odczynianie urokow

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
sun
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 13, 2010 10:00 am

odczynianie urokow

Post autor: sun » pt sie 13, 2010 10:05 am

Witam serdecznie,

potrzebuje pomocy, tak przynajmniej mysle...
nie wiem,czy trafilam w odpowiednie miejsce, ale nie wiem co juz mama robic.
mam wrazenie,ze ktos rzucil na mnie zly urok, albo przekazal mi zla energie.
W moim zyciu od 2 lat dzieja sie bardo zle rzeczy i za kazdym razem jak zdarzy sie cos lepszego i mysle,ze juz mam to za soba, wydarza sie znowu cos co nie pozwala mi cieszyc sie zyciem.
Czy jest tutaj ktos, kto moze mi pomoc??
Pozdrawiam

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pt sie 13, 2010 1:56 pm

sun na pierwszym miejscu. Postaraj się myśleć pozytywnie. Dwa powiedz sobie ze nie wierzysz w zły urok - Będzie trudno ale to ważne. Trzy wyobraś sobie ze wokół cie jest lustro. Jeśli ktoś rzuci na ciebie zły urok. To jego słowa odbiją się od lusta i wrucą do tej osoby z 3 siłą. Przynajmniej ja tak robie i pomaga.

przyznam ci się ze tylko tyle mogę ci doradzić. No chyba ze ktoś inny ma lepszą radę......
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt sie 13, 2010 6:37 pm

Jesteś osłabiona bo mało energii biologicznej absorbujesz z przyrody, z otoczenia.Twoje centrum energetyczne zwane czakrą podstawy pracuje tylko na 15%.
Roxanne z tutejszego forum może ma płytkę z warsztatów Moena na której jest opis jak gromadzić energię przez dolne czakry.
Jest to jedno z najlepszych ćwiczeń i myślę że Ci może być pomocne.
W moich postach znajdziesz dekret fioletowego płomienia i medytacje 2 serc które w sumie pomogą Ci się pozbierać jeśli oczywiście zechcesz z nimi pracować.
Ze dwie osoby podbierają Ci energię a przy Twoim osłabieniu to znaczny ubytek.
W sumie masz świetliste czakry , tylko dobrze by było ich potencjał zacząć wykorzystywać.
Jak by co to pytaj.
Serdecznie pozdrawiam.
Włodek.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

sun
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 13, 2010 10:00 am

Post autor: sun » pn sie 16, 2010 10:04 pm

dziekuje za odpowiedzi. Wlodek napisze do ciebie na priv.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr wrz 25, 2013 6:21 pm

:|
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

iwona0311
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 02, 2013 9:55 am

Post autor: iwona0311 » pn gru 02, 2013 10:05 am

Witam.
Również potrzebuję pomocy. Wraz z moją partnerką mamy totalnego pecha.
Nic nam się nie udaje. Moja rodzina nie akceptuje naszego związku. Długi nam rosną, wyjeżdżamy do pracy w Nl a za kilka dni musimy wracać bo jest coś nie tak. Myślałam że to chwilowe dopóki w czwartek (28.11.2013) nie skasowałyśmy auta. I to na Niemieckiej autostradzie, właśnie gdy wracałyśmy z NL. Auto jest w Niemczech do odebrania ale nadaje się na złom. Nam się nic nie stało co jest wielkim szczęsciem w tym nieszczęsciu.Musiałyśmy z bagażami na stopa wracac do Pl. Niech nam ktoś pomoże, bo już psychika mi siada od tych nieszczęść.

jobsy
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 13, 2014 12:45 pm

Post autor: jobsy » pn sty 13, 2014 12:46 pm

U mnie podobnie jak w przypadku twórcy temat więc podłączam się żeby nie śmiecić nowymi tematami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”