49 am

Post autor: pik33 » wt lut 21, 2012 12:03 pm

Rejestracja na Polanie nic nie kosztuje i nie wymaga podpisywania cyrografów. Ale jeśli nie chcesz się rejestrować, po prostu przeczekaj restrukturyzację, jaka się tam teraz odbywa. Słowniczki na pewno wrócą do części ogólnodostępnej.

Apropos samej Polany, nie ma tam diabłów ani czarnych magów. Aniołów też tam nie ma. Są tylko ludzie, którzy pewne problemy przepracowali, inne mają do przepracowania, mają swoje lepsze i gorsze dni.

-----------

Ponieważ sam osobiście w okresie lato '2010 - lato '2011 zurlopowałem się na OBU forach - po prostu nie pisałem i nie czytałem ani Polany ani CUiO - dopiero później dowiedziałem się o różnych dziwnych sprawach tu się dziejących.

Teraz czytam posty pisane tutaj w czasie gdy tu nie zaglądałem i włos mi się na głowie jeży.

Prawdę mówiąc, patrząc z pozycji zupełnie nie ezoterycznych, tylko z doświadczenia wieloletniego admina pewnego nie istniejącego już forum, CUiO znajduje się teraz w wyjątkowo kiepskim stanie. Tu też potrzebna jest restrukturyzacja, i to gruntowna. Ma podobno pojawić się tu nowy administrator - może wymiecie śmieci, a zostawi to, co dobre.

pijawka

Post autor: pijawka » wt lut 21, 2012 3:02 pm

pik33 pisze: Apropos samej Polany, nie ma tam diabłów ani czarnych magów. Aniołów też tam nie ma. Są tylko ludzie, którzy pewne problemy przepracowali, inne mają do przepracowania, mają swoje lepsze i gorsze dni.


-----------


dopiero później dowiedziałem się o różnych dziwnych sprawach tu się dziejących.

Teraz czytam posty pisane tutaj w czasie gdy tu nie zaglądałem i włos mi się na głowie jeży.


.
Pierwszy akapit dotyczy także CUiO :P
Mnie i nie tylko mnie też się jeżył jak się czytało Polanę,więc zacznij Piku porządki od swojego podwórka póki masz panel moderatorski :) Bądź obiektywny :)
Tyle na temat :)

pik33
Posty: 27
Rejestracja: pn mar 19, 2007 8:49 am

Post autor: pik33 » wt lut 21, 2012 5:39 pm

Gdyby ten akapit nie dotyczył każdego forum, nie byłoby mnie tu.

---------------

Kiedyś nie było Polany; jeszcze wcześniej nie było CUiO. Większość tych, od których to się zaczęło, startowało na jeszcze starszym forum, jakim jest Focus-X. Jeszcze wcześniej administrowałem innym, ogólnym, nieezoterycznym forum. Widziałem rozwój i umieranie niejednego z nich. Widziałem jak rozkwitał i gasł Focus-X - on jeszcze jest, ale... ruch tam to ułamek tego co było, widziałem jak rozkwitało to forum; potem, jak startowała Polana. Z innych "gatunków" miałem okazję obserwować rozkwit i upadek forum "czterdziestolatków" Fora internetowe to rzecz przejściowa, nietrwała.

--------------

Polana, choć oczywiście im więcej tam porządku, tym lepiej, jedną podstawową cechą różni się od CUiO: nie jest autoryzowanym forum Bruce'a Moena. Polana jest ogólnoezoterycznym forum, zabarwionym moenową tematyką z racji pochodzenia: ci którzy ją zakładali to osoby, które wcześniej pisały na CUiO i Focus-X.

Gdyby Polana zeszła na tematykę czarnej magii, to po prostu zeszłaby na tematykę czarnej magii; ponieważ z czarną magią nie chcę mieć za dużo wspólnego, po prostu przestałbym tam zaglądać.

CUiO to nie jest ogólnoezoteryczne forum. To oficjalne polskie forum Bruce'a Moena. Ewentualny bajzel na Polanie szkodzi tylko i wyłącznie Polanie i jej uczestnikom. Bajzel tutaj szkodzi Moenowi, szkodzi Instytutowi Monroe, szkodzi idei odzyskań, tu ma albo nie być bałaganu, albo podpis Moena powinien stąd zniknąć

Jeśli przestanie to być autoryzowane forum Moena, "róbta co chceta". To nie jest "wojna o wyższośc Polany nad CUiO", albo odwrotnie. Chodzi o to, żeby idee i odkrycia Roberta Monroe i Bruce'a Moena nie były w tym miejscu wypaczane i mieszane z ideami niewiadomego pochodzenia.

pijawka

Post autor: pijawka » wt lut 21, 2012 7:17 pm

pik33 pisze:Gdyby ten akapit nie dotyczył każdego forum, nie byłoby mnie tu.

---------------


--------------




Jeśli przestanie to być autoryzowane forum Moena, "róbta co chceta". To nie jest "wojna o wyższośc Polany nad CUiO", albo odwrotnie. Chodzi o to, żeby idee i odkrycia Roberta Monroe i Bruce'a Moena nie były w tym miejscu wypaczane i mieszane z ideami niewiadomego pochodzenia.
I tu się muszę z Tobą zgodzić ;)

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt lut 21, 2012 9:32 pm

Trudno się z Tobą nie zgodzić Piku :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Doświadczam!”