Prośba o pomoc dla Cioci.

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
memfi
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 18, 2012 7:13 pm

Prośba o pomoc dla Cioci.

Post autor: memfi » wt gru 18, 2012 7:29 pm

Witam serdecznie,

Jest to mój pierwszy post na forum, a od razu prosi się o pomoc. Toszkę mi głupio tak z wejścia o coś prosić, ale wiem, że dobrze trafiłem. Opiszę o co chodzi.

Chciałbym prosić o pomoc dla mojej Cioci, która ma jakieś problemy zdaje się ze stawami w stopach. Jakiś czas temu, z tego co mi mówiła, po kąpielach siarkowych zaczęły ją boleć stawy w palcach u nóg. Dolegliwość jest strasznie męcząca, szczególnie w nocy, kiedy to potrafi "wiercić" się co chwilę ponieważ te bóle dają o sobie znać. Próbowała masy rzeczy, maści, ziół, okładów, tabletek, ale nic nie przynosi rezultatów. Mówi, że tabletki, które aktualnie bierze wcale nie pomagają, ale bierze je dlatego, że boi się, że będzie tylko gorzej jeżeli przestanie je brać. Są one bardzo drogie, w dodatku Ciotka jest rencistką i nie jest to dla niej mały wydatek, Lekarz powiedział jej, że to po tych zabiegach z siarką... Próbowałem szukać zamienników tych tabletek, ale nie znalazłem, szukaliśmy innych informacji na ten temat, ale również niczego pomocnego nie znalazłem. Powiedziałem jej, że są w internecie grupy ludzi, którzy potrafią na odległość pomagać drugiej osobie i robią to często bezinteresownie. Spytałem czy chciałaby, żebym wspomniał o jej problemie. Powiedziała, że bardzo chętnie przyjęłaby pomoc, bo jak dotąd nic nie działa. Chciałbym więc w jej imieniu prosić o pomoc z tymi bólami w stawach palców u stóp. Tak to określiła, chociaż do konca sama nie jest pewna skąd ten ból wychodzi. Ale okolice stawów w palcach u stóp.

Będę wdzięczny za każdą informację i za każdą pomoc udzieloną Cioci. Jeżeli potrzeba więcej informacji, pytajcie, a postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”