DUCHY NA ZDJĘCIU 2012

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pn gru 17, 2012 9:26 pm

ale po co?
moja samotność gorsza niż więzienie

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » pn gru 17, 2012 9:27 pm

Roxanne nas zabanuje na ( Ferdkowe) ament za ten syf :D
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » pn gru 17, 2012 9:28 pm

Takainna,zaczynamy kasować i przeniesiemy się na pogaduchy,bo to temat dziewczyny jest.Zgoda ? zaczyna ostatni i kolejno lecimy
Ostatnio zmieniony pn gru 17, 2012 9:47 pm przez pijawa, łącznie zmieniany 6 razy.
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn gru 17, 2012 9:30 pm

takainna pisze:i w niczym nie jesteś lepszy od innych wszyscy jesteśmy równi w brew temu co Ci wbił do głowy krk przepraszam ale poczułam si ę urażona tym bełkotem
Zastanów się co piszesz... Nie wiem jakim sposobem stałaś się urażona czy to tylko fanaberie?

A Rocker nie może zostać adminem ani nawet moderatorem bo wtedy ja bym musiał odejść z forum.... Pół roku temu czy więcej napisałem jeśli on zostanie moderatorem to ja odejdę i bym dotrzymał słowa. Jedyne wyjście to chyba takie że sam Rocker mógłby mnie zwolnić z owego słowa.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn gru 17, 2012 10:17 pm

To twoje słowo, więc kto może cię z niego zwolnić jak nie ty sam?
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn gru 17, 2012 10:29 pm

Ale powiedział że tak zrobię... Nie można mówić że się coś zrobi a potem tego nie zrobić.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn gru 17, 2012 10:54 pm

Mirek1 pisze:
szeptu pisze:Mirek, ja z Ciebie nie drwie.
Skoro jesteś katolikiem to powinieneś wiedziec ze to forum katolickie nie jest , w oczach KK treść tego forum to herezja , tak? proste jak ru...nie
wiec co tutaj robisz?

nie można byc półkatolikiem
Czyli uważasz szeptu, że Katolik to niewolnik? Ty zapewne jesteś ateistką więc skąd wiesz, że to herezja? Nie stawiaj znaku równości między fanatykami i osobami wierzącym.

To nie klątwa. Wszystko co wysyłamy na zewnątrz wcześniej, czy później wraca do nas.
tak dokladnie, katolicy są w niewoli dogmatów
jakbyś miał jakieś wątpliwości to zapytaj księdza nie będe sie powtarzac bo z Tobą jak grochem o sciane jak widac
i nie zadawaj glupich pytan skad wiem, znam nauke KK bardzo dobrze, jak bedzie ksiadz po koledzie to sie mu przyznaj gdzie sie udzielasz (jak masz odwage) hipokryto jeden a pozniej nadal sie nazywaj katolikiem
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn gru 17, 2012 10:56 pm

hrabia pisze:
takainna pisze:i w niczym nie jesteś lepszy od innych wszyscy jesteśmy równi w brew temu co Ci wbił do głowy krk przepraszam ale poczułam si ę urażona tym bełkotem
Zastanów się co piszesz... Nie wiem jakim sposobem stałaś się urażona czy to tylko fanaberie?

A Rocker nie może zostać adminem ani nawet moderatorem bo wtedy ja bym musiał odejść z forum.... Pół roku temu czy więcej napisałem jeśli on zostanie moderatorem to ja odejdę i bym dotrzymał słowa. Jedyne wyjście to chyba takie że sam Rocker mógłby mnie zwolnić z owego słowa.
oj tam oj tam
nie zapominaj ze to tylko internet, zejdz na ziemie
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn gru 17, 2012 10:58 pm

Ale powiedział że tak zrobię... Nie można mówić że się coś zrobi a potem tego nie zrobić.
Skoro tak powiedziałeś to co zmienia słowo rockera? Pierwszy raz słyszę o jakimś zwolnieniu z danego słowa.

btw.
Można mówić co się chce, kto ustala granice co wolno, a co nie?
Ostatnio zmieniony pn gru 17, 2012 11:00 pm przez Willmaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn gru 17, 2012 10:59 pm

Teraz internet potem telefon potem w życiu tak się zaczyna...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn gru 17, 2012 11:04 pm

hrabia pisze:Teraz internet potem telefon potem w życiu tak się zaczyna...
kolejna teoria z dupy
dla kazdego zaczyna sie i konczy inaczej
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » pn gru 17, 2012 11:05 pm

W przeciwieństwie do Ciebie potrafię panować nad emocjami.
W niewoli dogmatów żyją przeważnie formacje katolickie.
To, że poznaje prawde nie sprawia, że nie mogę być Katolikiem.
Ty żyjesz w niewoli własnych przekonań, ktore w większości przypadków są błędne. Pozatym masz jakiś problem z własną osobowością.
Ostatnio zmieniony wt gru 18, 2012 6:07 am przez Mirek1, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpierw wiara, później dowód.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn gru 17, 2012 11:12 pm

Patrzcie jakie szopki odstawiają :D
A na innym forum flirtują ze sobą...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn gru 17, 2012 11:16 pm

Mirek1 pisze:W przeciwieństwie do Ciebie potrafię panować nad emocjami.
W niewoli dogmatów żyją przeważnie formacje katolickie.
To, że poznaje prawde nie sprawia, że nie mogę być Katolikiem.
Ty żyjesz w niewiele własnych przekonań, ktore w większości przypadków są błędne. Pozatym masz jakiś problem z własną osobowością.
Mirek, nie pierdziel, po co z ze mną dyskutujesz?
pogadaj z księdzem , krótka piłka, albo z kimś z forum miłosierdzie Jezusa...pijawa da link
czysto katolickie forum to sie dowiesz czy możesz tu być jako katolik czy musisz sie z tego spowiadac, nie możesz poznawać prawdy na własna reke, to ze tego nie wiesz nie tylko znaczy ze nie jestes katolikiem ale rowniez ze brak ci wyksztalcenia, nie odrozniasz elementarnych rzeczy, to tak jakbym ja powiedziala ksiedzu ze mam swoja teorie na temat niepokalanego poczęcia Maryi (mysle ze zaplodnili ją kosmici) ale oprocz tego we wszystkim innym zgadzam sie z KK....rozumiesz już? wiesz co by sie stało????
JAKO KATOLIK NIE MOZESZ MIEC WLASNEJ PRAWDY czy ci sie to podoba czy nie, w ogole jestem w szoku ze takich podstawowych rzeczy nie wiesz, to jest grzech cięzki i musisz sie z tego spowiadac o ile wogole nie grozi ci za to ekskomunika

Mirek, jestes ignorantem
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn gru 17, 2012 11:19 pm

To, że poznaje prawde nie sprawia, że nie mogę być Katolikiem.
To sprawia że nie możesz, w katolicyzmie nie trzeba szukać prawdy, ona jest odkryta. Nie jesteś "czystym" katolikiem, osoby wierzące uznałyby cię za jehovca, satanistę, itd. Katolik nie szuka niczego poza swoją religią, myślę że tobie odpowiedzi które daje katolicyzm/chrześcijaństwo nie wystarczają.

edit
Szeptu dobrze napisała, niestety ekskomunika nie grozi, nawet jak pójdzie się i powie że "ja jestem szatan".
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn gru 17, 2012 11:22 pm

albo sie jest katolikiem albo nie
nie ma polsrodkow
gdyby bylo inaczej to Luter albo Henryk VIII nadal by byli katolikami a tak nie jest

kapujesz?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn gru 17, 2012 11:25 pm

Willmaster pisze:
To, że poznaje prawde nie sprawia, że nie mogę być Katolikiem.
To sprawia że nie możesz, w katolicyzmie nie trzeba szukać prawdy, ona jest odkryta. Nie jesteś "czystym" katolikiem, osoby wierzące uznałyby cię za jehovca, satanistę, itd. Katolik nie szuka niczego poza swoją religią, myślę że tobie odpowiedzi które daje katolicyzm/chrześcijaństwo nie wystarczają.

edit
Szeptu dobrze napisała, niestety ekskomunika nie grozi, nawet jak pójdzie się i powie że "ja jestem szatan".
w kazdej religii prawda jest odkryta i wyznawcy nie moga szukac na wlasna rękę
jak sie szuka to wtedy sie zaklada wlasny odlam wyznania jakiegos albo zupelnie nową religie i werbuje wyznawców
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn gru 17, 2012 11:27 pm

myśle że skoro Mirek o tym nie wie to on tylko siebie nazywa katolikiem a tak naprawde do Kosciola nie chodzi i z ksiedzem nie rozmawia....wiedzialby co w trawie piszczy
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”