Obciążenia karmiczne

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » śr sty 26, 2011 1:13 am

Ok, załozmy że ktoś byl gwałcicielem i mial kilka potencjalnych ofiar.W nastepnym zyciu jest kobietą i pada ofiarą gwałtu, najpierw jednego, potem następnego, idzie do specjalisty, żaden nie potrafi pomoc. Tak ma byc ? Przepracować karmę znaczy przejsc przez to wszystko ? Wychodzi na to że wystarczy sobie zdac z tego sprawę i poddać losowi, czy aby napewno tak ma być ?

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » śr sty 26, 2011 9:27 am

Wydaje mi się, że to aż tak drastycznie nie wygląda - w końcu mamy się uczyć i rozwijać duchowo. Nie każda nasza ofiara musi być naszym oprawcą. Może być naszym dzieckiem, abyśmy w tym wcieleniu się nim zaopiekowali, nie musi dojść do gwałtu - to nie działa w myśl przysłowia: "oko za oko ..." Możemy, jako suma naszych zbrodni otrzymać w zamian śmierć, np. w obozach zagłady.

Ja, w poprzednim wcieleniu poniosłam niepotrzebną ofiarę. Mogłam przeżyć, ale poświęciłam swoje życie, aby moje dziecko nie umarło samo. W tym wcieleniu ponoszę ofiarę, ale w jakimś celu, coś z tego wynika dobrego dla innych i w konsekwencji dla mnie :)
Przykład najświeższy - trochę wycierpiałam, ale na własne życzenie, na szczęście szybko przejrzałam na oczy, nie dałam czerpać Światła od siebie i uratowałam innych :D

astonmartin

Post autor: astonmartin » czw sty 27, 2011 4:34 pm

Anna nie potrzeba aniolow , wystarczy Bog, pieprzysz na Wlodka a sama dązysz do Boga przez wymyslonych przyjaciol. T woi opiekunowie nie sa aniolami tylko czarnymi magami, nie pogrążaj sie już
Wasze kontakty to iluzja schizofreniczna , potrzebujecie pomocy lekarskiej fachowej pomocy natychmiast . Anno gubisz sie i wciągasz w swoje bagno innych

astonmartin

Post autor: astonmartin » czw sty 27, 2011 4:45 pm

Anna ty w poprzednim wcieleniu byłaś jajem mamuta , ktore wycieli bo roznosił trąd i nie rob z soiebie ofiary zbawicielko swiata

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » czw sty 27, 2011 7:26 pm

Skończ człowieku, bo robi sie to niesmaczne już. Ile jeszcze kont założysz, na CUiO i będziesz obrażać ludzi bezczelnymi postami.

Kim ty jesteś? Co?

M2000

Post autor: M2000 » czw sty 27, 2011 8:18 pm

Namali takim "pokrzywdzonym" ludzikom możemy tylko posyłać miłość, aby uczynili swoje życie lepszym, więc nie ma sensu nic tłumaczyć,

sam musi zrozumieć jak taki jad wpływa nie na nikogo innego,
jak tylko na niego konkretnie,


pozdrawiam

eyn007
Posty: 64
Rejestracja: sob sty 01, 2011 11:37 pm

Post autor: eyn007 » czw sty 27, 2011 8:35 pm

Popieram, ale najpierw go zbanujcie bo jest żałosny i irytujący.

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » czw sty 27, 2011 9:16 pm

Ten człowiek o niku astonmartin pisze takim samym stylem jak steff. Obelgi są tego samego kalibru.

Zwacam sie z prośbą do władz tego forum o sprawdzenie tego człowieka, ponieważ poprzez tego typu wpisy na forum prędzej czy później zniszczy to forum i spowoduje, że ludzie , którzy w jakikolwiek sposób, dobrym słowem niosą pomoc na CUiO opuszczą to forum.

A osobie podającej sie tym razem za astonmartin posyłam również dużo światła.

pijawka

Post autor: pijawka » pt sty 28, 2011 5:19 pm

Mnie sie zdaje ,że astonmartin przywędrował do nas z pokrewnego forum i pomylił Annę K. z inną Anią . Biedaczek pogubił się w swej złosci :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt lut 01, 2011 7:05 pm

Nawet jeśli to chęc podbudowania własnego ego, chętnie się temu poddam i myślę sobie że większośc chciałaby tego doświadczyć, niektórzy nie mają takiej potrzeby ale ja uważam że wiele by to wyjaśniło. Książka Reinkarnacja w hipnozie, przekonała mnie do tego dostatecznie. :D

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » wt lut 01, 2011 7:49 pm

meduz

nasza andziula bardzo trafnie to określiła nie chodzi żeby było oko za oko-

lekcja do przerobienia a więc samorozwój,duchowość,istnienie

skoro będziesz raz po razie ofiarą i katem to absolutnie masz 1 z każdego wcielenia

a hipnoza-ok ale wybieraj specjalistę rozważnie bo różne rzeczy się słyszało

z miłością
megraf

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » wt lut 01, 2011 7:52 pm

Namali pisze:Ten człowiek o niku astonmartin pisze takim samym stylem jak steff. Obelgi są tego samego kalibru.

Zwacam sie z prośbą do władz tego forum o sprawdzenie tego człowieka, ponieważ poprzez tego typu wpisy na forum prędzej czy później zniszczy to forum i spowoduje, że ludzie , którzy w jakikolwiek sposób, dobrym słowem niosą pomoc na CUiO opuszczą to forum.

A osobie podającej sie tym razem za astonmartin posyłam również dużo światła.
no właśnie gdzie jest admin :?: śpi :?:

namali szkoda twojej świetlistej energii,tobie jest bardziej potrzebna

karma-wraca-zawsze
zło-wraca-zawsze
dobro-wraca-zawsze

to-tak-w-temacie

buziaki
megraf

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » wt lut 01, 2011 11:35 pm

[quote="megraf"]meduz

nasza andziula

nie lubię, nie lubię, nie lubię :P Ania wystarczy :D

Buziaki :D

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » wt lut 01, 2011 11:37 pm

meduz pisze:Nawet jeśli to chęc podbudowania własnego ego, chętnie się temu poddam i myślę sobie że większośc chciałaby tego doświadczyć, niektórzy nie mają takiej potrzeby ale ja uważam że wiele by to wyjaśniło. Książka Reinkarnacja w hipnozie, przekonała mnie do tego dostatecznie. :D
A jesteś w stanie wyobrazić sobie jak byś się poczuł, gdybyś przeżył na nowo jakieś traumatyczne doznanie z przeszłego wcielenia? Potem nie będzie już odwrotu, nie zapomnisz tego po raz kolejny :placze:

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » śr lut 02, 2011 1:27 pm

To nie jest tak do konca kolejne przezycie tych zdarzen, tylko uwolnienie od emocji.
Pamiec po poprzednich wcieleniach po seansie tez nie zawsze pozostaje, nie wiem czy jest to nagrywane, ale niekiedy hipnotyzer sam opowiada pacjentowi kim był i co robił, taka hipnoza jest wskazana np wtedy kiedy ludzie cierpią na roznego rodzaju choroby czy fobie, a ich przyczyny nie ma w tym życiu. Ja osobiscie jestem jak najbardziej gotowy sie temu poddać, kiedy już tego dokonam napewno zdam relację :D

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » śr lut 02, 2011 4:55 pm

Aniu,a jak to jest,że wiesz co robiłaś w poprzednim wcieleniu ? Poddałaś się hipnozie regresyjnej ?

Pozdrawiam.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » śr lut 02, 2011 5:55 pm

Nie, nie musiałam - pamiętam. Mam jakieś wspomnienia, uczucie, że to już było ... a potem dostaję potwierdzenie, jakby poszczególne kawałki układanki się dopasowywały. Moja znajoma z darem jasnowidzenia również to potwierdza. Inne osoby z mojego otoczenia, o dużej wrażliwości czują coś w stosunku do mnie, mają jakieś niewyraźne wspomnienia, taką wewnętrzną pewność, że już się znaliśmy. Za jakiś czas przychodzi wizja, sen - odpowiedź na te pytania. To się dzieje samoistnie, nie myślę o tym usilnie - czas mija, pokazują mi się obrazy i ...hmm - trochę to dziwne, ale może tak ma być :)

Buziaki, Ania :)

pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 02, 2011 6:20 pm

To ja w poprzednim wcieleniu musiałam być ślimakiem, bo mam cały dom na głowie :lol:

Dobra, żarty na bok. Dziwnie jest żyć mając przebłyski z poprzedniego wcielenia i znów można zachodzić w głowę czy one są prawdziwe, czy nie jest to kolejna iluzja umysłu . Nie wiem czy chciałabym mieć takie wspomnienia z poprzedniego życia, a jeśli byłyby niezbyt radosne? lepiej nie .
Ostatnio zmieniony śr lut 02, 2011 6:43 pm przez pijawka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”