Pilne !!! prośbą o dezaktywacje

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Cezary
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 8:29 pm

Pilne !!! prośbą o dezaktywacje

Post autor: Cezary » sob kwie 27, 2013 9:53 pm

Witam serdecznie mam problem nie wiem gdzie się udać...co zrobić , z kim pogadać ........... zaczęło się od tego że zapragnąłem mocno pewnej dziewczyny... dniami i nocami o niej myślałem pieściłem ja dotykałem w marzeniach... i tak przez rok... miałem z nią kontakt jedynie nie werbalny .... mowa kwiatów teksty piosenek taki to flirt jest do tej pory... lecz ona mnie nie chce w realnym świecie albo jeszcze nie jest gotowa ona , prawdopodobnie ona.... od pół roku odwzajemniła mi tym, ze mnie 24 godziny na dobę głaska dotyka mojej głowy memła mnie, dotyka członka, lizę po nogach może w każdy sposób mnie dotknąć ja rozpoznaje piersi, usta, dłonie...... kiedy to się zaczęło byłem zafascynowany ale przez to zacząłem czuć się coraz gorzej zmęczony ... praktycznie żeby się skopić potrzebuje mega wysiłku, ja już ledwo żyje Kochani ja już nie wytrzymuje chce ta symbiozę pasożytniczą jak najszybciej przerwać.... chce nadmienić ze na początku poczułem na kostce jak by ktoś założył obroże? i w tym monecie jak by uszło z niej życie ................. możemy porozmawiać przez skype albo gg udzielę wszystkich potrzebnych informacji i czekam niecierpliwie na odzew
Cezary....... czy ja zwariowałem ?!

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz kwie 28, 2013 12:43 pm

Zwariować nie zwariowałeś, tylko zbyt mocno skupiłeś się na tym pragnieniu bycia z nią, zapętliłeś się emocjonalnie (platonicznie) i wszedłeś w dużą skrajność. :)
Napisz na GG: 1329290

Veartas
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 05, 2016 7:19 am

Post autor: Veartas » śr paź 05, 2016 7:22 am

Chłopie, Tobie jest potrzebny psycholog albo psychiatra raczej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”