Trzy pytania

Nasze codzienne życie dostarcza nam sytuacji, które często skłaniają nas do wewnętrznej refleksji nad sobą i światem. Tutaj piszemy o takich chwilach i naszych refleksjach na ich temat.
meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » sob lut 25, 2012 3:21 pm

A ja mam pytania do Was,
bo jesteście w róznym wieku, więc jestem ciekaw czy wszyscy odczuwacie to samo,
czy nie macie wrażenia że czas straszliwie przyspieszył i dzieje się to stale, z każdym miesiacem, albo czy podczas zasypiania nie macie wrażenia że Wasze ciała są o wiele lżejsze ?

Jestem pewien że ma to związek z falą i tego ze zblizamy się do centrum galaktyki,
ale nie wiedziałem że będe odczuwał to w takim stopniu.

Czytałem że nasze DNA mutuje do potrójnej helisy (12 włokien DNA - 12 czakr )
i że jesteśmy teraz w stanie w przyspieszonym tempie przepracować nagromadzony materiał emocjonalny..

piękna sprawa,
macie jakieś swoje odczucia, czy zmieniło się Wasze postrzeganie na przełomie kilku, kilkunastu lat?

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » sob lut 25, 2012 3:48 pm

Jak to dobrze znać języki...,Conchi zazdroszczę (ale w s.pozytywnym).
Coś co nieskończone nie może się rozszerzać a wersja o której pisze ktoś wyżej to nieco inna teoria,a jak dotąd, nie udała się nikomu unifikacja.
Tłumacz Conchi i napisz nam co nie co :)

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » sob lut 25, 2012 11:00 pm

Meduz- Ostatnio (parę dni temu dosłownie) pojawiło się u mnie coś czego do tej pory nie było. Odzyskując świadomość w op. bardzo się zdziwiłem bo od razu byłem w ciele mentalnym czego do tej pory nie miałem. Aby się w nim znaleźć zawsze musiałem coś zrobić, a tutaj od razu pobudka w nim i zaskoczenie (tym bardziej, że prace z energią mam we krwi i jest to pierwsza rzecz jaką zajmuje się odzyskując świadomość w op. Tym razem nawet tego nie robiłem i obserwowałem lekkość ciała w którym bylem. Nie wiem czy to wpływ napływu nowych energii, ale w ciele fizycznym to nie zauważyłem aż tak gwałtownych zmian, żeby zwróciło to moją uwagę :P.

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » ndz lut 26, 2012 3:32 am

hahael a możesz napisać skąd wiesz że to było ciało mentalne?
bo z tego co się orientuje, to łącząc się z nim, masz dostęp do informacji zawartych w księdze akaszy no i w sumie mogłbyś rozwinąc bajer kładzenia ksiązki pod poduche a z rana znania jej tresci :o


ja doznaje pewnych form "olsnienia" w bardzo nietypowych sytuacjach,
często zwykłych przyziemnych, przychodza mi do głowy jakby informacje na temat siebie, mojej przeszlosci i przyszłosci, przyczyny i skutku moich zachowan, momentami tego nie ogarniam, dzieje się to bardzo szybko i chciałem wiedzieć czy czasem nie jestem aspirantem do domu bez klamek, dlatego pytam się czy u innych ludzi też się coś zmienia w mysleniu, postrzeganiu itd

:P

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lut 26, 2012 3:43 pm

A ja mam pytania do Was,
bo jesteście w róznym wieku, więc jestem ciekaw czy wszyscy odczuwacie to samo,
czy nie macie wrażenia że czas straszliwie przyspieszył i dzieje się to stale, z każdym miesiacem, albo czy podczas zasypiania nie macie wrażenia że Wasze ciała są o wiele lżejsze ?
Tak zauważyłem to jakiś czas temu. W sumie moi znajomi mają podobne odczucia. Wszystko mknie bardzo szybko...
Ponoć po 2012 ma wszystko zwolnić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Doświadczam!”