Przeskoki

Nasze codzienne życie dostarcza nam sytuacji, które często skłaniają nas do wewnętrznej refleksji nad sobą i światem. Tutaj piszemy o takich chwilach i naszych refleksjach na ich temat.
Mikołaj
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 27, 2007 6:48 pm

Post autor: Mikołaj » ndz maja 13, 2007 9:25 am

Witam!
Jak sądzę, wzięłaś się ostro za robienie porządków w swoich strukturach energetycznych. Z mojego doświadczenia wynika, że jest to praca na długi czas, ale przynosi efekty. Ale, jak mówi Bruce, to jest moje doświadczenie i u Ciebie może to przebiegać w szybszym tempie.
Może, kiedy przyjdzie gorszy okres, jakiś "dół" energetyczny, będziesz umiała podejść do tego z dystansem i będzie to mobilizacja do pracy. Nad czakramami pracuję długi czas i ciągle jest coś do zrobienia.
Jeśli mogę coś zasugerować, przejrzyj swoje posty w tym wątku, zobaczysz sama, że na początku były one bardziej nacechowane emocjami i chyba nastawieniem lękowym i, tak mnie się wydaje, brakiem akceptacji dla siebie. Na końcu wątku są one bardziej stonowane, jakbyś pozwoliła sobie na więcej luzu. To są moje świeże wrażenia, właśnie w tej chwili przeczytałem całość.
--
Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości!!

Anula
Posty: 73
Rejestracja: ndz mar 18, 2007 5:35 pm

Post autor: Anula » czw maja 24, 2007 4:39 pm

Witajcie serdecznie !
Dzięki za wiadomośc Mokołaju. :)

Nie wiem na ile, i w jakim stopniu sie cokolwiek aktualnie dzieje u mnie bo faktycznie odpuszczam sobie analize intelektualną moich emocjonalnych stanów ;) po kilku dniach ponuractwa i skupienia maksymalnego w sobie zaswiecilo sloneczko. Co fajnie w zeszłym tygodniu miałam LD uczyłam się od nowa latać... co okazało sie by utrzymać obraz snu w czasie latania (obraz rozmywał sie bo duzo energii pochlaniało) wystarczy utrzymywać wzrok na ruchomym punkcie... wiec projektował mi sie to jakiś rowerzysta a to jakis pegaz.... ;)

Pozdrawiam ciepło!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Doświadczam!”