Prosze przeczytajcie

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Fiesta
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 2:57 pm

Prosze przeczytajcie

Post autor: Fiesta » ndz sie 12, 2012 8:33 pm

Dlugo sie zastanawialam czy do was napisac,ale moze Wy mi pomozecie i wyjde jakos z "tego dolka".Pokrotce opisze swoja sytuacje.Juz od dobrych patu lat nie czuje sie nieszczesliwa sama ze soba,tak jakby cala radosc zycia gdzies ze mnie uciekla.To juz nie ta dawna ja,nie potrafie sie tak smiac jak kiedys,wszystko mnie drazni.Mam wrazenie ze otaczaja mnie sami nieszczerzy ludzie,oprocz oczywiscie rodzicow i mojego faceta,mam wrazenie ze nie licza sie z moim zdaniem i cokolwiek nie zrobie jest zle.Nawet moj wlasny brat sie odemnie odwrocil.Jemu sie powodzi b dobrze i mam wrazenie ze wszystko co zle lgnie do mnie.Pozatym cierpie na nerwice lekowa.Czasem boje sie wyjsc z domu,skad sie to wzielo?na zakupach dopada mnie nieokreslony lek,bicie serca,i nogi jak z waty.Zeby bylo smieszniej tabletek nie biore bo boje sie skutkow ubocznych.I to jest takie bledne kolo.Moze ktos rzucil na mnie jakis urok?kilka lat temu bylam z pewnym chlopakiem,w tym czasie zgineli tragicznie jego rodzice-morderstwo.To siedzi caly czas w mojej glowie.To tak pokrotce,w razie pytan chetnie odpowiem.Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony wt sie 14, 2012 7:28 pm przez Fiesta, łącznie zmieniany 1 raz.

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » pn sie 13, 2012 10:22 am

hej, dobrze ze napislas, zawsze to jakies nowe spojrzenie z jakiejs innej strony... albo chociaz wykluczenie "jakiegos uroku". Bo z tego co widze nie masz zadnych powiazan energetycznych (nie wiem, jak to inaczej nazwac) z bylym chlopakiem o ktorym wspomnialas, czy modrerstwie jego rodzicow. Takze uroki mozesz calkowicie wykluczyc.

:)
jakiś podpis :)

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn sie 13, 2012 6:13 pm

Fiesta Bardzo cie proszę obejrzyj ten film " sekret" . http://www.youtube.com/watch?v=Isa-4T64uhQ

Ja nie tylko obejrzałam , ale też mam książkę i gdy tylko czuje się tak jak ty. ( w razie czego pisz do mnie na PW tam ci wszystko opisze ...... ) Przypominam sobie ten film lub czytam książkę. Duzo to mi pomogło inaczej zaczęłam patrzeć na ten świat. choć nadal jest mi ciężko uczę się myśleć pozytywnie/ściągać pozytywne fluidy.

Dlatego raz jeszcze cie proszę obejrzyj to.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Vell
Posty: 142
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 8:27 pm

Post autor: Vell » pn sie 13, 2012 6:29 pm

Mam podobnie jak Ty Fiesta :D Dzięki asiula za filmik,sama też z chęcią go obejrzę ;)

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn sie 13, 2012 6:39 pm

Vell obejrzy tobie też to pomoże. zobaczysz inaczej zaczniesz myśleć,patrzeć na ten świat. Jeśli masz jakieś pytania to na PW.. Tam odp. jakie problemy mam i jak sobie radze z tym, i co mi dała ta książka i film :)

Vell i fiesta. moja kolejna prośba. przed snem uśmiechnijcie się. Bardzo was o to proszę. będzie ciężko, ale zróbcie to. I zacznijcie obserwować swoje życie. :)
ściskam was cieplutko i wysyłam w waszym kierunku pozytywne fluidy :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Fiesta
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 2:57 pm

Post autor: Fiesta » pn sie 13, 2012 7:27 pm

dziekuje bardzo za odpowiedzi.Napisalam wczoraj wieczorem i co chwile ogladalam czy ktos odpowiedzial.Jest to dla mnie bardzo wazne.Uspokoilam sie po wiadomosci ze nie ma na demna zadnych "nieczystych sil".Film sekret mam od ok 1,5 roku na komputerze i jakos nie moge sie w niego "wkrecic",nie wiem..ciezko jest mi sie ostatnimi czasy skupic na czymkolwiek,moze tzn ze jestem egoistka?,czasem trudno spojrzec na zycie pozytywnie,jak juz mowilam wpadlam w jakis wielki dol i nie umie sie wydostac,chociaz nie mam w sumie powodu,facet mnie kocha ,rodzina tez,jedynie co czuje,,,pracowalam kiedys w pewnej firmie i ci ludzie mieszkaja doslownie kolo mnie i mam ZNOWU wrazenie ze zle mi zycza,nie wiem jak to okreslic ale ja to poprostu czuje,jestem w tym momencie na nich niestety skazana :(Moge wyslac zdjecie i date urodzenia na PW.Pomozcie mi prosze.

Vell
Posty: 142
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 8:27 pm

Post autor: Vell » pn sie 13, 2012 7:34 pm

Dzięki asiula za rady :) Nie oglądałam wcześniej tego filmu,ale wiem,że w tym prawie przyciągania jest sporo prawdy i przekonałam się o tym niejednokrotnie nawet w banalnych sprawach. Jednak nie myślałam wtedy świadomie,że chce coś przyciągnąć,tylko była to taka myśl nieświadoma rzucona w kosmos.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn sie 13, 2012 7:38 pm

Fiesta skoro jest ci trudno nie możesz się w niego " wkręcić" zaczynimy razem małymi kroczkami? Dobrze ? Proszę cię abyś dołączyła do mnie i przed snem uśmiechała się! Zacznij obserwować swoje życie. fiesta wiem jak ci jest trudno, potrafię to zrozumieć , ale uwierz w siebie, życie jest dla ciebie.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Fiesta
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 2:57 pm

Post autor: Fiesta » pn sie 13, 2012 8:56 pm

asiula niby moge sie wkrecic..ale ,jak bylam zawsze optymistka tak teraz wszystko widze czarno,moze mi to pasuje?sama nie wiem,obwiniaja mnie bliscy o rzeczy na ktore nie mam wplywu,obwiniam sie ja za to ze jestem,ciezkie to wszystko.Postaram sie jutro uspokoic i malymi kroczkami isc za Toba.Ogladne sekret,napisze czy cos wogole to dalo..

Fiesta
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 2:57 pm

Post autor: Fiesta » pn sie 13, 2012 8:58 pm

Przed snem usmiechne sie,dziekuje za te mile slowa,jak juz je czytalam to mialam usmiech na twarzy :) jakos bardzo malo pozytywnych osob ostatnio u mnie

a pozatym jakos nie umie spac..zasypiam ok 5-8 rano,spie krotko i caly czas jestem zmeczona :(
Ostatnio zmieniony pn sie 13, 2012 9:23 pm przez Fiesta, łącznie zmieniany 1 raz.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn sie 13, 2012 9:23 pm

Jeśli czytałaś to miałaś uśmiech na twarzy to już jest plus. Już zrobiłaś kroczek. drugi kroczek to uśmiech przed snem a jutro trzecim kroczkiem jest obejrzeć ten film. Razem będzie nam lżej iść ......
Buziaki na 102,5 :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Fiesta
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 2:57 pm

Post autor: Fiesta » pn sie 13, 2012 9:28 pm

Bardzo dziekuje asiula,to dla mnie naprawde wiele znaczy,staralam sie wytlumaczyc najblizszym to stwierdzili ze wymyslam,szczerze to jestem teraz bez pracy,oczywiscie z mjego lenistwa wdlg rodziny,lekarz stwierdil co innego no ale on przeciez sie nie liczy

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn sie 13, 2012 10:00 pm

fiesta nie dziękuj bo nic nie zrobiłam. :) Jeśli chodzi o rodzinę i lekarze to jest takie przysłowie. punkt widzenia od punktu siedzenia. Wszystko będzie dobrze. musisz w to uwierzyć. co do pracy to też porozmawiamy. Powiem ci co ja robiłam gdy szukałam pracy a nie mogłam jej znaleźć.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Merope
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 13, 2012 8:31 pm

Post autor: Merope » pn sie 13, 2012 11:26 pm

Fiesta pisze:Bardzo dziekuje asiula,to dla mnie naprawde wiele znaczy,staralam sie wytlumaczyc najblizszym to stwierdzili ze wymyslam,szczerze to jestem teraz bez pracy,oczywiscie z mjego lenistwa wdlg rodziny,lekarz stwierdil co innego no ale on przeciez sie nie liczy
Fiesta, czy porady lekarza zamierzasz odrzucic, bo przekonały cie porady Asiuli?

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sie 13, 2012 11:28 pm

aha
Meduzek powrocil
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn sie 13, 2012 11:44 pm

faktycznie ;) szkoda, że nie ma nic lepszego do roboty...ciekawe jaki będzie następny nick...

Dziewczyny, co do Sekretu, pewnie warto obejrzeć, ale polecam o wiele bardziej What the Bleep, na pewno łatwo znajdziecie na you tube.

Przede wszystkim nie tylko mówi o wpływie na psychikę, ale pokazuje jak organizm sam się nakręca (receptory opiatowe) i jak wyjść z tego typu uzależnień.

Książka Bleep mówi na ten temat jeszcze więcej, tutaj możecie ściągnąć kilka gratisowych rozdziałów http://www.manawa.com.pl/sklep-internet ... wiemy.html
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Fiesta
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 2:57 pm

Post autor: Fiesta » wt sie 14, 2012 10:40 am

Merope,nie w zadnym wypadku,z tym ze lekarz "nie jest mi bliski" mam wrazenie ze mnie nie rozumie.Osoby z nerwica lekowa nie "moga" nie chca wychodzic z domu,a ona mi gada ze mam wychodzic do ludzi.Staram sie,lecz czasami ten lek jest silniejszy :( lekarstw nie biore bo sie boje skutkow ubocznych,pozatym co ona mi zapisala opipramol,ktory mnie zamula i czuje sie jak w filmie.Obiecala mi psychoterapie i sie z tego nie wywiazala.Nie mieszkam w pl i tutaj na taka psychoterapie czeka sie ponad rok,a niestety tyle kasy nie mam zeby za jedna wizyte placic 80 euro-prywatnie.Napisalam do Was,bo moze potrzebuje kogos kto mnie zrozumie,kogos objektywnego.Moze rzeczywiscie ja stwarzam sobie sama problemy,moze rzeczywiscie jestem ta zla,za jaka np moj brat mnie uwaza.

Fiesta
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 2:57 pm

Post autor: Fiesta » wt sie 14, 2012 10:45 am

dziekuje Roxanne za film,zaraz sie zabieram do ogladania,pozniej przyjdzie czas na sekret,chyba dzisiaj bedzie dzien wielkich przemyslen....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”