Nowinka

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » czw mar 21, 2013 1:04 pm

Hrabia nie zniżajmy się do poziomu ww.Niech sobie żyją ktoś ich rozliczy za wszystko a może ten nasz Franciszek rzeczywiście coś zmieni:)

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw mar 21, 2013 1:18 pm

@pijawa z jakiego kazania na górze?

@Monika nie ktoś tylko my ich rozliczymy, my ludzie... Ludzie się zbuntują a to wiadomo od koryta świnie nie odejdą a gdy przeleje się szala to księża będą zabijani, ale niech myślą o tym tak; Jeśli jezus poświęcił się za ich grzechy dawno temu to już to nie wystarczy teraz kolej na nich oni będą się składać w ofierze za nasze grzechy dobrowolnie czy też nie :)
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw mar 21, 2013 1:48 pm

oj hrabio..

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw mar 21, 2013 1:55 pm

oj hrabio.. trochę miłości... empatii
Koniec z tymi bredniami mówiliście o tym przez lata a oni nas dymają w dupę i śmieją się czym chcecie ich pokonać taka prawda.

ps. Naiwność w końcu musi się przeistoczyć w zwykła głupotę.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » czw mar 21, 2013 2:27 pm

Troszke brutalna ta twoja teoria Hrabio , ale coś może w tym być ...

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw mar 21, 2013 3:01 pm

Oczywiście że coś w tym jest! A myślisz Monika że bym nie wolał iść do Watykanu i powiedzieć im "Proszę skończcie z tymi doktrynami, z tym straszeniem starsi ludzie ostatnie grosze oddają na tace bo się boją waszego piekła zamiast tego niech kupią sobie coś do jedzenia."
Myślicie że ja bym nie wolał czegoś takiego? Ale oczywiście hrabia to świr i chcę mordować... Każdy widzi to co chcę widzieć!
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » czw mar 21, 2013 3:17 pm

Czyli to będzie taka konieczność, jak z żydami którzy byli winni całego zła na świecie? :lol:
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw mar 21, 2013 9:00 pm

Oczywiście jak ktoś jest winny trzeba go usunąć w sposób bezapelacyjny.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz mar 24, 2013 4:59 pm

Jak chcesz sie tak ostro mieszać w to życie to działaj! Walcz! Jak to Cię kręci to tak rób, ale patrz obiektywnie na wszystko, a nie tylko subiektywnie. Mój obiektywizm doprowadza mnie do tego, że wszystko jest dobre a zarazem złe. Każdy jest inny, każdy potrzebuje czegoś innego. Więc według mnie nie da się jednoznacznie stwierdzić iż dogmaty kościoła katolickiego są złe. Bo nie są złe, wielu ludziom to pomaga innym przeszkadza. Sam ostro krytykuję KK.. i chciałbym aby wyznawcy wiedzieli to co my. No ale to wszystko wywołało by wielki chaos, o ile by w to ktokolwiek uwierzył. Nagły upadek kościoła byłby pewnie powiązany z przeogromnych chaosem który doprowadził by pewnie do wojny. Cwany wschód od razu by przystąpił do religijnej krucjaty..
Hym.. czasem lepiej ugryźć się w język i żyć własnym życiem, niż wojować tutaj. Takie me zdanie.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz mar 24, 2013 9:31 pm

..w szerokim rozumieniu masz racje Rockerek,ale z drugiej strony jeśli społeczeństwo będzie tolerować odstępstwa (wielowymiarowo) to ta instytucja będzie stawała się coraz gorsza,okrutna,wyzyskująca i jeszcze bardziej wypełniona pychą i hipokryzją.....gdyby mieli władzę i zachowywali doktrynę,to płoniesz na stosie,ja też... :)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn mar 25, 2013 12:51 am

Wiem co masz na myśli Rocker...
Chaos? Możliwe nie wiem czy ten sam chaos nie doprowadziłby do mass(ludzi) którzy przerwali by swoją "indoktrynacje". W szczególności mam na myśli judeo-chrześcijan i islamistów... Oczywiście wielu z was ma mnie za dyktatora czy też za tyrana sam osobiście nie chciałbym robić tak zwanej "rewolucji" o ile to oczywiście możliwe tylko powolutku wprowadzać to w życie.
Wiesz Rocker dla mnie można być nieświadomy i żyć własnym życiem lub co gorsza być świadomym lecz być obojętnym i nic nie robić! To najgorsze z możliwych rozwiązań... Wiedzieć jak to działa i do czego służy i po prostu to olać powiedzieć tak jak wielu ludzi dzisiaj "Mnie to nie dotyczy mam to w dupie niech się inni martwią" To jest dla mnie największa zbrodnia!
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn mar 25, 2013 1:12 am

Czyli wy oceniacie inne wiary przez pryzmat waszych przekonań, chrześcijaństwo złe, islam zły, ale w waszej wierze zła już nie widzicie? Wasza wiara jest lepsza niż moja deistyczna ( http://portalwiedzy.onet.pl/56619,,,,deizm,haslo.html ), bo jest tak po prostu (bez żadnego logicznego wyjaśnienia) lepsza? Im więcej w myśleniu wykazujecie wiary w swoje przekonania i fantazje, tym ta wiara staje się prawdziwsza? Moja nie jest ok, bo za mało wymyślam bajek które pokrywają się z waszymi przekonaniami?
Jak bym zgadzał się z waszymi wyimaginowanymi wizjami życia po śmierci, to byłbym swój ziom? Nie, nie zgadzam się!

Moja wiara jest głupsza? Czy moja wiara jest głupsza niż wiara w to co wy będziecie "robić po śmierci"? Obrażacie mnie nazywając "intelektualnym zombie", tylko dlatego że nie zgadzam się z waszą wizją wymyślonej pośmiertnej rzeczywistości ("rzeczywistości" która może nigdy nie mieć miejsca)?
Jak wy żmije (i wasz wyimaginowana duchowość) śmiecie oceniać ludzką wiarę i ludzkie przekonania? Jak śmiecie mówić że chrześcijaństwo jest głupsza, jak śmiecie nazywać wierzących w Jezusa głupcami, jak śmiecie w takim wypadku określać siebie jako osobę uduchowioną, osobę szukającą "prawdy"?
Nie można oceniać niesprawdzalnej wiary głupszą nie mając punktu odniesienia.
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn mar 25, 2013 10:58 am

A kto nazywa ową wiarę głupią? Ja już nie nadążam :)
Ta wiara została sztucznie wytworzona do jakich celów? Chyba widać że to maszynka do zarabiania pieniędzy i do straszenia ludzi.
Ja osobiście mogę się śmiać z ludzi którzy są zindoktrynowani w dzisiejszych czasach mają dostęp do informacji nawet nie chodzi o to mają oczy i widzą co ni wyprawiają ale spaczony umysł pozostaje bo "lepiej wierzyć w piekło i dawać kasę dla pewności w razie W" Tak to wygląda... Tacy ludzie są po prostu głupcami ktoś im podał informacje na tacy a oni w to wierzą zamiast przeanalizować ją to po co się wysilać? Pisałem również o tym że ludzie chcą iść na łatwiznę nie chcą szukać niczego tylko przeczytają coś usłyszą i to jest prawda bo innej prawdy nie znają i nie chcą znać przez swoją głupotę.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”