EVP

Tutaj piszemy o sprawach mniej lub bardziej związanych z rozwojem duchowym jednocześnie nie mieszczących się w innych miejscach Forum.
asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

EVP

Post autor: asiula2k » ndz maja 20, 2012 5:54 pm

EVP Są na całym świecie badacze tego zjawiska, którzy wierzą w jego paranormalne pochodzenie. Twierdząc ze że są to głosy osób zmarłych które za pomocą elektroniki mogą nam przekazać wiadomość. Wiec, jeśli już wydają jakieś dźwięki/głosy , to na częstotliwości, której nasze narządy słuchu nie są w stanie wyłapać. Dlatego EVP polega na zarejestrowaniu głosów duchów na kasetach , nadajników radiowych. W internecie można dużo takich nagrań znaleźć. Wszyscy wiemy ze zawsze znajdą się osoby które twierdzą „ Ja tez potrafię wyjść magnetofonem na ulice i nagrać, a potem powiedzieć ze to duch przemawia „ Jeśli tak twierdzi to dlaczego nie pójdą z tym magnetofonem do pomieszczenia gdzie człowiek/istotka umarła z przyczyn naturalnych. Gdzie jest bardzo cicho. Gdzie okno,drzwi są pozamykane, nie słychać żadnych głosów??? Nawet gdyby poszli do takiego pomieszczenia i przeprowadzili (jak to inni mówią )eksperyment. To i tak by się nie przyznali do tego. Bo uważają ze wierzenia są dla słabych psychicznie, ze w tyn sposób cofamy się rozwojem do aborygenów. Nie chce być delikatnie mówiąc okrutna, ale chciałabym aby taka dobra duszyczka pomachała im przed nosem palcem.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz maja 20, 2012 8:11 pm

Odkąd obejrzałam film "Biały szum" to niedobrze robi mi się na samo wspomnienie o EVP. Chociaż generalnie nie boję się na horrorach i nie oglądam, bo jakoś płaskie mi się wydają, to w tym przypadku rzeczywiście miałam dreszczyk i gęsią skórkę... :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz maja 20, 2012 8:16 pm

Ja lubię horrory oglądać czy sensacyjne itp tylko ze potem zdarza się ze śni mi się ten film tylko ze tym razem to ja jestem głównym bohaterem :lol:
nie boje się oglądać filmów z duchami ani słuchać nagrań EVP. Nawet kilka znalazłam w internecie. Przyznać muszę ze po tych nagraniach czułam się tylko tak dziwnie.... trudne do opisania to trzeba przeżyć samemu :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz maja 20, 2012 8:24 pm

No to musisz koniecznie obejrzeć Biały szum. Ciekawe co powiesz po tym.... :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz maja 20, 2012 8:30 pm

No właśnie nie widziałam tego filmu :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz maja 20, 2012 8:33 pm

Jest naprawdę dobrze nakręcony, wciąga w fabułę a potem bezlitośnie straszy (przynajmniej mnie :) ). Jakbyś gdzieś znalazła to polecam.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”