Głosy

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
nektar_leszczyny
Posty: 11
Rejestracja: pt sty 17, 2014 7:48 pm

Post autor: nektar_leszczyny » ndz lut 23, 2014 9:47 pm

Chciałbym zaproponować rozwiązanie zagadki z X tomu z serii Dzwoniące Cedry Rosji.
Dotyczy ona rozdziału Węże Pośrednicy.

Problem jaki był postawiony to: jakie jest przeznaczenie węży?

Moja propozycja rozwiązania:
Węże mogą nagrzewając się na Słońcu gromadzić energię cieplną a później przekazać ją człowiekowi we wskazane miejsce.
W tym rozdziale było opisywany przykład z mlekiem, więc mogą przekazać ciepło mleku i w ten sposób wyprodukować jogurt.
Taka jest moja propozycja rozwiązania zagadki, pozostałe zagadki z tych książek stanowią już tylko szum wszechświata ponieważ wydarzyły się tak dawno temu.

nektar_leszczyny
Posty: 11
Rejestracja: pt sty 17, 2014 7:48 pm

Post autor: nektar_leszczyny » czw cze 05, 2014 7:55 pm

Miałem parę wizji w czasie psychozy w których ja w przyszłości będę pożarty przez kobietę.
W czasie psychozy również głos kobiecy zmuszał mnie do masturbacji, a równocześnie powodował impotencję, nawet gdy nie brałem leków.
Ten sam głos powtarza „zostałam zgwałcona”, prawdopodobnie odnosi się do tamtych wydarzeń.
W czasie psychozy również miałem takie skojarzenie, że symbol popkultury wilkołaka odnosi się do gwałciciela.
Chciałbym móc wybaczyć chorobie, ponieważ wiem że tylko wybaczenie umożliwia asymilację tych aspektów mnie które oscylują pomiędzy kobietą a gwałcicielem (a może kobietą wilkołakiem?).
Od wczesnego dzieciństwa dominowała we mnie cecha opiekuńczości, tylko że życie całkowicie wypaczyło ją we mnie i stała się najgorszym lękiem.

Z tym idę do psychologa.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » sob cze 07, 2014 5:48 pm

Za dużo myślisz o seksie. To przyczyna Twojej psychozy.
A na forum MiMJ jeszcze bywasz po tym jak z KK wystapiles?
Najpierw wiara, później dowód.

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » pn maja 09, 2016 1:15 pm

Dzień dobry
Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. /Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002r./ o ochronie danych osobowych wycofuje zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie innym podmiotom prawnym i osobom fizycznym moich danych osobowych znajdujących się w waszych bazach danych. Jednocześnie żądam wykreślenia swoich danych osobowych z waszych zasobów.

Mój stary nick: nektar_leszczyny

Wyrok Sądu Najwyższego z dn. 11 marca 2008 r. (II CSK 539/2007). Z jego uzasadnienia można się też dowiedzieć, że nazwa użytkownika podlega ochronie prawnej na takiej podstawie, na jakiej ochronie podlega nazwisko, pseudonim lub firma, pod którą osoba fizyczna prowadzi działalność gospodarczą. Brak jednocześnie podstaw do traktowania samej nazwy użytkownika jako odrębnego dobra osobistego osoby fizycznej.

Z wyrazami szacunku
Łukasz Fuszara

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » wt maja 10, 2016 8:50 am

Kod: Zaznacz cały

Received: from mxback2j.mail.yandex.net ([127.0.0.1])
	by mxback2j.mail.yandex.net with LMTP id OmQ0DGR0
	for <lukasz-fuszara@yandex.com>; Wed, 4 May 2016 21:18:08 +0300
Received: from web30j.yandex.ru (web30j.yandex.ru [2a02:6b8:0:1619::330])
	by mxback2j.mail.yandex.net (nwsmtp/Yandex) with ESMTP id HLWwDDUqMB-I8Ue0TNk;
	Wed, 04 May 2016 21:18:08 +0300
X-Yandex-Front: mxback2j.mail.yandex.net
X-Yandex-TimeMark: 1462385888
Authentication-Results: mxback2j.mail.yandex.net; dkim=pass header.i=@yandex.com
Received: from web30j.yandex.ru (localhost [127.0.0.1])
	by web30j.yandex.ru (Yandex) with ESMTP id AA79A44C12F2;
	Wed,  4 May 2016 21:18:07 +0300 (MSK)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=yandex.com; s=mail;
	t=1462385887; bh=LexGTPDyiH4VY/04HI3cSIw5TJOcuRR6+ofQTb5+Zz0=;
	h=From:To:Subject:Date;
	b=vTg/JRbWcbqcB0umz0EY5yHZSCwq3UMxLrfOka9eiZbJLl7d2My24WwBF99cZp5L8
	 hyA/muxjgUiK8arJqWZ2hEveyxc2Su+T/3LvQWXx2UCmM3kPrSXMa8smUJp3k2sAB9
	 LOWQTSx/FXsgkbQ0C2Ch708fHtS17a/lBsy50pHE=
X-Yandex-Spam: 1
X-Yandex-Front: web30j.yandex.ru
X-Yandex-TimeMark: 1462385887
Received: by web30j.yandex.ru with HTTP;
	Wed, 04 May 2016 21:18:07 +0300
From: =?utf-8?B?xYF1a2FzeiBGdXN6YXJh?= <lukasz.fuszara@yandex.com>
Envelope-From: lukasz-fuszara@yandex.com
To: manawa@manawa.com.pl
Subject: =?utf-8?B?UHJvxZtiYSBvIHVzdW5pxJljaWUga29udGE=?=
MIME-Version: 1.0
Message-Id: <10404241462385887@web30j.yandex.ru>
X-Mailer: Yamail [ http://yandex.ru ] 5.0
Date: Wed, 04 May 2016 20:18:07 +0200
Content-Transfer-Encoding: 8bit
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Return-Path: lukasz.fuszara@yandex.com

<div>Witam,</div><div>Proszę o usunięcie mojego konta <span><b><span>nektar_leszczyny</span></b></span> i danych osobowych: Łukasz Fuszara Świdnik z forum </div><div><a href="http://www.afterlife-knowledge.com.pl/forum/index.php">http://www.afterlife-knowledge.com.pl/forum/index.php</a></div><div> </div><div>Z wyrazami szacunku</div><div>Łukasz Fuszara</div>
Napisałem tutaj ponieważ administracja nie odpowiada na maile.

http://isip.sejm.gov.pl/Download?id=WDU ... 135&type=3
Ustawa o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2015 poz. 2135) tekst jednolity.

http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU ... 546&type=2
Ustawa o ochronie zdrowia psychicznego (Dz.U. 2016 poz. 546).

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » wt cze 21, 2016 11:06 am

Jak już musi zostać pomimo moich skarg i zażaleń to przynajmniej napiszę czym się wyleczyłem.

Tkankowy aktywator plazminogenu którego aktywność pobudza dikumarol działa jako inhibitor syntezy kortyzolu (hormonu stresu), który uszkadza mózg. Redukując poziomy kortyzolu mózg zaczyna się regenerować. Ale też tkankowy aktywator plazminogenu ma właściwości pobudzenia neurogenezy. Nie wiem czy kortyzol nie osłabia aktywności tkankowego aktywatora plazminogenu, i czy nie jest to przyczyna procesu opisanego poniżej, nie ma tutaj danych naukowych.
Mózg zawsze stara się utrzymać w równowadze procesy destrukcji neuronów związanych ze stresem a kreacją nowych, jak przekroczy się wartość krytyczną dla długości oddziaływania stresu na mózg to te procesy kreacji nie funkcjonują dobrze. Homeostaza jest zaburzona i rozwija się choroba.

Opiszę jeszcze moją opinię na temat leków:
Leki obniżają poziom stresu i to jest ich działanie neuroprotekcyjne, tylko że za duże dawki mogą mieć skutek odwrotny od zamierzonego - ciągła senność i brak aktywności też powodują stres niszczący mózg.
One mogą leczyć w sposób pośredni o ile objawy uboczne są na tyle niskie że nie wpływają na daną osobę.
W psychozie natomiast należy działać dużymi dawkami leków i jak najszybciej, ponieważ stres związany z psychozą bardzo szybko wyniszcza mózg i osoba poddana działaniu tego czynnika bardzo szybko może dojść do punktu w psychozie z którego nie wróci już.

Leki psychiatryczne tak, ale stosowane z umiarem i stosownie do pacjenta.

Dopamina jest neuroprzekaźnikiem przyjemności i jej za niska ilość powoduje brak aktywności.
Serotonina jest neuroprzekaźnikiem radości i jej za niska ilość powoduje depresję.

Nie twierdzę, że po dwudniowej kuracji można odstawić wszystkie leki psychiatryczne, ale można zredukować ilość objawów na lekach do minimum.
Ponawiając kurację nostrzykiem żółtym co 4 tygodnie może dałoby się dojść do stanu kiedy leki nie są potrzebne.

Ewa
Posty: 40
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:38 pm

Post autor: Ewa » ndz sie 21, 2016 4:48 pm

Lukasz1990, racja jest z tą czakrą żołądka, im słabsza tym więcej głosów.
Gdy ma problem - zaczyna się schizofrenia.
Najszybciej ją naprawić żółtym (frytki, kluski ziemniaczane, ziemniaki odsmażane 2 x dziennie).
Zdrowa czakra żołądka daje Ci przekonanie, że Ty tu rządzisz.
Materializacje zachodzą tylko przy sprawnej czakrze żołądka i serca, trzeba mieć też dobrą drugą (szacunek do istot) no i wizualizacje (szósta i siódma).
No i wojny nie było :).
Przynajmniej na południu Polski, gdzie mieszkam :).

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » pn gru 26, 2016 8:49 am

Choroba chorobą, ale już dostałem dwa razy pytania od pracodawców czy ja to pisałem na tym forum.
Mam pracę z PFRONu na stanowisku za które mógłbym zarabiać 4000zł a zarabiam minimalną krajową.

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » pn gru 26, 2016 8:59 am

Tematyką tego forum już się nie zajmuję, zajmuję się obecnie dużo ważniejszymi sprawami jak te w linku.
https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » śr gru 28, 2016 7:07 pm


PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » sob gru 31, 2016 1:10 pm

http://pikio.pl/wazne-media-milcza-o-pi ... e-clinton/

Największa afera polityczna ostatniej dekady.

"Handel dziećmi, pedofilskie orgie, okultyzm i wysoko postawieni politycy skupieni wokół byłej kandydatki demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych – taki obraz wyłania się z maili szefa kampanii Hillary Clinton opublikowanych przez WikiLeaks."

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » pn sty 02, 2017 9:58 pm

Co da samej choroby to odkryłem jej plusy, na przykład daje immunitet na alimenty z którego zdarzyło mi się już korzystać. Jest fajny paragraf w tej kwestii:

Art. 198. Kodeksu Karnego
Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem, doprowadza ją do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » pt sty 06, 2017 10:31 am

Jak macie problemy z dostępem do internetu za tę http://2012portal.blogspot.com/ stronę to polecam: https://simplednscrypt.org/

PalladiumRiver

Post autor: PalladiumRiver » śr sty 11, 2017 7:39 pm

Ta mała prowokacja z czasem spowoduje, że Google zdejmie tę stronę z widoku, ale do tego czasu zapraszam do grupy:
https://www.facebook.com/groups/prepare ... =bookmarks

marek123
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 10, 2017 9:58 pm

Post autor: marek123 » pt lut 10, 2017 9:59 pm

[*]

aneta999
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 10, 2017 10:00 pm

Post autor: aneta999 » pt lut 10, 2017 10:00 pm

[*]

przyjaciel
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 10, 2017 10:01 pm

Post autor: przyjaciel » pt lut 10, 2017 10:01 pm

[*]

anastazjowiec
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 08, 2017 7:16 pm

Re: Głosy

Post autor: anastazjowiec » wt kwie 18, 2017 5:19 pm

Dwa pytania, ponieważ trafiłem na mur którego choroba nie jest w stanie pokonać:
1. Czym jest umysł Skarabeusza?
2. Jak stara jest Popol Vuh?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”