Czytanie snów

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Czytanie snów

Post autor: Monika Star » pt lut 15, 2013 10:29 am

Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś na tym forum umie czytać sny ???? Mojej siostrze śnił się mój zmarły synek i coś chciał przekazać ,ale nie mamy pojęcia co.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt lut 15, 2013 10:30 am

Napisz dokładnie co się śniło. Każdy szczegół
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » pt lut 15, 2013 12:57 pm

Śnił się jej w sklepie byli tam razem z dziadkami (żyjącymi).Patryk kupował coś siostra pytała go co to i dla kogo.Powiedział ,że to prezent na osiemnastkę dla Tomka( to nasz kuzyn , ale z synem byli jak najlepsi kumple wszystko razem piłka mecze treningi) ma urodziny i musi mu coś kupić.Była to duża plastikowa kula otwierana a w środku śliczna piłka do gry w nogę.Siostra pytała czy idzie na imprezę , a on na to ,że prezent mu da na imprezę nie idzie od razu , bo tam będą chlać(dokładnie tak powiedział) a on nie może , ale pujdzie później.rozmawiali jeszcze długo mówił bardzo mądrze i poważnie .Pamiętała jeszcze ,że mówił o mnie o mamie i innej cioci(żonie mojego brata) nasza sytuacja z nią jest skomplikowana.Po śmierci syna wyrządziła naszej rodzinie dużą krzywdę i mamy do niej żal za to.Mówił o mnie o niej i ciągle powtarzał słowa"zrywanie liści" , "obrywanie liści" Nie mam pojęcia co to znaczy , ale siostra mówiła ,że on coś chciał przekazać powiedzieć tylko jakby nie mógł .Najciekawsze to to,że sen ten siostra miała 13 lutego , a tego właśnie dnia ten Tomek miał urodziny 18-te siostra nawet nie wiedziała .Jakie było zdziwienie ,że tego dokładnie dnia Patryk śni się i kupuje mu prezent.Wiem ,że gdyby żył obchodzili by razem urodziny.Nie wiem ,co syn chciał przekazać ,ale na pewno coś próbował tylko co???

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt lut 15, 2013 1:33 pm

Powiem szczerze że sny są w dużej mierze zależne od percepcji danej osoby, więc najlepiej gdy twoja siostra zanalizowała to i spróbowała wyciągnąć jakieś wnioski... Ale wiadomo jak to w życiu...
"Zrywanie liści", "obrywanie liści" Może oznaczać coś co trzeba zakończyć, lecz nie zawsze w tym miejscu powstanie coś nowego. Tylko co zakończyć? Kontakt z tą ciotką? Czy może zakończyć do niej niechęć?..

Z tą piłką to dziwaczna sprawa jest...Dlaczego on nie chciał iść tam gdzie piją alkohol? Jeśli biorąc pod uwagę to że nie mógł wprost powiedzieć o co chodzi(coś chciał przekazać powiedzieć tylko jakby nie mógł) To mógł użyć jakiejś przenośni. Może chciał przestrzec kuzyna przed alkoholem bo to może być jego "życiowy zakręt" i nakłaniał żeby zajął się piłką nożną? Choć z tym prezentem wydaje mi się po prostu że chciał uzmysłowić że kuzyn był dla niego kimś ważnym i ta piłka była w formie gestu niż żeby poważnie brał pod uwagę piłkę nożną... Choć to zależy od percepcji snu osoby która to doświadczyła. Może spróbuj powiedzieć jej to co napisałem albo jej to pokaż i ona jest najwłaściwszą osobą do odebrania wiadomości, bo w końcu to jej ona to odczuwała, widziała i na swój indywidualny sposób odbierała.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » pt lut 15, 2013 2:51 pm

Dzięki śliczne może coś być w tym co napisałeś porozmawiam z siostrą.Dziękuję

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”