Prośba o pomoc (oczyszczenie)

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
justynaaa
Posty: 7
Rejestracja: pt lut 05, 2016 3:48 pm

Post autor: justynaaa » czw lut 18, 2016 4:23 pm

Namali pisze:Zamiast opiekunów , bo nie wiesz kto podaje sie za opiekuna, popros Anioła Stróża swojego o pomoc i pomódl się do Boga.
Moim zdaniem jeżeli ktoś ma np. pewne zawirowania nie zawsze może zwrócić się właśnie do Boga. Jednak powinien próbować, bo to bardzo dobra droga do tego, aby sobie pomóc. Warto jednak znaleźć również osobę/opiekuna, który również może się sprawdzić. Z takiego rozwiązania sama korzystałam i nie mogę powiedzieć, że było to rozwiązanie złe. Nie zawsze trafimy na odpowiednią osobę, ale warto próbować do niej dotrzeć, bo moim zdaniem będzie nas mogła nakierować na odpowiednie tory. Chociaż wiadomo, miłość wyleczy wszystko.

Lukikmita1987
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 22, 2021 11:22 pm

Re: Prośba o pomoc (oczyszczenie)

Post autor: Lukikmita1987 » ndz sie 08, 2021 12:55 pm

Witam, proszę pilnie o pomoc w uzdrowieniu przewlekłych silnych bóli głowy, które mam od 12 lat, zaczęły się od prania mózgu zrobionego mu przez ojca, opętał mnie, ojciec popełnił samobójstwo w 2013 r, może odprowadzenie duszy ojca by pomogło? Albo oczyszczenie aury? Czy można prosić o odczyt czakr? Z góry dzięki 

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”