Prosba o pomoc dla mojej siostry

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
mirelka36
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 1:59 pm

Prosba o pomoc dla mojej siostry

Post autor: mirelka36 » wt gru 15, 2009 11:57 am

Mam odczucie ze cos ,,podczepilo'' sie do mojej siostry i ma na nia destrukcyjny wplyw.
Zaczela podupadac na zdrowiu ( organizm nie przyjmuje skladnikow odzywczych z pozywienia i nabawila sie anemii, ma rowniez problemy natury psychicznej i emocjonalnej). Siostra zajmowala sie wczesniej praca z energiamii bez specjalnej wiedzy w jaki sposob chronic sie przez niepozadanym.
Czy ktos moglby sprawdzic czy moje odczucia zgadzaja sie z rzeczywistoscia i ewentualnie pomoc? Chcemy uniknac leczenia psychiatrycznego (czyli zazywania lekow psychotropowych).
Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt gru 15, 2009 12:44 pm

Niestety na forum w tej chwili są tak silne zawirowania, że nie wiem, czy ktoś teraz będzie miał do tego głowę.

Może się podczepiło, może coś przekombinowała sama, trzebaby zajrzeć a tu widzisz kryzys na forum i nie wiadomo, czy przetrwa w obecnym stanie. Na pewno wszystko się wyjaśni w najbliższych dniach i będziemy mogli zająć się innymi sprawami.

Ja osobiście mam nadzieję, że wszyscy się pogodzą ze sobą i będzie jak dawniej.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt gru 15, 2009 1:14 pm

Witam

Od paru dni na forum jest duży kryzys....

Może ktoś znajdzie się tutaj, ktoś kto pomoże Twojej siostrze.

Tak to jest jak człowiek zaczyna pracować z energiami bez wiedzy
na temat energii. Później pojawiają się tego skutki przykre...

Pozdrawiam
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

mirelka36
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 1:59 pm

Post autor: mirelka36 » wt gru 15, 2009 2:05 pm

Dzieki za odpowiedz!
No coz, poczekam cierpliwie. Moze ktos znajdzie czas.

Woolmer
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 30, 2015 7:33 am

Post autor: Woolmer » pn mar 30, 2015 7:41 am

pisz jak sie czujesz - wszystko, od glowy po duzy palec u nogi










_______________________________________________________________

We offer guaranteed success for www.test-king.com exam with help of latest certification and practice questions and the exams of sterling ccie security www.mcdaniel.edu
Ostatnio zmieniony czw kwie 16, 2015 10:37 am przez Woolmer, łącznie zmieniany 1 raz.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Re: Prosba o pomoc dla mojej siostry

Post autor: Mirek1 » ndz kwie 12, 2015 5:55 pm

mirelka36 pisze:Mam odczucie ze cos ,,podczepilo'' sie do mojej siostry i ma na nia destrukcyjny wplyw.
Zaczela podupadac na zdrowiu ( organizm nie przyjmuje skladnikow odzywczych z pozywienia i nabawila sie anemii, ma rowniez problemy natury psychicznej i emocjonalnej). Siostra zajmowala sie wczesniej praca z energiamii bez specjalnej wiedzy w jaki sposob chronic sie przez niepozadanym.
Czy ktos moglby sprawdzic czy moje odczucia zgadzaja sie z rzeczywistoscia i ewentualnie pomoc? Chcemy uniknac leczenia psychiatrycznego (czyli zazywania lekow psychotropowych).
Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc.
Może to coś Ci wyjaśni?
http://strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka ... ysli/xr3nh
Najpierw wiara, później dowód.

annia
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 26, 2015 9:12 pm

Pomoc dla mamy

Post autor: annia » wt maja 26, 2015 9:23 pm

Z całą pewnością mogę polecić Zbigniewa Popko, z którego pomocy korzystałam już wielokrotnie zarówno osobiście, jak i w sprawach rodzinnych. Pan Zbyszek ma swoją stronę www.popko.pl, na której można znaleźć wiele cennych informacji. A poza tym odnalazłam stronę www.uzdrowiciele24.pl, gdzie również można otrzymać cenną pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”