Nowinka

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Nowinka

Post autor: Monika Star » śr mar 20, 2013 11:39 am

Sama nie wiem jak i gdzie o to pytać , ale wczoraj dowiedziałam się ,że to co tutaj na tym forum się dzieje , czyli odprowadzanie dusz i kontakt z nimi .To grzech ciężki i katolicy muszą się z tego wyspowiadać .Oznajmił to na kazaniu w jednej parafii ksiądz .Uznał też za grzech jeśli ktoś potrafi przepowiedzieć przyszłość i niby bioenergo terapia też jest grzechem .Ludzie którzy mają ponoć te dary opinią tego księdza nie są przekazane od Boga a nieznane mu istoty ( może :diabel: ??) Dziwne czyli jestem grzesznicą !!! Prosiłam o pomoc w odprowadzeniu syna i teraz mam się z tego spowiadać?? Moje zdanie jest inne na ten temat , ale ten ksiąrzulek wywołął takie zamieszanie w swojej wiosce ,że głowa boli .Ma u siebie w parafii kobietę , która właśnie ma takie dary nikomu nie szkodzi , a teraz ludzie od wariatek i czarownic ją wyzywają nie wiem kto dał im taką włądzę :diabel: zniszczyć człowieka mogą i wisi im to.A wy co sądzicie na ten temat?????

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr mar 20, 2013 12:27 pm

Monika,ja swojego dzieciaka leczyłam z raka u uzdrowiciela z Brazylii i kk mnie za to potępił,mimo zniknięcia przerzutów z płuc...


na początku strasznie bolało,a teraz ? wisi mi to...
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » śr mar 20, 2013 12:48 pm

Piju jaki kk Cię potępił? Przecież to garstka oszolomow Cię potępiła.

Monika zapytaj tego księdza, czy szerzenie nienawiści do drugiego człowieka jest grzechem. Jeżeli odpowie, że tak, to mu powiedz, aby się wyspowiadal. Swoimi słowami wywołał nienawiść parafian do tej jednej osoby.

Nie martwcie się dziewczyny. Papież Franciszek dużo zmieni w KK na lepsze. Dajmy mu tylko czas. :)
Najpierw wiara, później dowód.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr mar 20, 2013 1:00 pm

Kilku innych księzy spoza wspólnoty też,np. z mojej parafii
Ostatnio zmieniony śr mar 20, 2013 1:01 pm przez pijawa, łącznie zmieniany 1 raz.
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » śr mar 20, 2013 1:01 pm

Mnie zirytował ten fakt i szczerze nie mam zamiaru sie spowiadać z takich spraw bóg mnie roliczy a nie ksiądz który właśnie jak Mirek wspomniał sam wywołął nienawiść.Przecież to grzech. Jak ksiądz mógł potępić matkę ( pijawa) , która walczyła o życie dziecka ??? Ja ich nie rozumiem .Myślisz Mirek ,że Franciszek da radę tylu klechom jest ich miliony a on jeden. Moim zdaniek Kościół to juz nie tak jak było dawno dawno temu ksiądz który nie maiał co włożyć na grzbiet , ale tryskała z niego pełnia szczęścia i modlił się za darmo. Teraz to instytucja z cennikiem za usługi .Koleżanka ostatnio opowiadała mi jak była u księdza zamówić swuj ślub a ten dał jej cennik i pokazał .Usługa Ślubu 1000 zł .Japiernicze za co???Koszmar.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr mar 20, 2013 1:03 pm

ja też,niech mnie Bóg rozlicza i już
Ostatnio zmieniony czw wrz 19, 2013 7:28 am przez pijawa, łącznie zmieniany 1 raz.
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » śr mar 20, 2013 1:08 pm

Właśnie o to mi chodzi najpierw kasa później msza to chore. Cieszę się ,że twój synek ma się dobrze .Wydaje mi się ,że bóg jak widzi co się tutaj dzieje nie ma ludziom za złe ,że odchodzą od kościoła . Przecież każdy może modlic się indywidualnie nawet w kościele bez mszy.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » śr mar 20, 2013 1:44 pm

Moniko,to najlepsze jak można określić ten k-KOSZMAR a nie powielanie nauk Jezusa.
Mirusiu,jesteś w błędzie to nie pojedynczy ksiądz a ksiądz,który powiedział to co powiedział, na podstawie doktryny kk. a owa doktryna zawiera w sobie wielką dozę nienawiści do samodzielnie myślących i nie ważne,że bardziej dobrych niz ci "pierwsi"...................................................
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » śr mar 20, 2013 1:55 pm

Jezus uczył inaczej teraz wszystko robią niby zgodnie z religią a knują na naszych oczach i kradną.Wszystko pokręciło się nie tak powinno być.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » śr mar 20, 2013 3:08 pm

Dlatego KK tak bardzo zwalcza Spirytyzm, gdyż on odchodzi od materializmu, a hierarchowie Kościoła wpadają w materializm. Tak się dzieje gdy nie ma miłości i Boga w tym co się robi.
Najprościej jest przestać chodzić do koscioła lecz jest to tchórzostwo. Skoro kapłani nie potrafią wrócić do korzeni, to my wierni powinniśmy swoją postawą pokazywać co to znaczy być prawdziwym Katolikiem. Tych prawdziwych to w Polsce może jest 10%. Reszta to pseudo katolicy, dla których rytuały są ważniejsze od wiary i nauk Chrystusa.

http://www.youtube.com/watch?v=oCimXVSaKnU
Najpierw wiara, później dowód.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr mar 20, 2013 8:15 pm

może masz na myśli chrześcijan Mirku??
Katolicyzm to jeden wielki rytuał , pojęcia tożsame
katolicyzm to PORAZKA
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » czw mar 21, 2013 7:51 am

Monika Star pisze:Jezus uczył inaczej teraz wszystko robią niby zgodnie z religią a knują na naszych oczach i kradną.Wszystko pokręciło się nie tak powinno być.

dokładnie !
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » czw mar 21, 2013 8:55 am

co to daje,że ludzie coraz bardzie widzą jak instytucja kk ograbia,oszukuje ich............
jak i tak wkładają tym nierobom pieniądze do łąpek,a oni zachowują sie jak książęta............
nawet minister polskiego rządu boi się skrytykować Gółdzia,pijaka....
jak arcybiskup niszczy życie rodziny a bredzi coś o miłości...
że ksiądz za to,że jedzie ochlany dostaje śmieszną karę... (itd.ale szkoda sie męczyć bo niektórzy i tak będą wkładać im kasę,hipokrytą ...)

(http://manager.money.pl/strategie/grupy ... 71551.html
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » czw mar 21, 2013 9:34 am

:D
Ostatnio zmieniony czw wrz 19, 2013 7:29 am przez pijawa, łącznie zmieniany 1 raz.
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » czw mar 21, 2013 9:35 am

Masz rację Oran ludzie sami im dają pieniądze prosty przykład chcemy msze w jakiejś intencji i dajemy , ale jak tu nie dać??? Ja za syna po pogrzebie miałam od rodziny szkół przyjaciół i wszystkich ponad 50 mszy a mój kk odprawił mi 10 .Wkurzyło mnie to poszłam zabrałam kase i intencje w sąsiedniej parafii mają prawdziwego kapłana i w kilka tygodni odprawił mi całą resztę z uśmiechem.Tak się zastanawiam ilu kk tak naprawdę ma to POWOŁANIE?? Ostatnio szwagier opowiadał mi jak jego kumpel ze szkoły lamentował ,że nic nie potrafi do niczego się nie nadaje i że chyba na księdza pujdzie bo nic nie umie.Po latach go spotkał i faktycznie to kk (chłopie wykształciłem się mam ciepłą posadkę kasy jak lodu samochody dom wykończony ) jednym słowem 40 latek urządzony , a my ledwo wiążemy koniec z końcem.Opłacało się ... Tylko czy to kapłan czy pracownik kościoła???

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw mar 21, 2013 10:17 am

"Jezus uczył inaczej teraz wszystko robią niby zgodnie z religią a knują na naszych oczach i kradną.Wszystko pokręciło się nie tak powinno być."

-Skąd wiecie jak on nauczał? :D

"Masz rację Oran ludzie sami im dają pieniądze"

- Ludzie są straszeni że nie zrobią pogrzebu, że nie odprawią mszy, że trafią do piekła i jeszcze wiele innych manipulacji w stronę ludzi gdy ci za mało płacą.
Pisałem wielokrotnie KRK trzeba wybić nie ważne czy tych powołanych czy nie jeśli ktoś jest powołany to zrozumie i się poświęci.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » czw mar 21, 2013 11:18 am

Hrabia,ano choćby z Kazania na Górze
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » czw mar 21, 2013 12:49 pm

Hrabia tylko nienawiścią żyje. Ciekawe kogo jeszcze będzie chciał wybić, zabić.
Najpierw wiara, później dowód.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”