duchy które są dla nas dobre i opiekują się nam

Tutaj piszemy o sprawach mniej lub bardziej związanych z rozwojem duchowym jednocześnie nie mieszczących się w innych miejscach Forum.
asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

duchy które są dla nas dobre i opiekują się nam

Post autor: asiula2k » ndz maja 20, 2012 6:11 pm

Duchem opiekuńczym może być i człowiek, który przeszedł do innego wymiaru, jest wysoko uduchowiony i może stamtąd pomagać człowiekowi. Na pewno taki duchem wysoko udochownionym jest nasza rodzina , ktoś ze znajomych lub nawet obserwatorzy. Jest wiele opisów na forum ze duch przyszedł we śnie:


1.Kobieta A opisuje ze :Śniła jej sie mama która zmarła dwa lata temu. Mówiła mojemu tacie że wyjezdza daleko od domu do pracy a nie pilnuje tego co schował-chodzi o biżuterie mamy. I właśnie gdy tata wrócił do domu na święta zaczął szukać tej biżuterii i tam gdzie schował był tylko jeden pierścionek reszta zniknela... Podczas gdy nikogo nie było w domu był tylko mój chłopak, ale wierze że on by tego nie zrobił. Klucze od domu ma jeszcze moja ciocia z kuzynka z którymi jestem pokłócona, nie dawno dowiedziałam sie ze klucze które maja po prostu sobie przywłaszczyły w dodatku wypytywały mnie kiedyś o ta biżuterie mamy...


2.Kiedyś zmarły teść przyszedł i nakrzyczał ze mój mąż nie przykrył róży pnącej na działce i teraz ona zmarznie/uschnie. Przyszła wiosna okazało się ze musimy wyrzucić róże bo uschła.


3.Kobieta B opisuje Przyśniła jej się babcia. żyłam sobie codziennym życiem, a ona mnie obserwowała. Ja byłam świadoma jej obecności dopóki nie zdałam sobie sprawy, że ona nie żyje od 13 lat. Powiedziałam "przecież ty nie żyjesz" a ona się tylko uśmiechnęła Dodam,że przerażają mnie sny o zmarłych i później mam mętlik w głowie dlatego też zaczęłam do nije krzyczeć "nie rób mi tego", a ona zrobiła zdziwioną minę jakby nie wiedziała o co mi chodzi. Sen ten był tak wyrazisty,że nie potrafię się z niego otrząsnąć. Oczywiście jak się w nocy obudziłam jak mantrę powtarzałam "wieczny odpoczynek.


Odpisałam jej w ten sposób : Nie dziwie się Babci ze zrobiła zdziwioną minę jakby nie wiedziała o co ci chodzi. Przecież Babcia to twoja Rodzina zmarła nigdy nie zrobi ci krzywdy. Oni czasem decydują się aby zostać i opiekować się nami jak taki drugi anioł , przychodzą do nas aby nas odwiedzić lub nas ostrzec ze może coś się stać przykrego /smutnego/ wesołego/radosnego. Jeśli powiedziałaś babci ze przecież nie żyjesz to możesz wykorzystać to i porozmawiać z nią np. o życiu. przyszłości, teraźniejszości :) Wiec nie bądź przerażona bo nie masz powodu być.....


4 Kobieta C opisuje Moja mama będzie miała niedługo operacje, po tym jak sie o tym dowiedziałam miałam sen, ze odprowadzałam ja do szpitala. W szpitalu wzeszliśmy razem do sali, w której miała leząc, były tam dwa lozka i trzy osoby. Jedna z nich była babcia mojej kuzynki, która przyszła odwiedzić swoja chora siostrę, lezala ona na jednym z lozek ( w rzeczywistości osoba ta nie żyje juz od dawna). Była tam tez moja babcia, mama mojej mamy, która w rzeczywistości nie żyje od 4 lat. Ja sie bardzo ucieszyłam na jej widok i zapytałam jak sie masz, ale ona tylko wydala mi sie zmieszana tym pytaniem.


Takich snów można znaleźć w internecie i w śród znajomych dużo. Tylko nie wszyscy przyznają się ze zmarła rodzina we śnie powiadamia/informuje o jakiś zdarzeniu. Dlatego zawsze mrówie osobą które mają takie sny gdzie zmarła rodzina powiadamia /informuje/ostrzega po przebudzeniu powinna od razu zapisać do notesu bo potem ten zapisek/notatka przyda się.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”