Pomocy

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Liav
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 29, 2014 7:27 am

Pomocy

Post autor: Liav » śr sty 29, 2014 7:29 am

Nie wiem, czy na tym forum moge oczekiwać pomocy, ale przynajmniej się komuś wygadam. Od miesiąca cierpię na bezsenność. Śpię czasami 5 godzin (to już dużo), dzisiaj na przykład 2 godziny. To dopiero miesiąc, a już nie chce mi się żyć. Mam nadzieję, że ktoś może jakoś pomóc. Czasami z braku snu mam już przewidzenia, boję się, że trafię do psychiatryka. Po prostu marzę, zeby się to wcielenie już skończyło!

Patryk 18.03.1994

julcia
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 11, 2013 5:30 pm

Post autor: julcia » śr sty 29, 2014 2:03 pm

nic dziwnego że masz depresje skoro nie śpisz
i zamiast iść do lekarza tutaj piszesz? czego oczekujesz?

Liav
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 29, 2014 7:27 am

Post autor: Liav » śr sty 29, 2014 3:13 pm

Byłem dzisiaj u lekarza rodzinnego, dostałem skierowanie do specjalisty. Wiem, że to dziwne miejsce na pisanie takich pytań, ale z desperacji robię już wszystko. I chciałem się dowiedzieć, co ezoterycy (nie wiem, czy mogę tak PAństwa nazwać) mogliby mi poradzić...
Pozdrawiam

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr sty 29, 2014 3:45 pm

Zazwyczaj bezsenność związana jest z dużym napięciem w życiu, z chaosem emocjonalnym, nadmiernym przejmowaniem się wszystkim i ciągłym rozmyślaniem, brakiem relaksu ciała..

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » śr sty 29, 2014 11:25 pm

Rocker może mieć racje sam tak mam... Ale wydaje mi się że ciało to ciało że problem leży w psychice

nektar_leszczyny
Posty: 11
Rejestracja: pt sty 17, 2014 7:48 pm

Post autor: nektar_leszczyny » czw sty 30, 2014 7:38 am

Lekarz prawdopodobnie przepisze benzodiazepiny (np. Relanium), może wspomni że są uzależniające, a może nie. Różnie z tym bywa.
Jak trafi się mądry lekarz to przepisze antydepresant o funkcji regulacji snu, np. trittico. Moja mama brała ten lek.

Jak chciałabyś spróbować ziołowej metody, to polecam przepisy o. Klimuszki:

Po 50 gramów:
Ziela marzanki
Liści melisy
Ziela serdecznika
Korzenia kozłka lekarskiego
Ziela nostrzyka
Kwiatu bzu czarnego
Kwiatu pierwiosnka
Kwiatu wrzosu
Ziela bylicy pospolitej
Szyszek chmielu
Ziela dziurawca

Liav
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 29, 2014 7:27 am

Post autor: Liav » czw sty 30, 2014 7:51 am

Dziękuję za rady. W poniedziałek mam pierwszą wizytę u psychiatry. Boże, w życiu bym nie pomyślał, że kiedykolwiek coś takiego się wydarzy, że będę musiał się tam udać. Na prawdę mam nadzieję, że lekarz pomoże, już tracę nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze prześpię noc.

nektar_leszczyny
Posty: 11
Rejestracja: pt sty 17, 2014 7:48 pm

Post autor: nektar_leszczyny » czw sty 30, 2014 8:18 am

Hydroksyzyna to najprostszy lek na sen, niektórzy uważają że działa inni mówią że placebo. Podaje się ją nawet dzieciom.

Możesz jeszcze spróbować wyregulować sobie działanie mózgu za pomocą Hemi Sync, nagrania są na necie. Tylko nie radzę korzystać z I-Dosera, jest zbyt agresywny.

Liav
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 29, 2014 7:27 am

Post autor: Liav » czw sty 30, 2014 10:24 am

Dziękuję Ci nektar-leszczyny za pomoc. Postaram się wypróbować Twoje rady. Pozdrawiam

Poza tym mam pytanie, Jestem zaskoczony ogromną wiedzą Pana. Więc może wie Pan coś na ten temat. Czy umysł, ciało regeneruje się, podczas leżenia w nocy bez spania?

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw sty 30, 2014 6:18 pm

Spróbuj może z melatoniną można ją w aptece bez recepty kupić.. ja bym odradzał antydepresanty i tym podobne leki bo strasznie zamulają świadomość.

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » ndz lut 02, 2014 3:46 pm

odradzam melatonine
u mnie sprawiła wiele nocy po kolei bez snu kompletnie a potem kilka godzin snu dziennie
nie robie z tego problemy korzystam z danego mi czasu na pozyteczne zajecia na przykład pisanie po forach

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lut 02, 2014 5:35 pm

U mojej babci działała bez zarzutu.. do tego wyostrzyły się jej bardzo sny i bardzo dużo ich pamiętała, aczkolwiek miewała wiele koszmarów. Ale to pewnie kwestia indywidualna z tymi koszmarami :)

Liav
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 29, 2014 7:27 am

Post autor: Liav » pn lut 03, 2014 9:54 am

Biorę właśnie melatoninę i muszę przyznać, że śpię lepiej. Za niedługo zamierzam odstawić, zobaczy się co dalej...

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn lut 03, 2014 11:26 pm

:)

nektar_leszczyny
Posty: 11
Rejestracja: pt sty 17, 2014 7:48 pm

Post autor: nektar_leszczyny » czw lut 06, 2014 8:08 am

Tknęło mnie z rana, problemy ze snem nie na podłożu nerwowym to niepokojący objaw, zrób sobie tomografię głowy.
Na wszelki wypadek.

Liav
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 29, 2014 7:27 am

Post autor: Liav » ndz lut 09, 2014 10:34 am

Przepraszam, że tak późno odpisuję.
Ostatnio jest już dużo lepiej. Pomogła mi wizyta u lekarza. Lekarka powiedziała mi, że mam skłonność do wmawiania sobie bezsenności. Problem wynika tylko i wyłącznie ze strachu przed bezsennością, więc powiedziała mi, że bezsenność ma tez dobre strony. Mogę wykorzystać czas w nocy na robienie wielu innych rzeczy. Postanowiłem spróbować tak o tym myśleć. Jest trudno, bo nadal strach, przed nie wiadomo czym siedzi, ale jest mniejszy. Także doprowadziło to do sytuacji, że jestem znowu w stanie przespać 6-7 godzin. Więc jest duża poprawa, wcześniej spałem ok. 2 godziny. Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i dobre rady! To niesamowite, że właściwie obcy ludzie są tak chętni do pomocy. Dziękuję Wam jeszcze raz! :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”