Czat glosowy o oobe , zapraszam

Tutaj piszemy o sprawach mniej lub bardziej związanych z rozwojem duchowym jednocześnie nie mieszczących się w innych miejscach Forum.
Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Czat glosowy o oobe , zapraszam

Post autor: Zbyszek. » pt wrz 24, 2010 2:33 pm

W ta niedziele 26.09, odbędzie się dyskusja o oobe na głosowym czacie infry, Godzina 20:30
http://spikeria.pl/room/infra_czat/.
Portal z radiem
http://infra.org.pl/
Wkleiłem się na gościa. Mowa będzie o strasznych oobe,, mrożących krew w żyłach żyrafach astralnych i ciupagrze, dręczącej ludzkość dolegliwości od wieków.
Ktos tam wspominał, ze w sobotę o 20:30, będzie Adam Bytow, (nie sprawdzone)

Zapraszam po dobremu, wesprzyjcie,
Losy świata i srebrzystych rumaków się waza!!!
Ostatnio zmieniony wt paź 05, 2010 3:06 pm przez Zbyszek., łącznie zmieniany 1 raz.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz wrz 26, 2010 8:44 am

http://spikeria.pl/room/infra_czat/



Rzeczywiście był wczoraj Adam na czacie. Nie zdążyłem , gdyż utknąłem u meczącego klienta w pracy i pojawiłem sie dopiero o 22:30.
Mowil o ezoteryce Hermetikus, stare historie wyciągnięte ze starożytnych zbiorów
Nawet fajny ten głosowy czat, trochej mnie zatykało , gdyż nie jestem przyzwyczajony do mówienia w skrzynkę, ale jakoś poszło. Rozmawialiśmy do 01:30 o oobe , spontanach i zacząłem trochę o naszych wspólnych ekspo.
Dzisiaj kontynuujemy rozmowy, wszyscy mile widziani.
W czasie rozmowy, każdy może coś dopowiedzieć swoja minutkę, komentując jednocześnie pisanym dla pytających, a wiec przygotujcie mikrofony.
Zobaczymy jak się potoczy, mowa oczywiście o oobe i związanych z nim tematach, szalone transy i niefizyczne przygody.
Kto ma coś do powiedzenia , może szczerzyc zęby i dać popisy.
Trochę utrudnia to mówienie do anonimowych słuchaczy, często mnie zatrzymywało skrepowanie
A wiec heju ludziska, zaczynamy na czacie gębowe spotkania. Właściwie, to każdy może otworzyć taki pokój, byłoby się gdzie spotykać i porozmawiać, to o wiele fajniejsze niż tylko pisanie.
NA tym forum, byłoby to coś wspaniałego.
HA, ha tego brakuje na czatach obeowskich spotkania na żywo z mikrofonem..
Dzisiaj w niedziele o 20:30 spotkanie na głosowym czacie,
http://spikeria.pl/room/infra_czat/
Trzeba się rejestrować:))))))
jeje

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz wrz 26, 2010 8:31 pm

Zbyszku To dobry pomysł aby na tym forum stworzyć czat, ale jest rezyko ze znajdzie się taki zartowniś............ dlatego trzeba dobrze się zastanowić czy warto stworzyć taki czat. Jesli jesteś zadowolony z rozmowy na infrze to dobrze......
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz wrz 26, 2010 11:09 pm

Orson jest bardzo aktywnym użytkownikiem. Admin pokoju , może wywalać niechcianych gości, a wiec jest szansa jakaś kontrola.
No cóż rozmowa dala mi sporo. Pierwszy raz brałem udział w wolnej amerykance.
Zaczynam kapować reguły i się przygotuje następnym razem haha

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » pn wrz 27, 2010 9:50 am

Hej, pozdrawiam słuchaczy czatu głosowego na Infrze,z 29.09.
Nie miałem zbytnio czasu ani możliwości odpowiadać na pr. pytania, pojawiające się w okienku, Literki były zbyt małe, bym mógł je przeczytać, gubiąc w pospiechu, okulary gdzieś za uszami. Rozmowy wymagały sporej koncentracji, tym bardziej, ze przeciwnicy władali słowem od kołyski, strzelając celnie pociskami.
Dyskusja wydaje mi się udana. Nie potrafiłem się skoncentrować wystarczająco, by utrzymać ja w temacie oobe, gdyż nie jestem wprawiony w takich rozrywkach.
By stawić czoła wymaganiom, należałoby się ostrzej przygotować, może i chlapnąć kielicha, by dotrzymać kroku roztańczonym oponentom.
Treść ich wypowiedzi i forma z jaka to robiły dwie osoby, sporo mi uświadomiła. Zdałem sobie sprawę, czym jest syndrom ?orsonizm? opisywany przez Pantanala i w jakiej formie on występuje.
Swat wydaje mi się piękny, gdyż daje nam swobodę wyboru. Możemy zając się czym chcemy i myśleć co chcemy. Każdy z nas jest niezależnym artystą, twórca odgrzewanych kosmicznych idei, którymi się może dzielić, jeśli tego zapragnie.
Właśnie,- jeżeli tego zapragnie!
Znaczy to, ze o rodzaju eksperymentu i okolicznościach w jakich będą one przeprowadzone, decyduje ich sam twórca, sam samiusieńki. Spisując je, liczy się z krytyka, za źle postawione przecinki, narażając na szorowanie głowy piachem. Czy winno to być, dla niego powodem stresu?
Nie!
Czy powinien on posługiwać się zdartymi czasem, narzędziami, prowadzać analizę badanych zjawisk?
Jedynie , gdy tego chce.
Właśnie ja jestem takim człowiekiem, nie przywiązującym zbytnio do tego wagi.
Jestem artysta malarzem, ceniącym sobie bardzo intuicje. Introspekcja stalą się dla mnie źródłem wspaniałych przeżyć, dostarczając mnóstwo doświadczeń, które pod lupa okazują się bezwartościowe.
Obbe, wchłonęło mnie w swoje głębiny podstępem. Pracując niezwykle intensywnie, malując kilometrami powierzchnie wielkich pomieszczeń, zagłębiałem się w stanach własnego umysłu. Kolejny wysiłek i kolejne obrazy na setkach metrów kwadratowych do pomalowania. Właśnie ten wysiłek mnie zmienił.
To wyobrażanie sobie przestrzeni, w niekończących się korytarzach, nadało mi lekkości i wprawy w wychodzeniu z ciała.
Oobe stało się moim narzędziem pracy Śniąc świadomie w czasie pracy, ułatwiałem ją sobie, korzystałem z pojawiających się mi przed nosem gotowych projektów, gotowych wręcz do na naniesienia na ścianę.
Czy możną mnie każdy dogonić w takich działaniach?
Raczej nie, gdyż dzielą nas nie kończące się chwile, prześlęczone w tym stanie.
Czy śnie jedynie?
Tak!
Oczywiście, właśnie to robię. Robię to, zachowując przy tym świadomość.
Przyjemny stan obecnosci poza ciałem, bez jego ograniczeń.
Stawiane pytanie, odnośnie swiadomosci poza ciałem, są nieudolnie sformułowane, podparte uprzedzeniami i strzępami wyczytanych przypadkowo relacji.
Udowodnij to, udowodnij mi, wtykają natarczywie pytania sceptycy. Ha, nie potrafisz, jak każdy postrzelony, nie chcesz amerykańskiego miliona wystawionego na licytacji.
Ha , nie chce. Nie podnieca mnie ta ta afiszowana fura, śmieci, gdyż sam mam coś do rozdania.
Zrobię to jednak na mój sposób i jedynie wtedy, gdy będę tego chciał.
W oobe, nie musimy postrzegać przemieszczania się podmiotu, miedzy skokami w przestrzeni. Może być tego rodzaju wrażliwość uśpiona, nie rozwinięta. Wiele osób pojawia się w rożnych planach, skacząc w ułamku sekundy miedzy sceneria, nie dostrzegając żadnego ruchu w kosmicznej przestrzeni.
A brak pamięci?.
Niemożność zareagowania w dowolny sposób, dokonania wyboru, świadomej decyzji, zawierającej w sobie odcisk naszego charakteru?
Tez się tak da i zdarza to bardzo często.
Pamięć nie musi brać udziału w szalonych niefizycznych przygodach. Odstawiona na bok, w świetlistym baniaku, czeka jednak, by dostarczyć materiału do przemyśleń, gdy ja o to poprosimy.
Najciekawsze jest zapewne, dla wszystkich, wyjaśnienie działania mózgu i wkreślenie w niego zawartości umysłu. Subtelne zjawiska milkną po uderzeniu w głowę patelnia i pojawiają się gdy zmiękną siniki.
Co jest tego przyczyną i czy mam na to odpowiedz?

jeje

*
I na zakończenie :
Przedstawiam państwo kilkadziesiąt eksperymentów, przeprowadzonych na rożnych forach oobe. Brały w nich udział młodsi jak i starsi ludzie, pełni zapału, pragnąc rozświetlić ?cienie? naszej rzeczywistość. Tysiące stron tekstów, poruszają nierozpoznawalne dla nas ciągle plany duchowe człowieka, jego psychikę i relacje jakie miedzy nami wszystkimi zachodzą.
Teksty te, nie stanowią jednolitej całości. Powstawały przez 3 lata, w czasie wspólnych ćwiczeń, eksploracji niefizycznych światów. Posłużą one nam kiedyś do napisania wielu książek, inspirując wielu odważnych poszukiwaczy.
Zanim to jednak nastąpi, upłynie zapewne sporo czasu. Teraz jedynie możecie Państwo przejrzeć te notatki, przyglądając się naszej pasji i ocenić nasz wkład pracy.
Dużo jest tego, mnóstwo spontanicznych tekstów, mogących zniechęcić czytelnika wewnętrznymi opisami stanów swiadomosci. Pośród naszych wniosków skrywają się, co rusz wspaniale wypowiedzi, wyśmienitych podróżników, samozwańczych badaczy stanów swiadomosci. Nie godząc się z naszą interpretacją poruszanych zjawisk, warto jednak zwrócić na nie uwagę. Może się wtedy coś w Was wydarzyć, coś co zmieni Wasze przekonania, gdy wystarczająco się na nich skoncentrujecie.
Osoby biorące udział w eksperymentach, same dołączały do grupy. Zgłaszali się zainteresowani z rożnych miejsc świata. Przychodzili i odchodził, zostawiając swój wkład, spisane szczerze uwagi. Inicjatywa nasza wydaje mi się niezwykła, by tyle ludzi, o podobnych zainteresowaniach zjednoczyło się we wspólnych działaniach. Sporo z nas, zajętych codziennymi obowiązkami, znalazło wolny czas, by wspólnie testować możliwości wspólnego śnienia.
Za to im serdecznie dziękuje, za wspólne wnioski i poświęcone nam wszystkim wolne chwile..

http://cialka.net/kategoria/eksperymenty

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn wrz 27, 2010 7:17 pm

Zbyszku tam na czacie jest kilka osób które są aktywnymi użytkownikami...... Powiem ci ze nawet stary użytkownik może tam się pogubić....... czy trudno skoncentrować się...... Ważne jest aby Admin pokoju pilnował porządku......
Co do oobe dużo czytałam o tym na różnych stronach internetowych oraz doświadczenia innych ludzi. I jest to na prawdę interesujące ale żeby doświadczyć tego na własnej skórze. Jakoś nie mogę się przekonać
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » śr wrz 29, 2010 3:44 pm

Za parę tygodni będę mial spotkanie o oobe w Radiu Wolne Media.
Kameralnie będzie to jakoś się prześlizgnę , gawędząc godzinę o duchach. uuu nie bede mial listosci,. haha może mnie nie zamkną,

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr wrz 29, 2010 8:29 pm

No to będę musiała wysłuchać tej audycji. Już jestem ciekawa jak ci pójdzie. Spokojnie Zbyszku nie zamkną cię hahahaha
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Post autor: Miaune » czw wrz 30, 2010 10:21 am

Jak będziesz bliżej tej audycji to podaj nam datę i godzinę.
Ja też chętnie posłucham.Obrazek
Pozdrawiam Miaune
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz paź 03, 2010 7:10 am

OTWARCIE CZATA GŁOSOWEGO..- otwarły nowy pokój,
Spotkanie,- na głosowym czacie. Będziemy opowiadać o zmiennych stanach swiadomosci i sztuce.
Premiera ,- 03, 10. 2010, o 20 godzinie, testujemy pol godziny,
A tutaj znajdziecie linka, zapraszam

http://spikeria.pl/room/oobe_i_sztuka/

*
Co zrobic gdy zaczną ludzie wypisywać tam okropieństwa?
W takich wypadkach proszę przechodniów nabić pustych kropek, by się przekleństwa przeniosły wysoko w gore, będzie czysto dla wchodzących.
A czat głosowy, będzie z jajem, sporo o duchach śmierdziuchach i wyższej jaźni z boskiej łaźni, jednym słowem, by rozwiać napięcia i strachy przegnać na lachy.
Jezeli nie będę miał kontroli, bo się rozlezie w rozterkach i jazgocie cierpiących, to będę udostępniał publicznie czata ,jedynie na czas spotkań autorskich, informując wcześniej o temacie dyskusji.

jeje i pozdro
Zapraszam

Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Post autor: Miaune » ndz paź 03, 2010 10:51 am

:?: Czy można być biernym uczestnikiem? Bez zabierania głosu? :?
Jeszcze nie "wyszłam" ale wszystko jest na najlepszej drodze do spełnienia. :o
Nie boję się strachów ale niestety jestem beztalenciem. :zawstydzony: :lol:
Jestem adeptem ale szybko się uczę. ;)
Pozdrawiam Miaune
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz paź 03, 2010 12:27 pm

Mozna podsłuchiwać , pisać i mówić, co komu odpowiada.

Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Post autor: Miaune » ndz paź 03, 2010 5:04 pm

Dzięki Obrazek
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

czat glosowy

Post autor: Zbyszek. » pn paź 04, 2010 10:35 am

PO czacie:))
1. Pierwsze spotkanie.03.10.2010
Zeszłej niedzieli, o godzinie 20, otworzyliśmy czat głosowy. Powstał osobny pokój, poświęcony ? OOBE I SZTUKA ? .
Rozmawialiśmy o stanach swiadomosci i oobe. Mowa była o ciałkach i naszych eksperymentach w AP.
Spotkania będą się odbywać w każda niedziele o 20 godz. i trwać, aż nam sil zabraknie.

*
2,- Kolejne spotkanie odbędzie się w przyszłą niedziele, 10.10. 2010, o 20 godz, tematem jest oobe ,-rozmowy o stanach swiadomosci i twórczej euforii

W przyszłości planuję spotkania z ciekawymi ludźmi, jak i również dyskusje o malarstwie. Jak opanować sztuki malarskie, przyspieszając swój artystyczny rozwój, ćwiczeniami nie ze tego świata:)

Skąd wiesz, ze nie wytworzyliście własnego Ospuo, w czasie wspólnych ćwiczeń, a może nie byliście w Wieliczce, spytano.
W następnym spotkaniu, opowiem o naszych, mentalnych, grupowych ćwiczeniach. Ile prawdy skrywa się w naszych relacjach, dowiecie się w ta niedziele.

czarnamewa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 18, 2010 9:23 pm

Post autor: czarnamewa » ndz paź 10, 2010 10:04 pm

Kurcze, spozniłam się :( Czy wy to moze gdzies nagraliscie ??

Co do radia wolne media, czy sa gdzies linki do konkretnych archiwalnych tematow, np ten o obbe?? Bo jak mi sie wlacza to radio wybieram program 3 to leci mi jedna audycja po drugiej, tzn nie moge sobie wybrac jaki temat chcialabym słuchac
Logic will get you from A to B.Imagination will take you everywhere. Albert Einstein

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » pn paź 11, 2010 7:46 am

Ten czat, to inicjatywa obemaniakow, nie mamy nic wspólnego z kimkolwiek, sektami , lub czyimś radiem. Spotkania nie są nagrywane, podobnież się nie da i przepada to co zostało powiedziane.
Bylo do 60 osób i rozmowy toczyły się dość wartko.
Parę sceptyków, zmieniało tor rozmowy, ale w całości było super, pełny spontan, przy ostrej moderacji. Zacinałem się trochę , skrepowany gubiąc przy tym kontekst rozmowy, Nie martwię się tym jednak, - mówią przecież, ze ćwiczenie czyni mistrzem. Będziemy kontynuować spotkania co niedziela, o 20 godzinie, wyciągając paranormalne pod lupę slepia obemaniaka.
Pomimo zaangażowania, dyskusja toczyła się ugodowo, płynnie, i co rusz ktoś coś ciekawego dodawał. Mowa była o oobe jak i eksploracjach niefizycznych i czym kto chciał:))
Spotkanie przekroczyło moje oczekiwania.
Dzieki ludziska.
W przyszla niedziele kolejne spotkanie, o godzinie 20, toczymy dalej boje, w pokoju "oobe i sztuka"
_____________

czarnamewa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 18, 2010 9:23 pm

Post autor: czarnamewa » pn paź 11, 2010 9:02 am

Szukałam własnie takiego "czegos" na zywo, że ma się nieco "wiekszy" kontakt z uczestnikami niż wyłącznie forum czytane. Pamiętam rewelacyjny program Archiwum Roberta Bernatowicza, Fajnie że coś w tym stylu powstaje, szkoda ze nie wiedziałam o tym wczesniej. A może by takie coś spróbować nagrać, dla osób które nie wiedza/nie maja wolnego czasu. Ja nie wiem jak tam z praca w najblizsza niedziele, ale ciesze się ze coś takiego wogóle powstaje, taka inicjatywa, mozna juz posluchac , wg mnie jest to jakis lepszy kontakt , ja np po ogladnieciu autowywiadu sugiera, całkiem inaczej mi się jego ksiażke czytało.
Logic will get you from A to B.Imagination will take you everywhere. Albert Einstein

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » pt paź 15, 2010 11:07 am

Zaczniemy robic archiwum z nagraniami.

CZAT GŁOSOWY

http://spikeria.pl/room/oobe_i_sztuka/

Hej czat się rozwija i przychodzi na niego coraz więcej osób. By rozmowy nabrały lotu, koniczne jest wprowadzenie obowiązku stałej rejestracji, Nic się nie płaci. Pokój dostanie wtedy literkę R, znaczy tylko zarejestrowani użytkownicy WCHODZĄ do pokoju. Trochę więcej pisania, przy rejestracji, parę literek więcej, ale wyeliminuje nieznośne, jednorazowe boty.

Na publicznym kanale, robi się często bałagan, konieczna będzie wiec moderacja rozmów. Oznacza to, zgodę moderatora dopuszczającego do rozmowy.
Nie zniechęcajcie się jednak, dla zgłaszających się osób to żadne utrudnienie, może trwa parę sekund dłużej.
Moderator rozmowy, dopuszczając do glosy przyznaje czerwone kreski osobom czekającym na swoja kolejkę. Umożliwi nam to również dłuższe paplanie, bez żadnych zakłóceń.
Ograniczenie wolności, ale się czasami bez tego nie obejdzie. W ta niedziele, będzie się trzeba zarejestrować już stałym nikim. Zwróćcie wiec na to uwagę, przed wejściem na czata głosowego.
Planu rozmowy nie ustalamy jeszcze, wiec rozmowy będą spontaniczne.
Najczęściej ludzie pytają czym jest oobe, czy niebezpieczne i co można w nim przeżyć.
Chętnie słuchają ludzie o eksploracjach niefizycznych, Brusa Moena. Szukając samemu, od lat odpowiedzi na pytanie, czym jest paranormalne, czy to zdarza się naprawdę, i czy nie śnimy sobie tego jedynie we własnym umyśle? Ludzie chętnie opowiadają o swoich przygodach, co się komu przytrafiło, oczekując zrozumienia dla własnego szaleństwa.
Co niedziela od 20 godzinie, prowadzimy planowane i moderowane rozmowy, przez pierwsze godziny dyskusji. Każdego wieczoru, gdy nie będzie na czacie moderatora, to rozmowy odbywać się będą spontaniczne, z możliwością oberwania po głowie, od bota.

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”