Kwantowa komunikacja

Tutaj piszemy o sprawach mniej lub bardziej związanych z rozwojem duchowym jednocześnie nie mieszczących się w innych miejscach Forum.
meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Kwantowa komunikacja

Post autor: meduz » śr maja 02, 2012 8:03 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Wjw-aZwA8zk


Nawet naukowcy twierdzą że czakram serca jest najsilniejszym ośrodkiem,
daje do myślenia..

Bardzo polecam.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr maja 02, 2012 10:08 pm

:)

właśnie czytałam:

"The human Heart is now documented as the strongest generator of both electrical and magnetic fields in the body. Important, because we've always been taught that the brain is where all of the action is. While the brain does have an electrical & a magnetic field, they are both relatively weak compared to the Heart. The Heart is about 100,000 times stronger electrically & up to 5,000 times stronger magnetically than the brain. Important, because the physical world - as we know it - is made of those 2 fields: electrical & magnetic fields of Energy. Physics now tells us that if we can change either the magnetic field or the electrical field of the atom, we literally change that atom and its elements within our body and this world. The human Heart is designed to do BOTH." ~David Math, TruSparta
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 9:22 am

Obejrzałam parę części.Bardzo ciekawe

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 1:19 pm

Uff, obejrzałem do konca i polecam raz jeszcze podwójnie.

Mają ciekawe koncepcje na temat tego czym jest Bóg i jaki mamy wpływ na wszystko dookoła a także na nasze Słonce i ciała niebieskie, skąd się wzieła muzyka klasyczna i czym jest święta geometria..

Pod koniec pojawia się też wiele zaskakujących odniesien do Biblii.

Niesamowite :)

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 1:36 pm

Muszę jeszcze ogarnąć parę rzeczy i się biorę za oglądanie

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”